Skocz do zawartości

PSX Extreme - numer Zerowy


Rekomendowane odpowiedzi

Ale będzie kapsuła czasu :obama: 

 

Czaicie wrócić do 96 roku (ja pierwszy raz gralem w 98r)  i odpalić pierwszy raz pierwszego szaraczka z pachnącym jeszcze zapieczętowanym digital controlerem?

 

Spoiler

71nxdRH1xKL._SL1500_.jpg

 

 

Ale to się będzie czytało FANTASTYCZNIE :ohboy:

 

 

 

 

kurła kiedyś to było ;[

 

 

 

 

 

Trzeba tam wrócić

 

giphy.gif?cid=ecf05e47h4uw99d0fj5023vxt9

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ma FB pisali, że w pierwszej kolejności ma lecieć do patronów i do ludzi z Amigi. Ciekawe jak to rozwiążą jak byłem wspierającym Amigę i kupiłem na allegro. Na allegro napisałem, żeby wysłali 2 egzemplarze. Na amidze był paczkomat, na allegro wziąłem priorytet, więc jakby nie patrzeć dwie przesyłki różne i teraz, czy wyślą dwa priorytetem, który musiałem opłacić czy 2 paczkomatem, który też musiałem opłacić. Na logikę powinna iść jedna paczką żeby oszczędzić na wysyłce ale znając Łapusza, który się nic nie udziela i "nic nie robi" to pewnie pójdą dwie różne i zapłacą za to, zamiast jednej wysyłki i coś uchować dla siebie.

Odnośnik do komentarza

myślę że macie tutaj odpowiedź dlaczego nie warto wspierać. Sorry, ale tak to wygląda, allegro się liczy bo tam możesz napisać negatywa który wpłynie na słabą sprzedaż (pozycjonowanie) a tak, kogo obchodzi patronite który dzieje się "wewnątrz". Masz podziękowanie w gazetce i nara, tak to wygląda. Szkoda bo to powinno być priorytetem, no ale...

Dodam, że mimo iż jestem gazetkowym świrem i Extrima kupuje od 1999, to "tylko" go prenumeruję. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Noo ciekawe na kogo będzie złożona wina jeśli zawalą sprawę z patronitem. Jak byłem aktywnym patronem to dostawałem odpowiedź w ciągu jednego dwóch dni teraz sobie czekam już miesiąc na odzew mimo że wiadomość była odczytana dawno temu. Żeby się przypadkiem nie przejechali na takim podejściu bo wpływy z patro mogą im mocno stopnieć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...