Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 3


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

30 minut temu, 20inchDT napisał:

co do ostatniego herosa, spoiler z xenoblade 1

  Pokaż ukrytą zawartość

nazwanie jej number seven to ewidentne mrugniecie okiem do community pierwszej czesci. Zeby uniknac spoilerow fiore nazywno seven w internecie. Usmiechnalem sie jak chyba Sena powiedzial, ze nikt nie powinien nazywac sie jak cyfra xd

 

Mozna rekrutowac w dowolnym momencie czy trzeba miec jakis progres rozdziału 7? Ja koncze jeden hero quest i potem zostanie mi wlasnie to jedno ostatnie miejsce na liscie herosów.

Odnośnik do komentarza

Pytanie: próbowałem odblokować Bounding End dla ouroborosa Noah (skill zaraz przed cancelingiem artów), ale mimo posiadania odpowiedniej ilości SP i odblokowania obu skilli łączących się z tym nodem nie pozwala mi tego zrobić. Muszę pewnie jakiś punkt w fabułce osiągnąć? 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy jestem największym slowpoke'iem na forum, ale właśnie skończyłem rozdział 5 i zacząłem 6. Jeśli ktoś, jeszcze nie doszedł, to... niczego jeszcze nie widzieliście.

 

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić (spoilery z 5 i 6 rozdziału)

Spoiler

Jakim cudem Mio i Noah wyszli w dwóch wersjach? No bo rozumiem generalnie, że cykle życia przeskakiwały z jednego na kolejne, w końcu odwieczna walka [swoją drogą, fajnie bo Uroboros to smok/wąż zjadający własny ogon, a wstęga Moebiusa to przecież symbol nieskończoności]; ale jakim cudem, nagle pojawiły się dwa odłamy tej samej osoby? Czy to będzie potem jeszcze jakoś wyjaśnione, czy ja po prostu czegoś nie kumam? Jeśli będzie później, to proszę tylko o info, że będzie, bez spoilowania :D

 

Odnośnik do komentarza

Mogę powiedzieć, że nic nie widziałem, bo gdy wypłynąłem na suchego przestwór oceanu, to jednak gra zrobiła się bardziej Xenoblade'owa. No kurde, co za potęga lokacji, niekończące się wręcz widoczki i bardziej kompleksowa architektura niektórych miejscówek (trochę, ale zawsze). Po prostu... cudowny świat.

 

Wątki poboczne nadal nierówne, ale pojawiło się kilka w miarę ciekawych, zwłaszcza że do kolonii wprowadza się nieco więcej Noponów. Do poprzedników daleko, ale zawsze.

Nopony praktycznie nie mają mówionych kwestii w tej grze i zaczynam się godzić z tym, że w całej grze nie usłyszę jednego "meh!". Niby scenek czytanych jest trochę, ale mam jakoś wrażenie, że miało być ich więcej. Sporo scenek wygląda tak, że naturalnie by pasowało jakby postaci mówiły, a nie mówią. Ja akurat nie mam nic przeciwko braku VA w grach ogólnie, ale jest różnica między scenką napisaną do czytania a scenką filmową bez dialogów (postaci dalej ruszają też ustami). Przykładów jest sporo, na przykład - herosi prawie nie mają kwestii przez całą grę, a blade'y w dwójce miały. NIe wiem, czemu tak jest. Gra i podobno była szlifowana przez długi czas, i przyspieszono premierę, i takie głosy w większości przypadków nie wpływają na wydajność gry, więc nie wiem. Może to dlatego, żeby się zmieścić na kartridżu 16 GB?

 

A ten pojazd, no kurczę, rywalizuje z tym z pierwszego Mass Effecta.

I mała rzecz, która mnie gryzie: strasznie mało odkrywa mapy. Nie wiem, czemu w bardziej otwartej, większej przestrzeni, postać odkrywa mniej mapy dokoła siebie. Później widzisz miejsce którym płynąłeś, a jest w większości mgła na mapie. Lubię mieć w grach całą mapę poodkrywaną, więc będzie trochę ciężko.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Szwed napisał:

o_O Ty nie mówiłeś, że liżesz ściany? Ja bez lizania mam prawie wszystko (początek 6 epa), no chyba, że jesteś mocno w tyle, ale chyba nie. No nieważne, powodzenia :D

Jestem zaraz na początku 6 chaptera i czyszcze mape. W 5 leciałem tylko z głownym wątkiem, bo chciałem wreszcie coś zobaczyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...