Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale - Epizod VII: Przebudzenie Inflacji


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Krzysztof Tomczak napisał:

Stream na discordzie

No tak, bo każdy siedzi na tym samym serwerze na discordzie. Niech Kymel po prostu wylosuje i obdaruje wybrańca, chyba nikt nie będzie wnikać, czy losowanie z dobrego serca przebiegło zgodnie z zasadami forumkowej komisji gier i giftów. Równie dobrze mógł tego w ogóle nie robić, więc nie kręcić nosem.

Odnośnik do komentarza

A to nie siedzicie na FPE Steam Server? No ok sorry, taka luźna propozycja była, nie wiem czemu zaraz założyłeś że ktoś kwestionuje jego losowanie - będzie chciał to da komukolwiek... EOT bo się nieprzyjemnie zrobiło a ma być fajna i świąteczna atmosfera ;)

Wszystkiego dobrego w nowym roku :master:

Odnośnik do komentarza

Już wczoraj prezent miał być wysłany ale coś w tym evencie mój bank nie lubi się z gabenem i często dostaje odmowę kupienia prezentu, a mimo to kasę pociąga i muszę czekać aż bank się rozliczy żeby oddał eh k*rwa :frog:

@suteq Też mi dał bombę w ryj. Dziękuję pięknie. Rozwalcowany jak ciasto wałkiem jestem teraz...

 

IMG_20220102_173428.jpg

Odnośnik do komentarza

Byłem na wyjezdzie wiec nie było jak zajrzec i wrzucac, wiec troche zaległy post.

 

Najpierw wstaje rano w sylwka i odpalam kompa zeby zobaczyc ze jakis gifcik wlecial, ale jak zobaczylem jaki to sie obesrałem po uszy, tak mnie @Labtecurządził:

 

unknown.png

 

Potem okazuje sie ze @Frantiktrzymał naładowane działa i postanowił je odpalić również w sylwestra

 

Screenshot_20211231-144744_Gmail.jpg

 

Kilka chwil przed północą @Matriks_1111i @Rayoszałatwili mnie całkowicie uderzajac atomówką na pożegnanie 2021 roku przez co nie wiedzialem czy sie cieszyc jak dziki czy płakać jak dzieciak bo w gierke bardzo chciałem zagrać.

 

 

utawarerumono.png.2103224eb085e3cb2284fbd66362b094.png

 

Gdy człowiek po bombach leżał i dochodził do siebie @Krzysztof Tomczakwyskoczył pięknie w nowy rok i zaserwował mi ostateczny cios całkiem powalając.

 

Screenshot_20220101-135223_Gmail.jpg

 

Bardzo serdecznie wszystkim dziękuje za te prezenty i za wszystkie prezenty w tegorocznej edycji, było jak zwykle wspaniale i jak zwykle to dzieki WAM, że tu jestescie. Zapewne nie jestem jedynym który przekroczył zakładany budżet a niektórzy pewnie nawet nie zamierzali brać udziału, ale wyszło jak wyszło. Dla mnie forumowe mikołaje to juz tradycja i główny powód dla którego tak czekam na ten świąteczny okres. Jestescie zayebisci :banderas:

 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.01.2022 o 11:44, Kymel napisał:

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!
Z tej okazji przygotowałem specjalne losowanie tylko dla osób, której do dnia 01.01.2022 wysłały co najmniej jednego gifta. Spośród użytkowników wylosuję jedną osobę, która otrzyma preorder na Elden Ring na PC.

Ciemaki też odpada z losowania. Nie moje klimaty. Dam reszcie większe szanse na wygranie;)

Odnośnik do komentarza

Kolega @Veliusnie odpuszcza i nadal z zaskoczenia strzela w plecy.

Screenshot_20220103_111949.thumb.jpg.372c7c1f310f8177c9172d2ba43a727f.jpg

 

Gierka od dawna obserwowana, opinie o niej różne, ale teraz przynajmniej będę mógł potestować samodzielnie.

Dzięki raz jeszcze bo każdy gift doceniam, zwłaszcza jak znam background ;)

I widzimy się jutro w jadłodajni dla bezdomnych :dynia:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...