Skocz do zawartości

Chrono Cross


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Plugawy napisał:

Ano Dario był bardzo trudny jak się nie znało sposobu, wtedy nie każdy miał neta, żeby posprawdzać co i jak.

Nie pamietam jak był sposob,ale rozjebałem go bez internetu bo miałem dwa Einlanzery.

Z Criosphinx miałem problem poki nie zdobyłem yellow plate.

Odnośnik do komentarza

łatwiejsze walki

możliwość wyłączenia walki

toż to prawdziwa rewolucja w ponad 20 letniej grze!!!11

 

 

 

 

 

No kurcze trochę lipa i nie biorę jednak, bo to śmierdzi typowym chińskim skokiem na kasę. Mają najlepszą grę w historii i nowoczesną technologię... ale nie, po co coś z tym robic. Dodać funkcję samograją i opchnąć po 300 zeta

 

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, gekon napisał:

łatwiejsze walki

możliwość wyłączenia walki

toż to prawdziwa rewolucja w ponad 20 letniej grze!!!11

 

 

 

 

 

No kurcze trochę lipa i nie biorę jednak, bo to śmierdzi typowym chińskim skokiem na kasę. Mają najlepszą grę w historii i nowoczesną technologię... ale nie, po co coś z tym robic. Dodać funkcję samograją i opchnąć po 300 zeta

 

 

Przeciez robia to od lat, final fantasy 7-9, legend of mana itd. Ja chetnie zagram wreszcie na legalu, a moze dobra sprzedaz tez ich zmotywuje do zrobienia kolejnej czesci.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Po 70-90 zeta zależnie od platformy, dodajmy. Tak, jest to leniwe odgrzanie kotleta i jeśli ktoś nie uwielbia tej gierki to szkoda kasy na starocia, bo za niewiele więcej znajdzie świeże i lepiej dopracowane gry. W tym przypadku do mnie mówi możliwość posiadania gierki, którą wspominam niezwykle ciepło, ale ze względu na jej dostępność jedyne wydanie jakie widziałem na oczy to to z napisem Verbatim CD-R 700MB. Teraz będę miał możliwość odwdzięczenia się za te wspomnienia chociaż tą niecałą stówką, a i chętnie ogram raz jeszcze z lepszą znajomością języka. Argumenty po chuju, ale lepszych nie mam i w sumie nie potrzebuję.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Shen napisał:

Przeciez robia to od lat, final fantasy 7-9, legend of mana itd. Ja chetnie zagram wreszcie na legalu, a moze dobra sprzedaz tez ich zmotywuje do zrobienia kolejnej czesci.

ta, zmotywuje do tego, że za 2 lata wypuszczą to samo tylko z inną okładką i opcją przeskipowania do endingu

 

 

Odnośnik do komentarza

Dzieki chlopaki, na te chwile nic nie moge zagwarantowac, aczkolwiek ninja gaiden, legend of mana, ffix, fatal frame, etc., koniec koncow udalo sie sciagnac. 

@Shenjak ci wyszlo ponizej 200 zl w playasia?

175 gra, 34 wysylka + polski vat = 257 zl

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...