Skocz do zawartości

Metal: Hellsinger


Bzduras

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynam się wkręcać w robienie punkcików. 11 milionów na Tatiance :banderas: Wczoraj po kilku głębszych wszedł mi taki run, że ojapierdole.png i boss mnie zabił :frog:

 

Luźno moje goty i cieszę się, że drugi rok z rzędu w top 3 gierek tego roku znajdzie się debiut małego studia (rok temu była to Kena). A że nowa strona to wiadomo co

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Czoperrr napisał:

Właśnie skończyłem grę i mam większość zdobytych osiągnięć, ale nie bardzo wiem, jak można zdobyć Not Shaken, Nor Stirred, wydaje się być to masakrycznie trudne bo nie można wypaść z rytmu ani razu przez poziom, jakieś porady?

 

To jest dużo łatwiejsze w momencie kiedy zdasz sobie sprawę, że uniki również trzeba robić w rytm. Zawsze miałem na koniec poziomu około 97% rytmu, aż w końcu okazało się, że uniki też się liczą. Lepiej przebiec pierwszy poziom bez robienia uników.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, ping said:

 

To jest dużo łatwiejsze w momencie kiedy zdasz sobie sprawę, że uniki również trzeba robić w rytm. Zawsze miałem na koniec poziomu około 97% rytmu, aż w końcu okazało się, że uniki też się liczą. Lepiej przebiec pierwszy poziom bez robienia uników.

A jak obrywam to przepada?

Odnośnik do komentarza

Nie mo dla mnie ta gra na konsoli ma albo problem z frame pacingem, albo z czymś - włączcie sobie Dooma, Gearsy, a później Hellsingera. Jest tak samo płynnie? No za chuja. Dlatego też na PC szło gładko, a tutaj mecze się z każdym wyzwaniem.

Odnośnik do komentarza

144 klatki, 4K, ultra detale, Dolby Vision - tylko kąkuter :sonkassie:*

 

 

 

*a w rzeczywistości taboret, 14 cali, może 1080p i bujane 40-60 klatek - pisimasterrejs :leo:

 

 

A tak serio co do samej gry, to też coś mi tu nie gra. Niby zrobiłem kalibrację, a za cholere nie mogę wyczuć rytmu i płynności. Tak jak napisał Easye - w doomie reakcje są natychmiastowe, a tu jakiś dziwny lag czy cholera wie co. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...