Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, krzysiek923 napisał:

Teraz będziesz za mną latał z cieczką jebany debilu? Co ci znowu nie pasuje, bo wrzuciłem oceny gry, czy to, że pewnie sam ich tyle najebałem?

Już ci raz napisałem, idź skomleć gdzie indziej. Nikogo nie interesuje twój ból dupy, recenzje i zdanie które sobie wyrobiłeś nie grając w grę. Wystarczy czy jeszcze czegoś nie zrozumiałeś? 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

To wklej minusika i idź dalej, bo nie będziesz mi tutaj kreował kierunku w jakim mogę się wypowiadać. Ogół recenzji na Steam jest bardziej miarodajny niż twoja jedna opinia, która z kolei mnie nie interesuje (i muszę z tym żyć), a ten temat nie dotyczy tylko konsol i nie interesuje mnie twoje zdanie o grze na komputerze i opinie o wersji XSX/PS5. Nie można wymagać grając na PS4, chociaż ktoś kto kupił wersję na tę konsolę ma do tego święte prawo, skoro twórcy zdecydowali się wydać, ale nie, tylko ty ustalasz zasady.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, iluck85 napisał:

Czy mi się wydaje czy ten COD jest trudniejszy? Na normalu kilka momentów powtarzałem pare razy, wcześniejsze rzadko mi się zdarzało na niskim poziomie takie coś.

Chyba coś w tym jest, nawet widziałem posta na reddit, że sporo osób narzekało na tryb hardocre, trzeba mega się namęczyć aby go przejść, osobiście nie grałem, ale tak jak napisaleś grając na normalu już wyrazie można odczuć, że jest inaczej niż w poprzednich częściach.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, iluck85 napisał:

Porobie kilka osiągnięć w misjach i potem zobacze veterana. Ale już wiem ze kilka momentów będzie ciężkich, bo na normalu podałem jak mucha wiec na veteranie będzie rzeźnia.

Sam jeszcze nie przeszedłem wszystkich misji ale ja już miałem trudności w misji z helikopterem, chyba to była druga misja i ta misja gdzie trzeba było przepłynąć rzekę też mi zapadła w pamięć, także szykuje się ostre wkur*ianie na veteranie 

Odnośnik do komentarza

Jak komuś się to przyda a raczej nie to powiem, że MW2 (2022) na PS4 działa zadowalająco dobrze. Oczywiście oprawa musi być gorsza niż na nowszych konsolach i PC ale jest całkiem ładnie mimo wszystko. Najgorzej działa ładowanie meczu gdy widzimy tych swoich żołnierzyków w tym hangarze ze skrzyniami i w momencie gdy już powinno przejść do ekranu ładowania mapy gra się zacina. Wystarczy chwilkę poczekać 10-15 sekund i wszystko wraca do normy. Nie grzebałem nic w opcjach gry, gram mecze gdzie widzę ikonki padów, myszek, telewizorów i choćbym bardzo chciał to nie czuję, że ludzie z lepszą konsolą mają jakąkolwiek przewagę nad biedakiem z PS4 Fat. Gram klasyczne tryby bo gdyby nie one to bym tej gry nie kupił. Gram sobie, zabijam te miernoty ale mógłbym żyć bez tej gry i ciągle gdzieś z tyłu głowy prześladuje mnie fakt, że wydałem na to 320 zł. Jak śmieć najgorszy. Nie jestem z tego dumny ale jak już pisałem wcześniej. Nie ma już chyba innej gry gdzie mogę sobie pograć w taki TDM w grze gdzie model strzelania jest taki doskonały, gra popularna i nowa.
Kampania jakoś mnie zdołała zaciekawić na razie poprzestałem na misji gdzie strzelam z nieba i ochraniam trzech swoich ludzi na jakieś otwartej przestrzeni. Nie podoba mi się postać Ghosta i cała kampania marketingowa bardzo skupiona wokół tej postaci. Mam ją lubić bo jest taka młodzieżowo cool (młodzieżowo to mam na myśli 10-12 lat). Ojej jaki super koleś w masce no ja pindole klaszczę uszami. Gdybym miał te 12 lat to bym mu pewnie postawił ołtarzyk a w nocy w ciemnym przedpokoju idąc na siku skradałbym się przez mieszkanie udając, że jestem Gostem z modern łorfer :boomer:.
Znudzi mi się pewnie szybko jak każdy CoD, odstawię na 2 miesiące a później znowu nabiorę ochoty ale wtedy wejdę do meczu a tam rozwalą mnie goście ze złotej kuszy, którzy ostatnie 2 miesiące grali co wieczór i będą tak grać do premiery kolejnej odsłony a wtedy się wkurwię i rzucę padem. Wciąż się dzieje życia cud a 320 zł poszło w pizdu.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Pograne sporo w multi przez weekend, ogólnie podoba mi się mniej niż MW2019, ale jednak dalej strzela się wybornie, są emocje i syndrom jeszcze jednego meczu. Grind i expienie broni wcale nie takie straszne jak myslałem na początku, w jeden wieczór lajtowo odblokowałem mp5, jak będę chciał jakiś konkretny dodatek do niej, to chętnie sprawdzę inną giwerę dla odmiany i przy okazji coś się odblokuje. To rozwiązanie nie jest idealne, ale w jakimś stopniu urozmaica rozgrywkę. 

Na duży minus oprawa, głównie kolorystyka na większości map. Prawie wszystko pomarańczowo-ciepłe i jakies takie bez wyrazu. No i wspominałem już o wyglądzie giwer, mam wrażenie, że w poprzednim MW wyglądało to lepiej, no i nie czaje dlaczego nie ma swobodnego podglądu broni w "warsztacie". Albo jestem ślepy i tego nie widzę. 

Odnośnik do komentarza

Chillout to u mnie nie występuje w CoDach, źle ta gra wpływa na kondycję mojej pikawy i to tak zauważalnie :frog: przed snem to tak 1-2h muszę to wyłączyć. Chyba też dlatego pogram po premierze 7-14 dni i odstawiam bo podświadomie mój organizm chce odpoczynku czy coś. Zawsze podejście było jedno ,,muszę was wszystkich tutaj rozjebać'', ja mam tą grę od soboty ja praktycznie nic nie ustawiałem, większość czasu to przegrałem z pierwszym karabinem ,,własna klasa 1'' nie chce mi się bawić w te pierdoły, ja muszę zabijać.

  • beka z typa 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Mnie z kolei irytuje że nie ma baraków ze statystykami i challengami, leaderboardsami itd a progression to tylko pokazuje ile leveli mi zostało do 55 :kekw:

 

kolejna gra która chuj wie czemu gubi dość podstawowe elementy z poprzedniej odsłony, czy tak ciężko było zrobić akurat w tym aspekcie kopiuj--> wklej?

 

Może to jest ficzer kolejny do dodania w najbliższym update, tak jak dodali scoreboard w BF 2042 po wielu tygodniach (jak nie miesiącach).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, MaZZeo napisał:

Mnie z kolei irytuje że nie ma baraków ze statystykami i challengami, leaderboardsami itd a progression to tylko pokazuje ile leli mi zostało do 55 :kekw:

 

kolejna gra która chuj wie czemu gubi dość podstawowe elementy z poprzedniej odsłony, czy tak ciężko było zrobić akurat w tym aspekcie kopiuj--> wklej?

To jakaś plaga ostatnio po batlefield się zaczęło brak statystyk w grach takich jak cod czy bf to zbrodnia.Ja po tygodniu samej gry dla funu zaczynam się nudzić i zawsze .usze mieć jakieś cele do zrobienia żeby się poprawiać i dążyć do perfekcji na tym zawsze polegały takie gry dlatego narazie się wstrzymuje z zakupem jak tego nie dodadzą to będzie śmiech na sali.

Odnośnik do komentarza

Ja potrzebuję nowych map bo ciągła gra na tych samych to dla mnie straszna nuda. Ciągle te same widoki, te same ścieżki, biegam i już automatycznie kieruje wzrok na miejsca gdzie mogę spotkać przeciwnika. Niby jest trochę tych map ale już bym chciał kilka nowych. Kiedyś były te cholerne płatne dodatki gdzie koleś mi na chacie głosowym powiedział, że kupił ale mu rzadko kiedy wyszukuje te nowe mapy bo większość ludzi jedzie na tych z podstawowej wersji gry. Mam szczerą nadzieję, że będą je dodawać często.

  • beka z typa 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...