Jump to content

PC Game Pass


damianos27

Recommended Posts

Największy minus GP na PC to to że często wersje na nim mają jakieś dziwne błędy które na Steamie albo nie występują albo można je obejść. Patche też jakoś z opóźnieniem przychodzą. Z 90% grami nie będzie problemu ale z premierami często jest coś nie tak (ostatnio Psychonauts 2 i The Ascent), ale za cenę którą proponuje MS (4zł za 3miesiące) warto skorzystać.

Link to comment
3 hours ago, easye said:

Nie masz nikogo w znajomych co używa na konsoli bądź na PC? 

Mam listę znajomych z czasów xbox360.

Usługa zajebista, ale akurat w tamtym momencie miałem rozgrzebanych kilka gier na ps4, w tym Nioh2 na 1000 godzin i Dark Souls3 na 200h i Disgaea5 na chuj wie ile godzin.

Miałem też mały problem z achievmentami w Saint Row 4. Nie działało to dobrze. 

Tak jak kolega wyżej napisał - wersje gier na Steam wydają się  lepiej działać. 

 

------------------------------------------------------------------------------------------

 

Największym wyzwaniem GamePassa na PC nie jest to, że usługa ma jakieś wady. Usługa jest mega kozak. Jednak na PC są inne realia, niż na konsoli. 

Gry na PC są sporo tańsze niż na konsolach. Zwłaszcza, gdy się używa sklepów z kodami jak cdkeys.com. Sporo gier dostaje się za darmo co tydzień na PC. Zwłaszcza z Epica i TwitchPrime, ale czasem też i z innych sklepów. 

Do tego PC ma piraty i emulatory. 

Jak ktoś ma mniej czasu na granie, a jednocześnie lubi calakować dłuższe gry, to usługa może nie być aż taka super na PC. Tzn. jest super, ale nie must have jak na xboksie. 

 

 

BTW: Jak cebulujecie GamePassa na PC na 3 lata?

Link to comment

Ja wbiłem np. do 2024r jak były kody z pringersow za parę złotych, a że moje konto dałem znajomemu, który gra na konsoli wyszło po jakieś 200-250 zł... 

 

Ktoś kto ma konsole może Ci wbić livem, zresztą tak jak mówię, na PC to na 10 komputerach możesz używać (2 offline) więc wystarczy znaleźć innego kolegę/kolegów z PC by rozłożyć cenę.

Link to comment

@ASXto nie jest moją kreatywność, bo swojego głównego konta MS jakimś 10 przypadkowym ludziom w życiu bym nie udostepnił, ale sam używam na przynajmniej 3+w pracy. 

 

Na tej zasadzie sprzedawali do niedawna konta i warunek był 1, żeby nie wyrzucało z gry nie więcej niż 10 komputerów (taki jest zresztą limit urządzeń na MS.com)

 

Wychodzi na to, że GPU można dzielić na 12 urządzeń, bo i 2 konsole spokojnie można podłączyć, offline maks 4 urządzenia.

Link to comment
  • 3 months later...
19 minut temu, ASX napisał:

wiem, że na tym forum PC nikogo ale wczoraj ukazały się recki Total War Warhammer 3 i wyglądają na całkiem pozytywne. Sama gra wychodzi pojutrze i od premiery będzie w GP

Pełna czy to preview jakieś?

Warhammer to najlepszy z total war'ów, zastanawialem sie czy kupic to czy Elden Ring bo myslalem że to jakieś czasowe demo w gp

Link to comment
3 godziny temu, ASX napisał:

wiem, że na tym forum PC nikogo ale wczoraj ukazały się recki Total War Warhammer 3 i wyglądają na całkiem pozytywne. Sama gra wychodzi pojutrze i od premiery będzie w GP

Mój drogi ja juz w czwartek będę napierdalał jak dziki i to jest moja gra aż do premiery elden ring 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...