Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 3


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

26 minut temu, Shen napisał:

Czasem to i 3 elitarne mobki wystarcza o ile nie masz wiecej niz 5lvl przewagi

Aż sobie to dziś sprawdzę bo mam kilka ktore chciałbym odblokowac innym niż inheritor. Nie uzywam bonus ex i poleciałem z fabułą więc bossowie nadgonili. Obecnie mam z 2 lvl więcej i walki wymagają patrzenia na to co sie dzieje. Wczoraj typa tłukłem 15 minut prawie bo mega duzo HP a ja miałem nie optymalnie złozoną ekipe i klasy daleko od wymaxowania. Nie polecam tak.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj dostałem bęcki po wyprawie tam gdzie się idzie w piątym rozdziale, więc uznałem, że trochę jeszcze pozwiedzam. No i wpadłem na tego całego Greya, ale jeszcze nawet nie wypróbowałem go jako Herosa, bo trzeba było iść spać. Nie używam bonus EXP, więc sobie pochodzę po mapie i po questach, aż trochę nadgonię, żeby typów przerobić na miazgę, bo fakt faktem, ostatnie dwie mapy słabo zwiedzałem, prąc z wątkiem głównym.

Odnośnik do komentarza

No właśnie ja poleciałem teraz kilka momentów na pałę i szybko gra mi plaskacza wymierzyła, więc czas się uspokoić, bo to trzeba na spokojnie. Ale fajnie, zawsze jest gdzie i co robić, szkoda tylko, że ether containers, jak mówiliśmy, mają mało zastosowań (przynajmniej na razie, ale wątpię, żeby się zmieniło).

 

Właśnie, przez całą grę na mapie możemy zdobyć "Strange xxx shard" bodajże, gdzie xxx to jakaś tam cecha. Świecą one mocniej na mapie niż zwykłe znajdźki, zazwyczaj leżą też w trudniej dostępnych miejscach, albo są chronione przez mobki. Wie ktoś, do czego to jest?

Odnośnik do komentarza

koniec ch 5 i początek 6

powtarzam się, ale

Spoiler

VA w momencie kiedy N zdaje sobie sprawę, że osoba, która zginęła to jego M jest perfecto. Smaczku dodaje to, że podczas wizyty w celi jak i przed samą śmiercią drwił z Noah i rzucił mu flet, żeby ją odesłał, a finalnie sam stracił wszystko na czym mu zależało

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, 20inchDT napisał:

koniec ch 5 i początek 6

powtarzam się, ale

  Pokaż ukrytą zawartość

VA w momencie kiedy N zdaje sobie sprawę, że osoba, która zginęła to jego M jest perfecto. Smaczku dodaje to, że podczas wizyty w celi jak i przed samą śmiercią drwił z Noah i rzucił mu flet, żeby ją odesłał, a finalnie sam stracił wszystko na czym mu zależało

 

Jeszcze nic nie widziałeś:sonkassie:

Odnośnik do komentarza

Mały detal a boli: podczas fast travel, czas domyślnie ustawia się z powrotem na 8 rano. Jak ktoś dużo używa mapy, to nawet nie zauważy, że jakoś rzadko kiedy widzi jakąkolwiek lokację w nocy. A to nie tylko inne widoczki, ale i czasem inni przeciwnicy... Dla mnie kompletnie niepotrzebny design.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...