Skocz do zawartości

Call Of Duty: Modern Warfare 2 (2022)


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem już po 5 misji i jak na razie jest bardzo dobrze. Weteran momentami daje mocno w kość i chyba jest trudniejszy niż w poprzednim MW. 

 

Niestety podobnie jak w becie wariuje mi pad od XSX, tylko tutaj znacznie częściej i upierdliwie. Zacina się tak, że nie mogę nic zrobić i jedyne co pomaga to reset poprzez wyjęcie baterii, ale czasami wręcz tylko na moment. Ostatnio dosyć dużo grałem w inne gry i nie miałem takiego problemu, więc chyba coś z tym MW2 jest nie tak.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, schabek napisał:

Ty no nie wiem, po 8 misjach mialem pisac ze weteran to dosc latwy. A ja rzadko kiedy gram w cody na weteranie.

 

Fajnie sie gra, poczatkowe misje w stylu Sicario, pozniej troche zmiany. Dobra przystawka przed multi

 

Grałem ostatnio w starą trylogię MW na weteranie i tutaj poziom mniej więcej starego MW2 (trudniej niż MW2019 i MW3). Są momenty strasznie irytujące np. w misji na granicy gdy z jednej strony przeciwnik szarżuje, a z drugiej nawala RPG i nie ma za bardzo gdzie się dobrze ukryć. W dodatku niekiedy mają dodatkowy pancerz (jak w WZ), więc więcej kulek trzeba wystrzelić. Na pewno pomaga to, że jednak też dosyć szybko zabija się przeciwnika, ale są momenty, kiedy i on potrafi zabić jedną kulką. Dla porównania ostatnio grałem też w Ghosts na weteranie i tam AI jest zupełnie głupie. Najczęściej patrzy się w zupełnie innym kierunku i kompletnie się nie orientuje gdzie znajduje się gracz. 

 

Sama kampania też wygląda na dłuższą niż w poprzednim MW. Jestem na 10 misji i 4h gry za mną (w kilku fragmentach utknąłem albo wariujący pad utrudniał mi granie), a podobno w sumie jest jakoś 20 misji. Przejście MW2019 zajmowało 6h. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Czezare napisał:

Ja to w ogóle jestem wkurwiony tym zagraniem Acti z udostępnieniem singla wcześniej. Skoro miała być nagroda za preorder to prawdziwą nagrodą za to powinno być udostępnienie wcześniej Multi, a nie tego, na co większość codowców ma kolokwialnie mówiąc wyjebane :[


o dżizas czezar Ty na tym forum od 10 lat albo i więcej nadajesz co roku jak katarynka jak to nikogo niby kampania w cod nie obchodzi, tylko ze wcale tak nie jest

 

jak dla mnie to mogą co roku tak robić,  przynajmniej jakaś cześć graczy pozna feeling broni, nowe mechaniki i dowie się ze np. Można pływać i nurkować w tej części. Może tez twórcy specjalnie tak zrobili bo zwyczajnie chcieli by więcej ludzi sprawdzilo owoc ich pracy zamiast od razu lecieć na pale do multi.
 

Danie multiplayera wcześniej pre orderowcom to dopiero byłby fuckup i dzielenie społeczności.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Banan91PL napisał:

Wie ktoś jak ponownie ustawić hdr w grze bo nie widzę już tej opcji

Chyba się nie da xD Pamiętam jak w becie szukałem i nie dało się tego nigdzie w opcjach namierzyć, więc teraz od razu na to uważałem.

 

Co do kampanii, to wczoraj doszedłem do 12 misji. Jest ok. Trochę nudna i bez rozmachu się wydaje. Misja na drodze to chyba projektowana przez jakiegoś fana Fast & Furious.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...