Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsza mapa zdecydowanie. Też tam właśnie kończę aktywności w NG+ i brakuje mi trzech kart pamięci, ale nie chce mi się ich szukać.

 

Odnośnie stroju bikini, to nie wiem w którym momencie się dokładnie pojawia misja, ale miałem ją dostępną po powrocie do Xionu po misji fabularnej, poboczne też miałem zrobione. W NG+ jest biały i moim zdaniem wygląda gorzej.

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, PiotrekP napisał:

W końcu większe wyzwanie na tej pustyni. Pierwszy boss padł za trzecim razem. Potrafił przywalić a jego wytrzymałość też spora. Szkoda tylko że znowu ten piach i ruiny, po których trzeba będzie biegać szukając tych znajdziek. 

No na NG+ też już zmęczenie materiału tą miejscówką, zdecydowanie odstaje od reszty. Ale już sobie daje spokój, 100% Lily pod kolejne zakończenie zrobione, nowe ciuchy zebrane, lecę dalej.
Reszte znajdziek zostawie na czwarte przejście po platynie xD

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Szermac napisał:

No na NG+ też już zmęczenie materiału tą miejscówką, zdecydowanie odstaje od reszty. Ale już sobie daje spokój, 100% Lily pod kolejne zakończenie zrobione, nowe ciuchy zebrane, lecę dalej.
Reszte znajdziek zostawie na czwarte przejście po platynie xD

Mam questa na Great Desert, ale rozumiem, że to po Macierzy 11 dopiero jest dostępne, tak? Przerwałem przy cutscencke po walce z 

Spoiler

Tachy

 

Odnośnik do komentarza

Ja zacząłem urlop i boska Eve się zainstalowała.

 

Ten początek to jesuku drogi - 10/10 :obama:

 

Koreański wleciał i pasuje idealnie do tej produkcji. Klimat aż wylewa się z ekranu. Myślę, że odbiorem świata to przebija nawet nierka automate bożego :notbad:

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, oFi napisał:

Ja zacząłem urlop i boska Eve się zainstalowała.

 

Ten początek to jesuku drogi - 10/10 :obama:

 

Koreański wleciał i pasuje idealnie do tej produkcji. Klimat aż wylewa się z ekranu. Myślę, że odbiorem świata to przebija nawet nierka automate bożego :notbad:

Jeszcze nic nie widziałeś :gachigasm:

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, oFi napisał:

Ja zacząłem urlop i boska Eve się zainstalowała.

 

Ten początek to jesuku drogi - 10/10 :obama:

 

Koreański wleciał i pasuje idealnie do tej produkcji. Klimat aż wylewa się z ekranu. Myślę, że odbiorem świata to przebija nawet nierka automate bożego :notbad:

Początek gry jest słaby w stosunku do jej dalszej części :fsg:.

 

Planet Diving Suit (2nd) odkąd go mam, ciągle wracam, w połączeniu z rudzielcem najlepiej mi się w tym gra, idealnie pasuje do klimatu scifi. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, oFi napisał:

Lepiej mieć długie czy krótsze włosy? 

Ja po pograniu krótkimi kilka godzin wolę dłuższe, fajniej się zachowują na postaci. 

 

W dniu 3.05.2024 o 19:03, Wredny napisał:


Czyżby ten za questa z tablicy "Precious Treasure"?
 

  Pokaż ukrytą zawartość

18f3f4aa84b58-screenshotUrl-min.thumb.png.2b37b516d53406ce9d9d8be9db369116.png

18f3f4aff0932-screenshotUrl-min.thumb.png.52cecb38673a3d4e46c5ed152dce14a0.png


Po co komu nagroda za puszki, skoro takie coś można wyrwać za śmiesznego fetch-questa 

Must have quest, dzisiaj zrobiłem przypadkowo xD. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...