Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie mapy są dużo słabsze od tych z mw19, tyle że strzela się super a te mapę na autostradzie to chyba projektował ktoś po pijaku, takiej badziewnej mapy to dawno nie widziałem. Na ten moment to takie 7/10, gra się dobrze a to w tym przypadku najważniejsze jednak mw19 lepsze, lepsze mapy, brak tego udziwnionego systemu progresji broni, który jest tutaj żartem. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, easye napisał:

Sprawdzał ktoś to,bo mu na xboxie nie działa.

Nie działa, bo wyłączyli pingowanie całkowicie.

 

Ja dzisiaj cały dzień napierdalałem, mapy są super, nawet ta na przejściu granicznym, snajpa wchodzi jak miło i trzeba biegać tymi bocznymi korytarzami. Ale do Ground War to się COD nie nadaje IMO, za szybki TTK się nie sprawdza w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza

Mnie wkurwia tylko ta progresja, odblokowanie celownika do danej broni poprzez wbijanie levelu w innej broni to jakiś żart. 

 

No ale narzekania na jakieś plakietki i emblematy, a raczej ich brak to się nie spodziewałem. Te statystyki to też do chuja mi potrzebne szczerze mówiąc, jak Rozi napisał, core gameplayowy jest kozak, a to najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, kubson napisał:

za bardzo nie rozumiem, gra pod wieloma względami jest wybrakowana i zamiast to piętnować znajdują się ludzie co tego bronią xd 

 

oczywiscie najwiecej bronią tego osoby co z codem są od święta i szukają w nim bf xd 

Za zmianę systemu perkow, gunsmith, brak statystyk powinno ich się jebac ile wlezie, wyglada na chwile obecna to tak jakby specjalnie te rzeczy usunęli, żeby jakoś przez 2 lata utrzymać ludzi przy grze 

Z BFem skończyłem po ostatnim DLC do Battlefield 1. W BFV pograłem chyba mniej niż 20h, a w 2042 nawet nie skończyłem darmowego triala w Game Passie. 

MW 2019 był moim pierwszym Call of Duty w multi z rozpędu dużo grałem w Cold War i troche w Vanguard. 

Cold War miał premierę jesienią. Wiosną te zaledwie 8,9 miesięcy później ciągle miał niegrywalne mapy.  Potężne doczytywanie tekstur, zwisy, czy takie nic jak wywalenie z meczu. Najbardziej po dupie dostawała ta mapka w zimie, której od dnia premiery nie mogli ogarnąć, tak samo jak nie mogli ogarnąć menu, które momentami zamieniało się w stroboskop. 

Cold War miał fantastyczną premierę z zawrotną ilością map - 8 i to przez kilka miesięcy. Oczywiście później twórcy stanęli na wysokości zadania i zaczęli wrzucać remastery starych aren, ku uciesze weteranów. Chociaż to było zbędne, bo  każdy szanujący gracz siedzi tylko na Nuke Town ewentualnie podobnej mapie 5x5 metrów, bo przecież coś większego jak Miami od razu zmienia Call of Duty w Battlefielda a R&G w taktyczny shooter pokroju Squad czy Rainbow Six. 

 

 

 

 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, MYSZa7 napisał:

Mnie wkurwia tylko ta progresja, odblokowanie celownika do danej broni poprzez wbijanie levelu w innej broni to jakiś żart. 

 

No ale narzekania na jakieś plakietki i emblematy, a raczej ich brak to się nie spodziewałem. Te statystyki to też do chuja mi potrzebne szczerze mówiąc, jak Rozi napisał, core gameplayowy jest kozak, a to najważniejsze.

Z jednej strony żart, z drugiej pograsz czymś innym niż jedną bronią. Plusy i minusy.

 

No ale statsy i odblokowaniw czegoś więcej do customizacji profilu, to mus. Ale pewnie wrzucą z pierwszym sezonem.

Odnośnik do komentarza

Mialem przerwe od Coda od chyba pierwszego MW i MW2 - zawsze preferowalem BF - pozniej BF tez mi zbrzydl i odpalalem COD tylko dla kampani. W zeszlym roku kupilem MW z 2019 zachwycila mnie kampania ale dalej multi nie moglem tknac. Wczoraj kupilem MW2 nowego i ku*a kaszka to jest piekne. Stary 40 letni kon siedzi i gra w multi jak za dawnych czasow. Podoba mi sie na razie wszystko wlacznie z systemem rozwoju broni - nie siedze tylko jedna bronia tylko sobie powolutku leveluje wszystko (a zostawilem sobie loadout na w razie wu jak mam ochote pograc cos bez ciaglego dostawania w dupe). Kampanie ruszylem chwile ale multi mega wciagnal wiec mam nadzieje ze nie bedzie na razie jakis drastycznych zmian przez narzekania graczy:)

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Rozi napisał:

Ciekawi mnie, jak oni naprawiają to za pomocą hotfixów? Czy te problemy związane są wyłącznie z kodem sieciowym gry?

Jak włączasz grę to zawsze pokazuje się komunikat "sprawdzanie aktualizacji" i to pewnie przez te aktualizacje w grze mogą wprowadzać drobne poprawki, omijając tradycyjne patche. Tak samo jest np. w FIFIE 23, gdzie poza tradycyjnymi aktualizacjami, czasami można też pobrać korekty balansu rozgrywki poprzez aktualizację składów w menu gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No rozwijanie broni to kabaret, do reszty zarzutow ciezko mi sie odniesc bo nie wiem co teraz jest w standardzie. W fps multi dluzej niz godzine to nie gralem od czasow bfbc2 wiec :shieeet:

 

Ale jak zajebiscie sie w to napierdala :banderas: nie mam zadnych uwag do samego gameplayu i najchetniej bym od konsoli nie odchodzil

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, UberAdi napisał:

Ktoś tu się dziwił, że 1 dnia złote camo ludzie mają. Teraz jest łatwiej wbić złoto, trzeba tylko wylevelować broń na max, zrobić 4 challenge i tyle. Zrobiłem dziś AK47u

image.thumb.jpeg.c001291c8ab24ba6cbba3c9577a6f1bb.jpeg

No chyba nie dla każdej broni. Mam M4 na maxa, patrzę że złote camo to tylko lvl max + 4 challenge z innymi camo. Jakie było moje zdziwienie, że po zrobieniu ostatniego, dla złotego pojawiły się jakieś nowe. 

Odnośnik do komentarza

No ja też sobie wczoraj w końcu pograłem w multiplayera. W ciągu dwóch godzin wbiłem 6 poziom, jeszcze nie rozumiem o co chodzi z grindowaniem tych broni, ale raczej nie będę się z tym męczył, bo odpowiada mi broń z jednych z podstawowych zestawów, tylko muszę teraz zbudować własny zestaw. Mam włączony streaming tekstur wysokiej jakości i o dziwo nie doświadczyłem lagów, czy wysokiego pingu. Zdarzają się też zabawne glitche i bugi, ale mam nadzieję że ogarną to tak jak EA balans gry Fify 23 bez potrzeby pobierania dziesiątek GB aktualizacji. 

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...