Skocz do zawartości

Metal: Hellsinger


Bzduras

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie zauważyłem na forum tematu dla tej gierki, a szykuje się solidne sztosiwo. W skrócie Doom Eternal spotyka się z Guitar Hero i idą razem na wódeczkę podlaną sosem z metalowych tracków, w których usłyszymy m.in. Serja Tankiana z byłego SOAD, Alissę White-Gluz z Arch Enemy czy Tatianę Shmalyuk z Jinjer. Demo jest dostępne do pobrania na PC, Xboxach Series i PS5, gra nie wychodzi na stare platformy. Kurła, pany, gram w to demko po trzy razy dziennie, bo jest petarda :obama: Niby nic, a wciąga skurczesyńsko, no i OST będzie legendarny coś czuję. Obecnie czekam z łapą w majtach, jest szansa na goty w moim rankingu.

 

Premiera 15 września.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Strzela, dashuje, przeładowuje, wszystko w rytm idzie oprócz skoku. Kalibracja w opcjach to mus, ale jak już się ustawi to można przepłynąć przez to demo na x16 od początku do końca, mając skilla. Nawet na padzie gra się legancko jak na szuterka. Za 190 polskich nowych złotówek wleci to day one jak złe.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
10 godzin temu, Hubert249 napisał:

Dopiero co gadałem z kumplem, że to wygląda jak budżetowy Doom z bazaru, a tu notki całkiem, całkiem. 

Bo dopiero jak złapiesz za pada/mychę i zaczniesz grać ta gierka pokazuje pazurki. A jak rozkminisz, że niektóre ruchy łączą się w combosy to już w ogóle lecisz z kokosem.

@sprite napisali, że gierka wychodzi o 10 rano, więc może wtedy wleci.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, bartiz napisał:

Trzeba byc brudasem z kucykiem żeby trafiać w rytm do tej muzyki:/ za chuja mi nie wchodzi, ale ogólnie to fajna podjebka dooma.

A zrobiłeś kalibrację w menusach? Bez tego może być lewo, ale to jak w każdej gierce rytmicznej. Mi siada legancko do rytmu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...