Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu nie było to dla mnie jasne. W jednej sekcji było napisane, że kosztuje 1400 pkt, gdy tymczasem po zakupie 1100 pkt i 200 pkt zakiszonych z poprzednich miałbym tych punktów tylko 1300, a więc o 100 za mało. Na szczęście jednak zakup 1100 pkt wystarczył.

 

Pytanie: czy u Was też wyzwania dzienne są zabugowane? Jedno z nich u mnie to było zabicie jednego kolesia za pomocą noża. Ja zabiłem chyba ze czterech, a wyzwanie nie zostało zaliczone :/

Odnośnik do komentarza

Było wczoraj trochę problemów, ale nie ma się co dziwić przy jednoczesnym starcie sezonu i dwóch trybów f2p. I tak nie było jakoś tragicznie, ja miałem bugi z kill streakami i dobieraniem graczy. Raz graliśmy nawet całą rundę 6vs2 która zakończyła się wynikiem 200-9 :D 

Dobrze, że w końcu dodali jakis sensowny podgląd giwer, chociaż i tak nie wiem kto wymyślał sposób obracania kamerą w tym miejscu.

Odnośnik do komentarza

Pograłem dopiero po 22, zagrałem dwa mecze i mam wrażenie jakby to wszystko działało lepiej niż wcześniej. Jedynie gdy próbuję zobaczyć profile znajomych to mnie wyrzuca z zakładki ,,społeczność'' do menu i wyboru zabaw sieciowych. Po tych dwóch meczach wróciłem do kampanii fabularnej bo obiecałem sobie, że ją skończę skoro jest taka prosta i krótka. To nie jest mój CoD :dunno: ciesze się, że misje ze skradaniem i craftingiem już mam za sobą. Dziwne są te proporcje, rzadko kiedy idziemy na własnych nogach by z towarzyszami strzelać do ludzi więcej jest tych specjalnych akcji, które niegdyś były rzadziej ale dzięki temu dawały fajny oddech i zostawały w pamięci. Dzisiaj skończę, to nie jest okropna kampania ale taka nie moja po prostu.
Drugi meczyk wczoraj na Taraq postanowiłem pograć na śmieszno i strzelałem z rewolweru Basilisk bez niczego dodatkowego i miałem ogromną frajdę, waląc w łby czułem się jak na westernie i zrobiłem tym sposobem staty 2.8 na koniec  :dafuq: strzelanie z automatu nie daje takiej frajdy jak te wszystkie mocne bronie mogące powalić kogoś na strzała, jest w tym coś wciągającego.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, falcon87pl napisał:

Pierwszy raz w życiu wyskoczyła mi taka spersonalizowana i tak duża promka na Xie. Nie pogardziłem. 

D4689B5D-62BD-4731-BDCE-7305CADC4E49.jpeg

Wow, super cena:)

 

Ciekaw jestem czy algorytm trafił. Kupiłbyś w przyszłości za 90-50% wartości? Bo jak tak to znaczy, że trochę się omsknął. 

 

Kurczę aż strach się bać, jak ludzi mogą tym kusić :D

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, KrwawaRyba napisał:

Wow, super cena:)

 

Ciekaw jestem czy algorytm trafił. Kupiłbyś w przyszłości za 90-50% wartości? Bo jak tak to znaczy, że trochę się omsknął. 

 

Kurczę aż strach się bać, jak ludzi mogą tym kusić :D

Miałem MW II na płycie w zeszłym tyg, ale sprzedałem. Zamierzalem wczoraj tylko zassać Warzone, ale jak zobaczylem taką cenę za edycję skarbca, to kupiłem :D 

 

Za cyfrę ponad 300zł bym nie dał, ale już okolice 200-240 tak, jeżeli gram w coś przez rok albo więcej. Więc taką drogą wersję bym wziął za max 50% domyślnej ceny. 

Odnośnik do komentarza

Przecież te levele nie mają aż takiego znaczenia jakby się mogło wydawać. Jak ktoś lami, ale gra często, to też w miare szybko dobije do 55. I w druga stronę, można być w czołówce mając dużo niższą range. Gra według mnie jest bardzo dobrze zbalansowana pod tym względem i nawet grając na początku nie czuć przytłoczenia, o ile w przeciwnej drużynie nie trafi się zgrana ekipa

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, falcon87pl napisał:

Miałem MW II na płycie w zeszłym tyg, ale sprzedałem. Zamierzalem wczoraj tylko zassać Warzone, ale jak zobaczylem taką cenę za edycję skarbca, to kupiłem :D 

 

Za cyfrę ponad 300zł bym nie dał, ale już okolice 200-240 tak, jeżeli gram w coś przez rok albo więcej. Więc taką drogą wersję bym wziął za max 50% domyślnej ceny. 

Aaaa to chyba bug jest, MS Store nie czai, że masz wersję na płycie i daje Ci opcję kupna niby upgradu do wersji Vault, jednocześnie dając pełną cyfrową wersję. Już o tym czytałem dzisiaj na ppe.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj po 22 włączyłem grę aby już wymęczyć tego singla do końca... i miałem mikro kolejkę do gry :dunno: żeby zagrać w tryb fabularny. To miłe, że premiera gierki F2P wpływa na moją za 320 zł po kilkunastu dniach od premiery tej mojej :frog: jak pisałem wcześniej przyjmuję tego fallusa i całą odpowiedzialność na siebie bo przecież wiem, kto wydaje tego CoD'a, wiem jakie mają zawsze problemy na premierach i politykę online ale mimo wszystko przykre to jest i znowu po fajnej zabawie multi utwierdzam się w przekonaniu, że trzeba zostawić to hobby w pizdu skupić się na hodowli jedwabników, górskich wędrówkach i wychowaniu kota na dobrego obywatela.

Nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się w tej serii trafić na tak męczący tryb kampanii, ojesu jak mnie było ciężko żeby to skończyć. Ostatnia misja i to wytwarzanie  pułapek to już był taki plaskacz w mordę starą śmierdzącą piłką w deszczu. Jak zobaczyłem napisy końcowe to poczułem ogromną ulgę jakbym naprawdę wrócił z frontu wojennego do rodziny i psa. Scenka po napisach super nawiązanie, mało subtelne ale fajne. Teraz to już tylko multik pif paf z rewolweru w łby i gitarka śmietanka, zebrałem dużo żetonów PD także w weekend będzie ostro strzelane jak nie będzie oczywiście kolejek za 320 zeta.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Wooyek napisał:

Nalicza wam żetony do battle passa? Zagrałem teraz kilka meczy żetonów zero. W ogóle to logo tego wilka w rogu się w ogóle nie zapełnia. 

Dwa dni temu miałem podobnie, ale wystarczyło wyjść do menu głównego gry, przejść znowu do lobby i już widziałem naliczone tokeny

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Przeraża mnie multum bugów w tej grze, gra się przyjemnie, ale wiecznie coś nie działa. Klasy jak mi znikały między meczami, taki znikają, z tymi znajomymi już naprawili, teraz te żetony, wiecznie coś, coś naprawią, co innego się zjebie, wtf? 

 

Odebrał już ktoś M13 na DMZ? Bo chętnie bym się z kimś ustawił kto już ją ma. Bo wtedy wystarczy, że ta osoba ją wyrzuci i ja ją wezmę i udam się do punktu ekstrakcji i voila. 

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...