Skocz do zawartości

Star Ocean: The Divine Force


20inchDT

Rekomendowane odpowiedzi

No z tym designem to mogli by dać sobie spokój po prawie 20 latach (od wydania Star Ocean Till the End of Time w 2003r). Najśmieszniejsze jest to że w Resonance of Fate i Valkyrie Profile 2 jakoś potrafili zrobić w miarę normalnie wyglądające postacie ale nadal w mangowym stylu, tutaj to wygląda jak by głowy dokleili z innej gry.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Nigdy nie grałem w serie i nie wiem czy to tradycja taka, ale design postaci to dramat. Główny bohater odgrywa chyba rolę dorosłego mężczyzny, przy czym ma wygląd dzieciaka z napakowanymi ramionami. Kobiety wyglądają jak cycate lalki. Koleś z brodą nie wygląda lepiej, jakby mu sztuczną dolepili. Walki wyglądają całkiem spoko, do tego eksploaracja, pewnie masa itemów. Fan rpg miałby co robić. Sidequesty to pewnie wszystko fetch, ale trudno, japońskie klimaty. No i te postacie....

Odnośnik do komentarza

Ja miałem ochotę kupić te odświeżone till the end of time.
A jakby zrobili remake the second story to bym się zesrał ze szczęścia.
Tak właśnie zastanawiam się czy jakiegoś jrpg teraz nie kupić.
W ostatnie talesy nie grałem.
Arise podobno dobry ale chyba jeszcze bardziej ciekawi mnie berseria z uwagi na story.
No i ostatnio wyszedł też podobno całkiem niezły eiyuden.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Arise ma fajny system walki, muzykę i ogólnie fajnie wygląda ale story to taki cringe, że nigdy więcej do tego już pewnie nie wrócę.

 

Grałem tylko w pierwszego Star Ocean i mocno polecam każdemu, kto szuka krótkie i treściwe jrpg w klimatach psx. Dwójka i trójka też na pewno kiedyś będzie ograna.

Odnośnik do komentarza

First departur?
Grałem kiedyś.
Był ok jak na tamte czasy ale to second story wyniosło tą serię na wyżyny wg mnie.
No właśnie chciałbym aby story i postacie były na dobrym poziomie.
Więc chyba bliżej mi mimo wszystko do berserii tym bardziej że cyfra czesto jest w promo za 4 dychy.


Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...