Skocz do zawartości

Marvel's Spider-Man 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Kalel napisał:

chcialem se znaleźć jeden utwór z Across the Spider-verse i ten nowy zjebany alogrytm YT podpowiedział mi jako 3ci filmik end gamę spoiler z nowego spider mana. Także trzymajcie się tam, zwłaszcza na tej skurwiałej platformie. 

 

8 godzin temu, Plackus napisał:

Miałem nie kupować, ale spoilery będą to kupie 

  Pokaż ukrytą zawartość

:facepalm:

 

No to już rozumiesz?

Odnośnik do komentarza

Ja za to zacząłem w nocy 

Na plus nowe mechaniki startu pajaczkiem z ziemi i z budynków.

Szybowanie też daje radę, ale na chwilę bo jak szybujemy dłużej to brakuje bujanka.

Graficznie spoko

To po prostu więcej tego samego . Insomniac ma wypracowany pomysł na spidera i widać że nie chcieli tego zmieniać . To dalej ta sama gra więc jeśli nie siadło komuś wcześniej to i tutaj będzie lipa .

Ja największe nadzieje pokładam w kwestii fabuły. Z recek wynika że ta jest dobra.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Jest lepiej, więcej i bardziej, ale to jest wciąż ten sam poczciwy Spider-Man od Insomniac, co mnie bardzo cieszy. Wczoraj ukończyłem misje wprowadzające i to była przednia zabawa. Czuję, że to będzie wspaniała przygoda. 

 

Nowy Jork, przez to, że w każdej dzielnicy jest masa aktywności pobocznych (tak średnio ze 2 razy więcej, niż w jedynce), wydaje się być ogromny, a do tego doszły jeszcze nowe, niemal tak samo obszerne rejony. Zabawa dla osób chcących zdobyć 100% to lekko 30-35 godzin o ile nie więcej. 

Odnośnik do komentarza

Kończę Moralesa w weekend i zastanawiam się czy brać na premierę czy poczekać na DLC i łyknąć wszystko za jednym razem :/ Twórcy mówili coś o dodatkach w ogóle? Do końca roku ma się pojawić "NG+", a co dalej? Dodatki z jedynki były fajne, ale minusem było podzielenie je na części i wypuszczanie w odstępach 2-3 miesięcy jak dobrze kojarzę.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, MacLSkr napisał:

Kończę Moralesa w weekend i zastanawiam się czy brać na premierę czy poczekać na DLC i łyknąć wszystko za jednym razem :/ Twórcy mówili coś o dodatkach w ogóle? Do końca roku ma się pojawić "NG+", a co dalej? Dodatki z jedynki były fajne, ale minusem było podzielenie je na części i wypuszczanie w odstępach 2-3 miesięcy jak dobrze kojarzę.

Spokojnie, będą i dodatki ;) 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Whisker napisał:

Spokojnie, będą i dodatki ;) 

To może poczekam na jakąś wersję "complete", zobaczę. Ograłem co dopiero jedynkę, teraz Morales, może dla odmiany do "Returnala" wrócę, żeby się pajęczyna nie przejadła. 

 

Swoją drogą w polskiej wersji chyba zmienili głos MJ czy mi się wydaje?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...