Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze będzie co robić. Ja już ozłociłem dwa karabiny wyborowe, a w Lockwoodzie do złotego camo brakuje mi tyci tyci. Taraq to spaniała mapa do kapitalnych pojedynków snajperskich. Podobnie dobra jest El Asilo. Dzieci ADHD naparzają się w środku budynku za pomocą M4 lub SMG za to na zewnątrz prawdziwi, dojrzali, męscy heteroseksualni faceci prowadzą prawdziwe pojedynki na zasadzie kto kogo przechytrzy za pomocą Signal 50 ;) Uwielbiam to!

Odnośnik do komentarza

 

Jutro zobaczymy jak zrobili DMZ. Kilku streamerów którzy mają już dostęp pisało, że DMZ > Warzone, zobaczymy ile w tym prawdy.

Widzę tu małą szansę żeby Battle Royale wreszcie zaczęły powili umierać na rzecz Extraction Shooterów które są zdecydowanie ciekawszym i mającym większy potencjał trybem. Szczególnie, że póki co znają ten typ gier tylko ludzie z PCtów dzięki Escape From Tarkov który jest jednak zbyt hardcorowy żeby się spodobać szerszej publice. Jeśli IW przystosuje tą formułe pod mainstream to może być sytuacja analogiczna do Warzone (kiedy to mówiono, że CoD jako BR nie wypali bo "prawdziwy" BR musi być jak PUBG xd).

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ztcw na mapie ląduje kilka drużyn i każda ma do wykonania X misji (PvE), jednocześnie mając możliwość walczyć ze sobą (elementy PvP), która pierwsza wykona misję i dostanie się do punktu wyjścia wygrywa. W CoDzie akurat ma być podobno tak, że elementy PvP mają utrudniać wykonanie misji i dawać na Twoją głowę bounty.

Odnośnik do komentarza

Niezupełnie bo nie ma tu "zwycięzcy". Na mapę możesz wejść w różnym celu. Możesz robić zadania które dostajesz ale możesz też iść po prostu w celu polowania na graczy żeby zdobyć lepsze uzbrojenie i pieniądze. Nie musisz wykonać określonej misji żeby wrócić, wystarczy że dojdziesz do extraction pointa.

Waluta jest ważną częścią Tarkova, przed wejściem na mapę ekwipujesz to co chcesz wziąć ze sobą, jeśli zginiesz to tracisz co miałeś i będzie się tym cieszył ten kto cię zabije i sobie weźmie, "Risk-reward" to właśnie to czym Tarkov tak uzależnia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No, dużo żeby tu wszystko opisać ale w skrócie oprócz tego co na grafice:

- w pierwszym sezonie będzie 5 prestige'ów, max level 250. Po sezonie się nie resetują tak jak wcześniej, zostają na koncie. Co 50 level odkrywają się challenge po których wykonaniu dostajemy jakąś nagrodę

- Battle Pass teraz będzie działał inaczej, ma być jakaś mapa podzielona na sektory z różnymi przedmiotami z battlepassa i zamiast paska z przedmiotami który levelujemy będziemy dostawać battle tokeny za które będzie można odblokować dowolne przedmioty

- Baraki wracają

- AI na mapie WZ i chyba DMZ będzie w twierdzach i "Black Site". Za wyczyszczenie twierdzy ma być loadout a za black site który jest ponoć trudniejszy można odblokować nowe blueprinty broni

- Można przesłuchiwać graczy których się położyło, nie wiem po co ale domyślam się jak gracze będą z tej funkcji korzystać :ragus:

 

No i jest wielka radość community, że shipment i shoothouse wracają. Nie zrozumiem tej CoDowej społeczności chyba nigdy xd

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Streamy z DMZ lecą, jak na razie mieszane uczucia. Coś jak maksymalnie uproszczony Tarkov połączony z Warzone i drillowaniem sejfu z Payday 2 xd Za dużo botów AI jest które są po prostu głupie na mapie a w Strongholdach z kolei strzelają jak na Veteranie.

https://www.twitch.tv/lvndmark

 

Nie wiem tylko jakie rzeczywiście jest ryzyko tutaj bo chyba od początku mogą wybrać sobie dowolną broń. Nie wiem czy w ogóle jest jakaś ekonomia w grze, jeśli nie to trochę bez sensu to będzie grać w ogóle xd

Odnośnik do komentarza

O ile też nienawidzę takich praktyk, to pod względem ilości contentu MW2 jednak mocno odstaje na plus od innych strzelanek, które miały niedawno premierę. Ja i tak zazwyczaj ograniczam się do dwóch-trzech trybów gry, ale tych jest dużo więcej i gra już na starcie miała do zaoferowania sporo do zabawy. Jak wjedzie ten sezon, to już w ogóle będzie spoko. Dla mnie gra jest warta pełnej ceny, bardzo dobry singielek i jeszcze lepszy multi. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...