Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale - Epizod VII: Przebudzenie Inflacji


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

A i mi cos wpadło :)

 

Najpierw @Grabekzaatakował w dość nietypowy sposób nawet jak na forumowe mikołaje i najpierw poprosil w celach edukacyjnych o mój paczkomat a potem zrobił cos takiego:

 

Obraz

 

:obama:

 

Potem zaś @suteqnie wytrzymal i musial od razu oddać po twarzy

 

obraz.thumb.png.a96e9447fb5235499b832021dc76f0a0.png

 

 

 

I ten człowiek nazywa kogos poyebem :pawel: Dziekuje serdecznie :banderas:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

obraz.png.da03f2ef139bd1bc0b60ca46d4aad972.png

 

O JA PIERDZIELE CO JEST. Gierke znalazlem w kolejkach, dodalem do wishlist, mija moze godzinka i pac bomba na ryj.

Ale dzis mikołaj zrobil bombardowanie, co ten @raven_raveni @blantman :obama:

 

Dziekuje wam serdecznie, bardzo bardzo sie ciesze i mam banana na twarzy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Człowiek spokojnie prasuje obrusy, nosi żonie ryby i mięso, pilnuje ciasta i chce się prawilnie najebać. Jednak @Velius pomyślał: ALE NIE! CHŁOP SIĘ NIE BAWI, TO TRZEBA GO GNĘBIĆ!

Dziękuję serdecznie słoneczko, teraz tylko znaleźć czas i napierdalać w imię ducha świąt. Buziaki :*

 

desperadosdlc.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra timeout, dzisiaj dostałem juz niezłe lanie.

 

Najpierw @Widgetz nienacka bomba

 

obraz.png.1ef53014834b426fac5e414df64e1d9a.png

 

a potem @Shankorrobi na mnie zemste i posyła do piachu :obama:

 

obraz.png.856cf5ed250418a0f04d0fc36e6f9395.png

 

BARDZO serdecznie dziekuje za wspaniałe gry, wariaci jestescie. Jak co roku dzieki wam są zacne święta i nawet skarpety pod choinką nikomu nie straszne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kolega @Velius jak zwykle nie przestaje mnie zaskakiwać. W całej tej gonitwie przed Świętami jakoś odpiąłem się myślami od forumka i Mikołaja, który w tym roku wyjątkowo skromny, a tu podchody że niby VPN czy działa, że prezent sprawdzimy czy się da tak dostarczyć i wtedy moim oczom ukazał się taki oto tytuł:

 

spacer.png

 

Po podziękowaniach i niedługiej rozmowie nie wyczułem, że wsadzam się na kolejną bombę i już totalnie wyluzowany dostałem z zaskoczenia kolejnego, tym razem mocniejszego, plaskacza za w ryj :obama:

 

spacer.png

 

I tym sposobem zostałem ustrzelony kolejny już rok z rzędu :santa:

 

Dla Velsa raz jeszcze podziękowania za poprawianie humoru w każdej edycji naszego Mikołaja i że znów udało Ci się mnie zaskoczyć :D

 

A na Święta życzenia żebyś się nie zmieniał, a jeśli już to tylko z wyższym limitem na karcie kredytowej :dynia:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim. Dawno mnie tu nie było, ponieważ w tamtym roku nie uczestniczyłem w evencie i tylko skromnie dostałem od jednego kochanego Szczecińskiego czworonoga Raymanem w cyfrze na Xboxa. W 2021 myślę skromnie zadośćuczynić z tego powodu, dlatego odblokowałem wishlistę i już mnie biją :whyyy:

Dziękuję z całego serduszka @Ukukuki nie spodziewałem się takiej bomby na ryj i to na dzień dobry. Nie mieć najlepszego Dawn Of War przez tyle lat trochę wstyd.

1.jpg

 

Edit: Jprdl chopie ...

 

2.jpg

 

Edit 2: No i następny ... I to z samej góry bez zniżki co za horzy ludzie

3.jpg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...