Skocz do zawartości

PSX Extreme - numer Zerowy


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Bzduras napisał:

@Roger czy patroni nie mieli przypadkiem być pierwsi w kolejce do wysyłki? No c00rwa mać.

Napisałem już do Łapusza, aby wyjaśnił sprawę. Podejrzewam, że po prostu jest duże zamieszanie, bo jest masa zamówień również numeru 300 i w redakcji cały dzień praktycznie pakują przesyłki. Co do Patronite zajmuje się tym Robert, więc ciężko mi się odnieść. 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedź i działanie. Dobrze, że jesteś, bo inaczej w ogóle nie moglibyśmy dotrzeć do decydentów. Szkoda tylko, że zawsze jesteś wystawiony na pierwszą linię frontu w każdej podobnej sprawie i można mieć wrażenie, że jak są jakieś pretensje to zawsze do Rogera, choć to niekoniecznie prawda.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Roger napisał:

Napisałem już do Łapusza, aby wyjaśnił sprawę. Podejrzewam, że po prostu jest duże zamieszanie, bo jest masa zamówień również numeru 300 i w redakcji cały dzień praktycznie pakują przesyłki. Co do Patronite zajmuje się tym Robert, więc ciężko mi się odnieść. 

Z Amigą też pewnie Łapusz to weź z nim zagadka na ten temat. No i jak z wysyłką? Bo mam i z Amigi i z allegro. Pójdzie jedna czy na dwie paczki?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bzduras napisał:

Dzięki za odpowiedź i działanie. Dobrze, że jesteś, bo inaczej w ogóle nie moglibyśmy dotrzeć do decydentów. Szkoda tylko, że zawsze jesteś wystawiony na pierwszą linię frontu w każdej podobnej sprawie i można mieć wrażenie, że jak są jakieś pretensje to zawsze do Rogera, choć to niekoniecznie prawda.

Wiesz, ja to rozumiem, jestem naczelnym, więc to normalne. Staram się ogarniać wszystko jak najlepiej, chociaż nie ukrywam, że z roku na rok jest tego coraz więcej, a ostatnie 2 miechy to była w PSX ścieżka życia :) Kiedyś był na stałe Perez, Rozbo jako zastępca, pomagał przy końcówkach na miejscu SoQ, teraz zostałem tak naprawdę tylko z grafikiem jeśli chodzi o takie tematy logistyczno-organizacyjne. Postaram się dowiedzieć w weekend jak wygląda sprawa z wysyłkami z Patronite i podrzucić tutaj info. 

  • Lubię! 3
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kmiot napisał:

Perez po prostu był (jest?) związany z poprzednim wydawnictwem.

faktycznie, advertigo, a teraz jest idea ahead.

tak mi sie przypomniało że ppe zostało kiedyś odsprzedane dla:

https://www.onlineventure.pl, a oni mają m.in. serwis "meczyki.pl" :) stąd w stopce na dole w PPE "Bukmacherzy kody bonusy".

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Wolny napisał:

Narazie empty, same spamy

 

To wyślij maila na hello@idea-ahead.com z tytułem Patronite i adresem do wysyłki. Jeśli wsparles na co najmniej 100zl, to dostaniesz 2 sztuki numeru 0 + jakieś prezenty.

To raczej nie otrzymanie tego maila decyduje o "przyznaniu" numeru 0, tylko ile się wpłaciło na patronite. Według mnie ślijcie tego maila z adresem do wysyłki i już. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...