Skocz do zawartości

PSX Extreme 293 z kalendarzem


Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, grzybiarz napisał:

ano bo był błąd i nie było tego w pdfie więc myślałem, że już koniec.

Ja tylko piszę, nie składam, ani wysyłam ;)
E+ będzie cały czas jako specjalny dodatek dla patronów i prenumeratorów, jak go nie ma to musisz atakować jednostki odpowiedzialne za dystrybucję.

 

8 godzin temu, Jontek80 napisał:

Najchetniej o grach 16 bitowych. Moze byc tez cos o Gigi la Trattola. 

Ok, Gigi dodany do "listy".
Natomiast jeśli chodzi o gry 16bit, to rozumiem że coś w stylu pierwszego Extreme Plus o serii Metal Slug?

E+ jest dla Was, więc wszelkie uwagi, chęci, oczekiwania, chętnie przyjmę.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie głównie amiga i snes. O metroidzie dawno nic nie pamietam czy o castlevani. Chrono czy starsze odlslony final fantasy. Zreszta tyle jrpgow bylo na snesa. Tez pelno fajnych gierek na amisie. Cos o sid maier. Piraci, civilizacja, tycoony. Gobliny i inne point and kliki. Jakos srednio anime mnie interesuje ostatnimi czasy. Moze byc tez cos o naszym Franko.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Jontek80 napisał:

Jak dla mnie głównie amiga i snes. O metroidzie dawno nic nie pamietam czy o castlevani. Chrono czy starsze odlslony final fantasy. Zreszta tyle jrpgow bylo na snesa. Tez pelno fajnych gierek na amisie. Cos o sid maier. Piraci, civilizacja, tycoony. Gobliny i inne point and kliki. Jakos srednio anime mnie interesuje ostatnimi czasy. Moze byc tez cos o naszym Franko.

Przyjaciółka i jej gry to temat mi bliski ;) Pomyślę nad tematem, może o Team17 lub Psygnosis coś przygotuję.
O Franko to jak by to nie zabrzmiało - czekam na zakończenie historii z kontynuacją...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Z retro to chętnie coś o Sega Mega Drive, może historia którejś z serii znanej na tą platformę (tylko nie Sonic, tego już było sporo). Może artykuł trochę bardziej techniczny o kultowym procesorze 68000 który napędzał między innymi Amigę, Neo Geo MVS/AES, Atari ST czy SMD. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Jontek80 napisał:

Jeszcze rtsy bym dorzucil. Dune 2 czy seria Warcraft. Seria Heroes m&m. No to akurat nie rts ale tez kultowa. Jak dla mnie czesc 2 najlepsza choc wiecej ludzi woli 3.

Z RTS`ami w moim przypadku jest tak, że lubię, jednak nie uważam się za znawcę tematu. Po za Dune 2, Warcraft, C&C, Z i tymi bardziej znanymi to w wiele nie grałem, więc wolałbym się nie podejmować tematu, którego nie ogarniam w pełni. Jednak od czego są znajomi, może uda się Haszaka namówić na wsparcie lub gościnny występ w E+ ?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Dave Czezky napisał:

Niestety, ale musze to z siebie wyrzucic.

Wiele lat temu, kiedy bylem kilkunastoletnim idealista, spotkalem @Konsolite przed gielda na Batorego.

Niesmialo podszedlem i zapytalem:

- przepraszam, czy ty jestes Konsolite?

Bo widzialem go tylko na malej miniaturce w Secret Service, wiec nie bylem pewny.

- phi, wymawia sie KONSOLAJTI

Albo Konsolajt, nie pamietam. Odwrocil sie i poszedl :[ Jak jestes taki wielki Konsolajti to moglbys chociaz dac C na poczatku, no chyba ze to jest jakis kurla rebus: lubisz bijatyki, mortal kombat jest przez k, wiec kazdy powinien sie domyslec.

 

Rok pozniej, na jakichs growych targach, Konsolajti krolowal dumny jak paw na stanowisku z Dreamcastem z odpalonym DOA2. Gralo sie w formule wygrany przy padzie. No i lal te wszystkie dzieciaki. Przyszla moja kolej, zrektowalem go raz. Nie oddal pada. Po drugim razie costam pogadal pod nosem. Po trzecim ulotnil sie wyraznie poirytowany.

 

Gdybys byl milszy to dalbym ci wtedy wygrac.

Mam nadzieje, ze czegos cie ta historia nauczy.

 

Jeśli musisz, to najwidoczniej było to dla Ciebie mocno znaczące doświadczenie.

Pomijając kwestię tego jak ludzki umysł zapamiętuje fakty, to jeśli była taka sytuacja -  z pewnością nie powiedziałem "Konsolajti", czy "Konsolajt". Jeśli już to powiedziałem Kon-sol-ajte, gdyż tak poprawnie się wymawia moją xywkę. Kiedyś mnie irytowało jak ludzie przekręcali, lub niewłaściwie wymawiali mojego nick`a, choć w sumie to moja wina - trzeba było podpisywać się fonetycznie, albo wymyślić sobie coś prostszego ;) 

 

Jeśli chodzi o targi, to było ich tyle, że prawdę powiedziawszy, bez, nawet z podaniem konkretnej nazwy i daty - nie jestem pewien, czy będę pamiętał co się na nich działo. DOA2 przypominam sobie  że mieliśmy na stoisku SecretService podczas jakiś bieda-targów na zasadzie popłuczyn po Gambleriadzie czy czymś takim, ale na moim japońskim PS2 i Waldek chciał pożyczyć je po targach. DC mieliśmy z VF3TB przy okazji jakiegoś konwentu M&A organizowanego przez Root`a.

To co opisujesz mogło mieć miejsce, lub nie, może miało, choć nie tak jak je opisujesz. Nie widzę sensu "dyskutować" o tym.

 

Najwyraźniej dla Ciebie to były bardzo ważne dni, dla mnie to były po prostu dni.
 

 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Konsolite napisał:

Jeśli już to powiedziałem Kon-sol-ajte

Shutup Yelling GIF - Shutup Yelling Angry - Discover & Share GIFs

Dokladnie tak :frog:

 

27 minut temu, Konsolite napisał:

Najwyraźniej dla Ciebie to były bardzo ważne dni, dla mnie to były po prostu dni.

 

Owszem, zrobiles mi przykrosc na dlugo przez Mr. Shiva... :(

Dzieciaki wielbily was jak bogow :(

 

27 minut temu, Konsolite napisał:

To co opisujesz mogło mieć miejsce, lub nie, może miało, choć nie tak jak je opisujesz.

Nie chciałem tego pisać, ale skoro dalej jestes niemiły to odswieze Ci pamiec - miales łzy w oczach jak cię rozjechałem Jannem Lee.

  • Lubię! 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Dave Czezky napisał:

 

 

Owszem, zrobiles mi przykrosc na dlugo przez Mr. Shiva... :(

Dzieciaki wielbily was jak bogow :(

Napisałbym że mi przykro, ale nie było by to szczere.
Więc mogę zaproponować piwo przy najbliższej okazji.

 

41 minut temu, Dave Czezky napisał:

Nie chciałem tego pisać, ale skoro dalej jestes niemiły to odswieze Ci pamiec - miales łzy w oczach jak cię rozjechałem Jannem Lee.

 

Skoro tak twierdzisz, to niewątpliwie tak było ;)

im-not-nice-skeletor.gif

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Foch 25 lat później.  Ludzie się zmieniają nawet jak kiedyś byli upierdliwi za młodu to wyrastają z tego. Po co wytrzachać jakieś stare przeterminowane pierdoły. Może to nie był jego dzień. Nie każdy z nas jest miły każdego dnia o każdej porze. Masz okazje to walnij browara z Konsolite. Nie wszystkim zaproponował. Pogadacie o gierkach i może coś z tego będzie.;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...