Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

Tak w skrócie, co to są te blueprinty? Te wszystkie nowe kosmetyczne bajery to będą do odblokowania w taki sposób, że będę musiał robić to czego nie chcę, bronią, której niespecjalnie chciałbym używać w trybach, których nie lubię? Jak Warzone, który dla mnie nie istnieje. Mam już chyba 54 poziom i ten 55 to nie jest koniec w żadnym kompletnie żadnym znaczeniu? 

Odnośnik do komentarza

proszę tylko żeby nie zapomnieli o starych ludziach i dodawali te nowe mapki co sezon do 6v6 :frog: to jedyna rzecz, która cokolwiek zmienia, nowy operator nie ważne jak wygląda nic kompletnie nie wnosi, to tylko pamperek, tak samo jak kolor kamuflażu do broni, których zwykle nie chce mi się zmienić bo nie zdążę w przerwie między jednym meczem a drugim. Kupię sobie używkę Cold War bo w internecie widzę że tam lista map do multiplayera jest jakoś tak zaskakująco duża :pika: i będę sobie naprzemiennie strzelał tu i tam chociaż zdaje sobie sprawę, że CW nie jest takie miodne jak MW

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, schabek napisał:

Juz niektorzy biegaja z rangami 56 a ja dalej na 55. Mozna juz jakos kupic tego battlepassa?

Chyba o 19 dopiero.

 

Jak wejdziemy w private match -> call of duty league to możemy zobaczyć wszystkich nowych operatorów i ich warianty, blueprinty i inne pierdoły

Co ciekawe, dodali już w grze emblematy pod tryby rankingowe które mają wrzucić dopiero po nowym roku

 

 

rank.png

Odnośnik do komentarza

To ten battle pass kupuje się osobno normalnie na PS Store? Ja już nic nie rozumiem :dunno: kupuje to i jeszcze muszę to wszystko w nim odblokować osobno grając czy jak kupię to mam wszystko w nim zawarte od razu dostępne. Te wszystkie opcje są bardziej złożone i skomplikowane od samego chodzenia z bronią i strzelania. Bardziej manager konta niż strzelanka.

Odnośnik do komentarza

W pierwszą strzelankę w życiu grasz? Ten numer przy imieniu, to chyba twój wiek xd

Battlepassa kupujesz osobno i grając, zdobywasz tokeny, które odblokowują skiny, bronie (je będzie można zdobyć bez tego), wizytówki itp. Jest 100 poziomów i 100 nagród.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Rozi napisał:

Battlepassa kupujesz osobno i grając, zdobywasz tokeny, które odblokowują skiny

to nie brzmi za dobrze.
Grałem w MW 2019 ale krótko bo chwile po zakupie remontowałem i przeprowadzałem się na własne mieszkanie, ominąłem wszystkie CoDy aż do teraz i dopiero tutaj rozglądam się po opcjach/aktualizacjach itp. No jestem zagubiony + w szoku jakie to wszystko jest... nie wiem. Jak gra na telefony?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...