Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

The Best of Ósma Generacja, ćwierćfinały.

Która lepsza? 116 members have voted

  1. 1. Red Dead Redemption II vs. God of War (2018)

    • Red Dead Redemption II
      56%
    • God of War (2018)
      43%
  2. 2. Alien Isolation vs. Wiedźmin 3: Dziki Gon

    • Alien Isolation
      13%
    • Wiedźmin 3: Dziki Gon
      86%
  3. 3. Bloodborne vs. Ghost of Tsushima

    • Bloodborne
      53%
    • Ghost of Tsushima
      46%
  4. 4. Uncharted 4: A Thief's End vs. Marvel’s Spider-Man

    • Uncharted 4: A Thief's End
      52%
    • Marvel’s Spider-Man
      47%

This poll is closed to new votes

Poll closed on 06/10/22 at 09:59 PM

Please sign in or register to vote in this poll.

Featured Replies

Jedni faworyci odpadają, inni faworyci idą dalej. JUŻ NIE MA ŻARTÓW.

 

8gen6r.thumb.jpg.09b600675e49e76cc1b14e4cb56e9d38.jpg

 

Pełna drabinka TUTAJ.

 

  • kolejny raz startuje 256 gier. I kolejny raz to lista stworzona przez nas. Lista, która wymyka się pewnym zasadom, lista po części sentymentalna i nietypowa.
  • domyślnie funkcjonował limit dwóch gier na cykl, ale zrobiliśmy jeden wyjątek (Resident Evil).
  • głosowanie w tej rundzie standardowo zamknie się w piątek (10.6.2022) o godzinie 23:59.
  • w przypadku remisu zliczane będą głosy Senior Memberów + Adminów i wygra ta gra, która uzbiera ich więcej.
  • jeśli również w tej kwestii będzie remisowo, to zorganizuję Turbo Dogrywkę trwającą około 12 godzin. Czasem mniej, zależy jak mi się uda to ogarnąć, ale zawsze będę się starał, aby dodatkowe głosowanie kończyło się w okolicach sobotniego południa. Bo jak najszybciej chcę mieć możliwość wystartowania kolejnej rundy, a brak rozstrzygnięcia mnie powstrzymuje.
  • drabinka została wygenerowana losowo.

 

 

Gameplaye:

 

  • Replies 102
  • Views 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • messer33
    messer33

    Mendruś a czy Ty w ogóle grałeś w którąś z tych gier?      

  • Halo 5 i Crackdown 3 zostały niesprawiedliwie potraktowane.

  • RDR 1 przeszedłem 3 razy, jedna z gier życia. W RDR2 grałem na premierę, ale nie dotarłem do "Meksyku". W zasadzie to nie wiem czy w ogóle gdzieś dotarłem, bo chyba usnąłem gdzieś na początku z nudów,

Alien na tym etapie to jakieś nieporozumienie, na szczęście trafił na łowcę potworów i teraz zostanie szybko wyjaśniony. 

Finał bloodborne Wiesiek i winner bialas. 

God of war leci, lepiej pozno niz wcale. Szkoda, ze Days Gone juz nie ma, chyba bede musiał na Wieśka postawic w finale.

pajonk był spoko ale też niech już wypierdala ubisofciak jeden :)

Musisz się uzbroić w cierpliwość, na szczęście nie ma szans z finalistą. 

Goticzek wygra z rdr2?? Nie znacie się za bardzo na grach wideo co chłopaki?  :)

Wydawało się, że będzie trudny wybór, ale nawet mi brew nie drgnęła przy oddawaniu głosów. 

Ale nudna jest na 8 generacja. Prawie zero wyrównanych pojedynków.

1 godzinę temu, LukeSpidey napisał:

Wydawało się, że będzie trudny wybór, ale nawet mi brew nie drgnęła przy oddawaniu głosów. 

Ano łatwo było wybrać w tej rundzie, poprzedniej w sumie też.

Pupcio jaka dopa cicho teraz zeby ludzi nie wku.rwiac konikami :nosacz3:

Ale by sie zirytowal gdyby wygrala gierka o starym dziadzie. 

12 minut temu, Figaro napisał:

ludzie żartują z tym Spidermanem tak wysoko?

Jestem fanem spider mana od prawie 30 lat, jak tm semic wydawał u nas komiksy. Nie jest to najbardziej innowacyjny tytuł, typowy sandbox z powtarzalnymi misjami i zbieraniem gówien, ale rowniez spełnienie marzeń z dziecinstwa.

28 minut temu, Mejm napisał:

Pupcio jaka dopa cicho teraz zeby ludzi nie wku.rwiac konikami :nosacz3:

Ale by sie zirytowal gdyby wygrala gierka o starym dziadzie. 

Po prostu dwójka to nie jedynka. Obraź jedynke to na ps4 pograsz w zaświatach staruszku   :)

18 minut temu, Shen napisał:

Jestem fanem spider mana od prawie 30 lat, jak tm semic wydawał u nas komiksy. Nie jest to najbardziej innowacyjny tytuł, typowy sandbox z powtarzalnymi misjami i zbieraniem gówien, ale rowniez spełnienie marzeń z dziecinstwa.

No i drabinka też łaskawa dla pajonka była

6 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

jak symulator brokeback mountain wygra z przygodami gigachada kratosa to wiadomo że forum musi przejść dezynsekcję :) 

Rdr2? Gra totalna, po 4 latach tym większe wrażenie robi. Piękna długa przygoda, no i świat.. Możecie pierdolic co chciecie, nic lepszego nie powstało i kutas. 

A God Of War fajny ale jak mi tu kurwa Wizir nazywa tego tatuśka gigachadem to ładne jajca

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.