Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

Nie porównywałem po prostu sobie gram. Zwieszało się przy wczytywaniu meczu ale napisałem dzisiaj w pierwszym poście, że to poprawili i wczoraj pierwszy raz widziałem jak to powinno działać bez zwiechy. Tekstury wczytują się chwilę na początku jak lecisz helikopterem nad mapą z drużyną i po kilkunastu sekundach już jest wszystko wczytane i śmiga. Nie odczuwam też żadnej przewagi, żadnego gracza ze względu na platformę bo mam zadowalające wyniki a porażek nie mogę zwalać na sprzęt. Słyszałem też w podcaście jak sobie puściłem w samochodzie, że nawet na PC wczytują się tekstury i powiedzieli, że to taka wada silnika gry :dunno:ale to nie musi być prawda na 100%.
Może ta aktualizacja, która wzbudziła tutaj taki postrach i żal :whatuh: znowu popsuła wszystko bo grałem wczoraj a nie dzisiaj.

Odnośnik do komentarza

Co Ty chłopie masz z tymi porażkami...? Kogo to obchodzi? Ile Ty masz lat?

Po prostu gram w grę i nie wiem czy mi konsola się zawiesiła i mam resetować czy cierpliwie czekać. Tak to nie powinno wyglądać, moim zdaniem wersja PS4 kwalifikuje się do refunda.

Gra kosztuje 350 PLN a działa tragicznie na PS4.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, KrwawaRyba napisał:

Po prostu gram w grę i nie wiem czy mi konsola się zawiesiła i mam resetować czy cierpliwie czekać

W sobotę musiałem wyłączać grę bo wieszało się na stałe. Od następnego dnia wieszało się na kilka sekund i gra przechodziła do ekranu ładowania mapy i tak było do środy w czwartek przestało się wieszać a ja pierwszy raz zobaczyłem jak to wygląda bez zwiechy. Postacie się wzdrygają, niektóre wstają z siedzenia na jakiś skrzyniach i zaczynają iść.
 

5 minut temu, KrwawaRyba napisał:

Ile Ty masz lat?

29
 

5 minut temu, KrwawaRyba napisał:

Kogo to obchodzi?

mnie
 

6 minut temu, KrwawaRyba napisał:

Co Ty chłopie masz z tymi porażkami...?

no jakbym dostawał srogi wpierdol od ludzi z lepszym sprzętem to bym pogonił płytę na OLX bo to by było bez sensu grać jako mięsko do bicia. Grałem w BF4 na X360 i widziałem Black OPS III na tej samej konsoli i wiem jak źle mogą wyglądać wersje gier na starsze konsole. Serio. W przypadku MW 2 można śmiało grać na PS4 z brzydką grafiką ale uczciwie. I tylko tyle. Nie zesraj się.

  • beka z typa 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czezare napisał:

No właśnie, ta mapka na torze wyścigowym. Nigdy jej nie miałem w rozdaniu na PS5. Ona pojawia się tylko w określonych trybach? Gram tylko TDM.

ja ją miałem w Dominacji ale skoro to są mapy do rozgrywek 6v6 to powinny chyba występować w każdym trybie 6v6. Raz mi się zdarzyło na niej grać przez 41 poziomów postaci :reggie: to chyba rzadko.

Odnośnik do komentarza

Ktoś tu wcześniej wspominał o tym, że ustawienia HDR w grze można zmienić tylko na początku i stwierdzam, że faktycznie jest to przejebane. W lobby wszystko ciemne wchuj, tła za żołnierzykiem prawie nie widać, uruchamia się runda i tam dla odmiany wszystko przejaskrawione i wyprane z kolorów. grzebałem długo w ustawieniach tv no ale ni wuja nie da się ustawić, żeby wszędzie było ok

Odnośnik do komentarza

Gdy obawiales sie SBMM, ale zapomniales ze to TY jestes tym casualem, ktory caly dzien ogarnia prace i dzieci, a potem wchodzi „poszczelac 30 min wieczorkiem” i to CIEBIE ten system ma chronic :kekw:


Kupilem i pomimo roznych problemow, gameplay na Series X jest na tyle miodny, ze chetnie postrzelam troche wieczorkami. Gorzej jak po dobrym meczu czy dwoch, wrzuca na lobby z kozakami, ale wtedy „robim co mozem”. 

Odnośnik do komentarza

Dobra już przestańcie płakać nad tym tym SBMM.  Ja tam nie odczuwam przeskoków, dopóki nie zacznę grać z MaZZeo. Wtedy faktycznie spotykam bardziej ogarniętych graczy, ale i tak nie ma tragedii, bo wczoraj kręciłem się w okolicy 20 fragów. 

 

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Hubert249 napisał:

Dobra już przestańcie płakać nad tym tym SBMM.  Ja tam nie odczuwam przeskoków, dopóki nie zacznę grać z MaZZeo. Wtedy faktycznie spotykam bardziej ogarniętych graczy, ale i tak nie ma tragedii, bo wczoraj kręciłem się w okolicy 20 fragów. 

 

 

 

 

Przeskoki sa, ale ja w ogole nie patrze na swoje generalne K/D, wiec nie mam problemu jak zrobie mecze z K/D 1,0 - 1,5, a potem 0,5-0,7 przez jakis czas. Ale jak ktos mega ogarnia, to siedzenie w trudnych lobby caly czas to kiepska sprawa. 
 

Jestem przeciętnym graczem coda, a po trudniejszych (dla mnie) lobby, potrafiło mnie wrzucic na ludzi boty, gdzie nabilem 40/10, wiec nawet nie bedac wymiataczem da sie odczuć roznice. Adrenalinka ma skakać :diablo:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...