Skocz do zawartości

Tekken 8


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jakby ktoś był chętny na jakieś fajty to atakować śmiało :) Widziałem, że w grze jest coś takiego jak identyfikator gracza (ten z gierki), więc zakładam w domyśle że można po nim wyszukiwać i budować listę znajomych między różnymi platformami. Chyba. Nie testowałem ale tak to rozumiem.

Odnośnik do komentarza

Co się w treningu odyerdala to mała bania, treningi karania, liczniki klatek, combos chalange, interaktywne repleye jpr:fsg:

 

PS Kaz dostał cancela 3,1 xDDD Robisz 3,1, d/f i z automatu przechodzi w wind god step/dash, a potem to już co dusza zapragnie. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

scalakowałem, podciągnąłem fenga na brawlera w rankedach i na dzisiaj starczy

 

dobra gra, ale tryb fabularny to straszny cringefest, arcade quest to też infantylna bieda dla dzieci (dobrze, że chociaż podstawy systemu są tłumaczone dla nowych), ogółem single player zrobiony po najniższej linii oporu

 

z kolei replaye i tipsy wraz z rozbudowanym practice mode z 7ki oraz ściąganie duchów innych graczy TOP, będzie grane jeszcze przez wiele lat

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wojtas1986 napisał:

Jak z rangami? Narazie idzie płynnie , mevsona z forum już dzwignalem i bilans tak ok 25:5 ale dopiero teraz zaczyna się granie.

Kiedy gralismy? Ja nie moge przyzwyczaic sie do tego dss. Czesto jeszcze sie gubie.

Ale dawac niki i bedziemy grac jak bede Was widzial online.  Nie zawsze musi byc rankingowo.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, gekon napisał:

Co się w treningu odyerdala to mała bania, treningi karania, liczniki klatek, combos chalange, interaktywne repleye jpr:fsg:

 

Practice mode ładnie odwalili, wreszcie jest wszystko czego gracze na każdym poziomie potrzebują. Więcej w practice siedziałem jak na razie niż grałem tak na prawdę xd

 

Odnośnik do komentarza

Bez przesady :) Jest trochę więcej niż w T7, ale to nie jest jakaś spora różnica.

 

Mam nadzieję że za jakiś czas kręgle dodadzą ^^ Prawdziwym "rajem" dla samotnego gracza w grach Namco był Soul Calibur 3. Być może zawartość dla samotnego gracza będzie większa za jakiś czas.

Edytowane przez Alastor84
  • This 2
Odnośnik do komentarza

Też nie miałem większych problemów z platyną. Widocznie twórcy uznali że gra ma być łatwa/przystępna pod każdym względem :)

4 godziny temu, Plackus napisał:

Skończone story 

Mięsista fabuła w której było chyba wszystko: walka dobra ze złem , intryga polityczna,trochę space opery, plot twisty i piękne kostiumy 

 

I oczywiście nie zabrakło miejsca na dramaturgię i uronienie kilku łez...

  Pokaż ukrytą zawartość

18d50a43f8247-screenshotUrl.thumb.jpg.bba410952529c0f2938ed1f99440034b.jpg

 

Szkoda że na Azucene nie trafiło. Wyjątkowo irytująca/głupawa postać.

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, michu86- said:

No jak dziwne, przecież w T7 też było bardzo łatwo.

a nie gralem w T7. nie wiem, zawsze mi sie wydawalo, ze w grach tego typu (kilka lat grania teoretycznie) te platyny beda bardziej grinderskie. ale nie narzekam, przynajmniej byla okazja poznac gre i sprawdzic wszystkie tryby.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...