Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Crazy Horse napisał:

Co do singla, to podoba mnie się, że najlepsze elementy z MW są tu wyizolowane i pięknie podane w zwielokrotnieniu.

     Ot, czyszczenie zabudowań, wnętrz domostw z terrorystów. Muzyka cichnie, słyszysz krótkie, zwięzłe komunikaty ludzi z teamu, palec nerwowo dotyka spustu i nagle BAM w cywila! Tak,,to jest możliwe. 

Drama jest piękna w niesamowitej grafice i wspaniałym udźwiękowieniu. Kule świszczą za głową i gdzieś ponad nią, długo czekasz na wejście cpt Price, niczym na Cezarego w Psach trzy, ale jak już wejdzie...

Do tego misja snajperska z w/w panem. Niespodziewany udział 

  Pokaż ukrytą zawartość

kartelu, zabójstwa, zdrady, czołganie po krzakach,

no czego tu nie ma. 

Skojarzenie z filmem 

https://www.filmweb.pl/film/Dobre+zabijanie-2014-708003 obowiązkowe.  

 

Dzięki za opinie o singlu. Na kilka stron tematu tylko jedna dotycząca trybu dla jednego gracza, a akurat to mnie najbardziej interesuje ;) Ile trwa kampania? Z tego co tu piszą to gra w multi jest spoko i prędko nie zejdzie z ceny, to może jak będzie dobra to kupię i sprzedam po ograniu + parę meczów strzelania online i walki z zombie.

 

12 godzin temu, kubson napisał:

System progresu broni i perków żałosny w chuj 

Nie rozumiem po co to zmieniali, jeszcze gdyby się to kupy trzymało to spoko a tak wyszła zmiana dla zmiany tylko ze nie udana 

 

Nie grałem jeszcze ale może właśnie zrobili na zasadzie aby gracze nie komentowali, że nie ma żadnych zmian albo jest ich za mało ;) Jak będzie dużo narzekania, to studio może spróbować to odkręcić i będą newsy o tym jak to słuchają głosu graczy. Gorszą kwestią jest chyba to, że na xboxach nie można wykluczyć grania z pecetowcami. Na ps ma nie być z tym problemu, może sony specjalnie dopłaciło do tego aby tego nie było. Chyba, że w przypadku ich konsol nigdy nie dało się grać z graczami na PC, bo już nie wiem i nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Rozi napisał:

A zauważyliście, że nie ma emblematów i wizytówek do odblokowania żadnych? :) Mam takie przeczucie, że ta gra będzie niezłym drip feedem. Witajcie w erze gier live service :)

No jak na razie, to mam błąd w którym nie mogę zmienić ani emblematu, ani wizytówki :pawel:

 

Tryb tpp mi się podoba. Dobrze, że przy celowaniu już nie przechodzi w tryb tpp.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj kampania zjedzona prawie na raz :D jeśli dobrze mi się wydaje, to została finałowa misja... Ogólnie bardzo spoko, ale jednak czegoś tu brakuje. Może jakichś większych emocji, szokujących momentów itp. Pamiętam, że w poprzedniej części podczas misji z bombardowaniem miasta miałem ciarki na plecach, tutaj nic takiego się nie wydarzyło. Oprawa super, ale po tych ochach i achach  jednak spodziewałem się więcej po grafice. No i kto wpadł na pomysł, żeby domyślnie dodawać włączoną opcje rozmycia tła, która wg mnie znacznie pogarsza jakość grafiki, otoczenie wyglądało z tym jak rozmyta kupa.

Już się nie mogę doczekać sprawdzenia multika 

 

Odnośnik do komentarza

Z tego co wyżej przeczytałem to jeśli wyłączę crossplay, co jest moim zdaniem absolutnie obowiązkowym ruchem w obronie przed blacharsko-cheaterskim rakiem powoduję tym samym, że będzie mnie łączyło li tylko z posiadaczami PS5? Bardzo chętnie jako "peespiątkowiec" pograłbym z kolegami xboxowcami, ale to jest pewnie niemożliwe przy wyłączonej opcji crossplay, prawda?

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Rozi napisał:

Niestety crossplay uwzględnia blacharskich oszustów :/

Jakby kto widział jakąś petycję, żeby konsolowcy spod znaku M$ i Sony mogli zagrać razem w tego CoD-a z pominięciem blacharskiej patologii to niech da znać. Nie tylko ja to podpiszę, ale namówię do tego wszystkich wujków i ciocie.

Odnośnik do komentarza
44 minutes ago, Kris77 said:

Tak tylko zapytam zanim zakupię: Cold War jest NORMALNY i można wyłączyć cross-play? Znajduje mecze, można se pograć i się dobrze bawić?

Tak bez problemu, na chwile obecna mecze znajduje bez problemu ale no musisz mieć na uwadze że gra teraz wchodzi w 3 rok swojego żywota. Ja dalej trzymam na dysku ale pewnie za jakiś czas przejdę całkowicie do MW2 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, kubson napisał:

Tak bez problemu, na chwile obecna mecze znajduje bez problemu ale no musisz mieć na uwadze że gra teraz wchodzi w 3 rok swojego żywota. Ja dalej trzymam na dysku ale pewnie za jakiś czas przejdę całkowicie do MW2 

 

Dziękuję bardzo za info, kończąc off top - biorąc pod uwagę że WWII żyje i ma się dobrze, to Cold War też będzie długo żywy. Do czasu aż MWII stanieje trochę, to się w nim będę dobrze bawił.

Odnośnik do komentarza

O co ci chodzi, byku? Gra nie jest doskonała, ma mniej funkcji niż MW2019 miało na start, nawet tutaj nie możesz kurwa statystyk obejrzeć. Słusznie trzeba jebać IW, i martwić się, żeby nie było drip feedu albo drugiego Halo Infinite. Core gry wyjebisty, zawartości brak.

 

Jak tak patrzę na ten system progresji broni, to jest niezłe WTF.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Rozi napisał:

 

Hahagagsa

Sprawdzał ktoś to,bo mi na xboxie nie działa. Swoją drogą myślałem że Cross play na Xie będzie łączył więcej ludzi z PS, ale chyba już wszyscy gracze Sony go wyłączyli bo nie widziałem jeszcze ani jednej osoby xD

 

Co do samej gry, pomimo narzekań w temacie daje :banderas:a

 

 

Wszystko mi sie podoba!

 

A co do cheeterki PC to temat poruszany setki razy z Cezarym, sam grałem w MW 2019 przez 2 lata na pc i cheaterow w meczach mogłem policzyć na palcach 1 ręki, no ale tak to już jest chłop zobaczy filmik na ppe.pl i myśli że co 2 mecz gra się z cziterami.:facepalm:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
52 minutes ago, Hubert249 said:

Kubson to będzie Twój ekskluzywny calling card w MWII :kaz:

 

 

 

 

 

MASC-NA-BOL-DUPY-SUPER-LEK-NA-PROBLEMY-LUDZI_edit_261650159912157.jpg

za bardzo nie rozumiem, gra pod wieloma względami jest wybrakowana i zamiast to piętnować znajdują się ludzie co tego bronią xd 

 

oczywiscie najwiecej bronią tego osoby co z codem są od święta i szukają w nim bf xd 

Za zmianę systemu perkow, gunsmith, brak statystyk powinno ich się jebac ile wlezie, wyglada na chwile obecna to tak jakby specjalnie te rzeczy usunęli, żeby jakoś przez 2 lata utrzymać ludzi przy grze 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...