Skocz do zawartości

Żabka [Frog Shop]


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Adam GlapJńskJ napisał:

Wyglądem przypominają hot dogi z budek sprzed 25 lat.

 

u mnie dalej funkcjonuje taka buda koło jednej szkoły i dziś widziałem jak tam młodzież się stołuje to tak samo żarcie wygląda jak właśnie 20 lat temu. Jakieś knysze hot dogi z leszczyńska :bad: polski fast food 

 

no ale trzeba przyznać że się trzymają mimo że wiele innych miejsc z normalniejszym jedzeniem pozdychało 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Hot dog jak ze s.p. Tesco na Dlugiej we wro. Po 2,5 chodzily chyba lata temu wiec 5zl nie wydaje sie dzis duzo.

 

A te w budach byly zupelnie inne bo nikt nie parowal tam malej buleczki, tylko je.bali jakies para-podluzne buly i wypelniali kiszona kapusta xD Uwielbialem. Na knysze na dworcu pkp tez sie musze wybrac w koncu bo odkladam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Mejm napisał:

Hot dog jak ze s.p. Tesco na Dlugiej we wro. Po 2,5 chodzily chyba lata temu wiec 5zl nie wydaje sie dzis duzo.

 

Najlepsze hot dogi i knysie to były na Pilczycach po drugiej stronie od stadionu Macałów. Jeszcze tam matka jednego z ziomeczków ze szkoły pracowała i na urodziny dostałem knyche z trzema (!!!) kotletami i parówą (!!!!) gratis od firmy. :banderas:

 

Na drugim miejscu jakąś dekade temu zajebiste żarcie było na dworcu pkp. Po baletach w Rynku obowiązkowo na piechotę z browarami na Berze i na knyche. :wub:

Odnośnik do komentarza

Dzis ta sama promka, ale na 500ml Pepsi max. Faktycznie jest jak Rudiok pisał, wpierw wygeneruj za 1 zappsa kod, potem go podaj.

 

No i znowu 13 gr xD Ale nie prosili o zapłatę, paragon jednak dostałem wiec chyba w tej Żabce machali ręką na drobne.

 

Mogłem zrobić jak z puszka Pepsi, czyli wpierw wygenerować kupon, pokazać kod kreskowy aplikacji do zeskanowania, zgarnąć pićku za 13gr, a potem drugie znowu, ale juz po podaniu kodu (za 13 gr lub nie zależnie od humoru sprzedawcy).

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...