Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

Jak teraz pięknie wszystko siada w Macierzy. Aż się chce odpoczywać i powtarzać te walki, bo kombosy wchodzą jak nóż w masło. No i znalazłem kolejne wdzianko do zmiany, tylko muszę do kolejnego pulpitu naprawczego dotrzeć. 

P.S. Popatrzyliście w dół w pewnym miejscu? :D

18f3a8d6fe912-screenshotUrl.jpg

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Pograłem dziś trochę więcej na Wasteland i wrażenia znacznie lepsze niż na początku. Alergicznie reaguję otwarte mapy, stąd moja pierwotna emocjonalna reakcja. Mapka nie jest znowu taka otwarta i fajnie prowadzi gracza. Najwięcej stresu w grze powoduje u mnie strach związany ze strojami, które mogę przegapić XD.

Odnośnik do komentarza

@Wojtq są niemal bezspoilerowe poradniki na yt, wszystko możesz sobie obczaić jak chcesz. Dziś ponad 3h w Matrycy/Macierzy a jestem w obozie

Spoiler

przed tymczasową zbrojownią

 Pomimo zebrania ulepszeń to jak jest kilku wrogów to trzeba się pilnować, bo jest ciasno, kamera czasem źle się ustawia a oni nie czekają grzecznie w kolejce.

Walka 

Spoiler

z bossem który w demie robił ze mnie miazgę, tutaj padł za 1 razem i tyle samo razy się leczyłem.

 

No i ten strój o którym pisałem wcześniej. Szkoda że ten na który poluję jest na drugiej otwartej mapie.

18f3b190f0664-screenshotUrl.thumb.jpg.01056c05a728b8b9f02b0a514490d430.jpg

Edytowane przez PiotrekP
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, PiotrekP napisał:

strój o którym pisałem wcześniej. Szkoda że ten na który poluję jest na drugiej otwartej mapie.


Czyżby ten za questa z tablicy "Precious Treasure"?:philosoraptor:
 

Spoiler

18f3f4aa84b58-screenshotUrl-min.thumb.png.2b37b516d53406ce9d9d8be9db369116.png

18f3f4aff0932-screenshotUrl-min.thumb.png.52cecb38673a3d4e46c5ed152dce14a0.png


Po co komu nagroda za puszki, skoro takie coś można wyrwać za śmiesznego fetch-questa :D

Odnośnik do komentarza

Ja w ogóle nie wiem, jak to jest, że wielkie studia wypuszczają techniczne pasztety, które albo nie działają poprawnie na premierę i trzeba ciąć (Star Wars Jedi Survivor), albo spieprzone designersko gierki, które dopiero po roku dostaną podstawowe funkcjonalności (60fps, mapa czy pojazdy w Starfield), a taki no-name z Korei przy swojej pierwszej gierce AAA robi od razu wszystko jak należy.
Przypomina mi się sytuacja z KENA Bridge of Spirits - debiut studia i od razu moja gra roku :fsg:

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Donatello1991 napisał:

No taki jedi to powinien zamiatać optymalizacyjnie i graficznie, a tu beka była. 

 

Niech idą w bardziej skondensowane gry, poświęca czas, chęci i wszystko będzie cacy. 

Dopracowanie to zawsze była i jest domena tytułów ekskluzywnych. Jakby gra wyszła jednocześnie choćby na PC, taką implementację trybów, HDRów i innych bajerów zobaczylibyśmy pewnie jak świnia niebo, albo za pół roku. Czy tak dalej będzie to już zobaczymy w przyszłości. 

Odnośnik do komentarza

Jest opcja na dwa przejścia, ale trzeba zrobić kopię sejwa pod koniec z tego co mi się wydaje. Ja będę robił trzy przejścia, bo już zacząłem NG+, a nie mam aktualnie Plusa.

 

Nie macie wrażenia, że tryb pod L3+R3 jest słabszy niż normalnie? Mogliby go trochę wzmocnić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...