Skocz do zawartości

PC Game Pass


damianos27

Rekomendowane odpowiedzi

Największy minus GP na PC to to że często wersje na nim mają jakieś dziwne błędy które na Steamie albo nie występują albo można je obejść. Patche też jakoś z opóźnieniem przychodzą. Z 90% grami nie będzie problemu ale z premierami często jest coś nie tak (ostatnio Psychonauts 2 i The Ascent), ale za cenę którą proponuje MS (4zł za 3miesiące) warto skorzystać.

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, easye said:

Nie masz nikogo w znajomych co używa na konsoli bądź na PC? 

Mam listę znajomych z czasów xbox360.

Usługa zajebista, ale akurat w tamtym momencie miałem rozgrzebanych kilka gier na ps4, w tym Nioh2 na 1000 godzin i Dark Souls3 na 200h i Disgaea5 na chuj wie ile godzin.

Miałem też mały problem z achievmentami w Saint Row 4. Nie działało to dobrze. 

Tak jak kolega wyżej napisał - wersje gier na Steam wydają się  lepiej działać. 

 

------------------------------------------------------------------------------------------

 

Największym wyzwaniem GamePassa na PC nie jest to, że usługa ma jakieś wady. Usługa jest mega kozak. Jednak na PC są inne realia, niż na konsoli. 

Gry na PC są sporo tańsze niż na konsolach. Zwłaszcza, gdy się używa sklepów z kodami jak cdkeys.com. Sporo gier dostaje się za darmo co tydzień na PC. Zwłaszcza z Epica i TwitchPrime, ale czasem też i z innych sklepów. 

Do tego PC ma piraty i emulatory. 

Jak ktoś ma mniej czasu na granie, a jednocześnie lubi calakować dłuższe gry, to usługa może nie być aż taka super na PC. Tzn. jest super, ale nie must have jak na xboksie. 

 

 

BTW: Jak cebulujecie GamePassa na PC na 3 lata?

Odnośnik do komentarza

Ja wbiłem np. do 2024r jak były kody z pringersow za parę złotych, a że moje konto dałem znajomemu, który gra na konsoli wyszło po jakieś 200-250 zł... 

 

Ktoś kto ma konsole może Ci wbić livem, zresztą tak jak mówię, na PC to na 10 komputerach możesz używać (2 offline) więc wystarczy znaleźć innego kolegę/kolegów z PC by rozłożyć cenę.

Odnośnik do komentarza

@ASXto nie jest moją kreatywność, bo swojego głównego konta MS jakimś 10 przypadkowym ludziom w życiu bym nie udostepnił, ale sam używam na przynajmniej 3+w pracy. 

 

Na tej zasadzie sprzedawali do niedawna konta i warunek był 1, żeby nie wyrzucało z gry nie więcej niż 10 komputerów (taki jest zresztą limit urządzeń na MS.com)

 

Wychodzi na to, że GPU można dzielić na 12 urządzeń, bo i 2 konsole spokojnie można podłączyć, offline maks 4 urządzenia.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
19 minut temu, ASX napisał:

wiem, że na tym forum PC nikogo ale wczoraj ukazały się recki Total War Warhammer 3 i wyglądają na całkiem pozytywne. Sama gra wychodzi pojutrze i od premiery będzie w GP

Pełna czy to preview jakieś?

Warhammer to najlepszy z total war'ów, zastanawialem sie czy kupic to czy Elden Ring bo myslalem że to jakieś czasowe demo w gp

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ASX napisał:

wiem, że na tym forum PC nikogo ale wczoraj ukazały się recki Total War Warhammer 3 i wyglądają na całkiem pozytywne. Sama gra wychodzi pojutrze i od premiery będzie w GP

Mój drogi ja juz w czwartek będę napierdalał jak dziki i to jest moja gra aż do premiery elden ring 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.