Opublikowano 8 godzin temu8 godz. 2 godziny temu, Antihero_ napisał(a):Ależ oczywiście, że Rockstar i 2K też potrafią, ale pewnie wg ich kalkulacji to się nie opyla.Wydając grę w płytce narażają się na mniejsze zyski ze względu na obieg używek.Załóżmy, że drugi rzut z "pełnowartościowymi" fizykami z płytkami się pojawi (ploty się potwierdzają) - to też jest zawsze świetna okazja do double dippingu. Ludzie za pierwszym razem zapłacą za digitala, bo FOMO i jednak nie po to czekali lata na kolejną część, żeby nie zagrać w mesjasza gamingu na premierę. Ale jak wyjdzie prawilny fizyk przed świętami w grudniu, to przecież nie omieszkają zapłacić drugi raz, bo fajnie by było mieć to w swojej kolekcji.Jestem sobie w stanie wyobrazić kolekcjonerów, że znajdą się tacy, którzy do kompletu dokupią jeszcze to puste pudełko z preorderów po wykorzystaniu kodu. Potem wiadomo, nowe konsole to będzie trzeba kupić nowe wersje na nextgeny i na next next geny, a może nawet next next next geny jak dostaną wersję definitywną poprawioną przez AI. To by się nawet zgadzalo z tym co mówił ich prezes czy wydawca, że ich gry są tak dobre, że gracze powinni je kupić aż trzy razy.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.