Skocz do zawartości

Tekken 8


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

MK było tragiczne pod tym względem.

SF6 już lepiej, ale nadal potrzeba 6x więcej czasu niż Tekken. 
7 calak zajął koło 15h, nie pamiętam ile 6, bo też calaka mam.

8. Brakuje:

Spoiler

wygrana z graczem, 10 męczy online i 30 combo w jednej misji 


Zegar pokazuje 10:40, ale straciłem czas na walki z duchami. 

Odnośnik do komentarza

Platynka na steamie jest jeszcze banalniejsza, zrobiłem 100% przypadkowo pierwszego dnia

 

poza złym zakończeniem 

 

W tekkenie 7 też było prosto, chyba tak ma być. W MK1 dalej przecież wyzwania, które na początku nie były nawet do wykonania przez wycięty content xD 

Odnośnik do komentarza

Tak, potwierdzam, jest taki błąd. dlatego czekam sekundę i dopiero potem daje Rewanż.

 

PS właśnie rozjechał mnie jakiś polski wojownik Xajo. Az mi się smutno zrobiło☹

 

 

image.png.265d893082a9d523c7644876e8b35bf6.png

Odnośnik do komentarza

Ja im więcej gram tym gorzej idzie... Brayana czy Kumy to nawet raz nie pokonałem w online, nie wiem czy już Ja jestem taki chujowy czy Jin średni bo nawet jak spotykam tą postać online to nic specjalnego nie pokazują nim... Ehh PIERWSZY KRYZYS.

 

E: kryzys minął, ale idę od paru walk:obama:

Odnośnik do komentarza

Podobnie w SF :) Ryu/Ken/Akuma :) W sumie Tekken to jedyna bijatyka 3D ("w pełni 3d) która ma się dobrze. Szkoda że VF jest martwe, Soul Calibur ma się trochę lepiej ale czasy świetności minęły :/ Dead or Alive, bardzo fajna seria, która przez niewielu jest traktowana poważnie. Po średnio udanej 6 raczej seria padła :/ Więc mam nadzieję na gościnne występy, np; Ryu Hayabusa z DOA i Jacky z VF w T8. 

Odnośnik do komentarza

Ja akurat SC zawsze najmniej lubiłem więc wyjebane w serie, imo najbardziej szkoda DOA, ale hej - Ostatnia część wyszła w 2019 roku, ciężko nazywać tę serię martwą, choć 5 była najfajniejsza.

Mi się najbardziej marzy capcom vs snk, ale to pewnie szansę to takie jak na Tekken vs street fighter ( swoją drogą szkoda, że nie pyklo)

Odnośnik do komentarza

Ja też dostaje cały czas oklep. Jak wejdę do salonu to dołącza mi samych S plus z rangami warrior i wyżej więc nawet nie próbuje walczyć. 
Robie zagraj z graczem. Zakładam sesję nikt nie dołącza, dołączam to albo mnie wywali ktoś, nic się nie dzieje albo czekam na kij wie co. 

Odnośnik do komentarza

Działają Wam replaye online? Co próbuję wejść żeby dodać ekipę z forumka to wywala mi timeout i przenosi do offline, nie wiem czy to coś po mojej stronie (chociażsame walki działają bez zarzutu) czy serwery się wysprzęgliły. Ewrntualnie jeśli mogę prosić o wysłanie zaproszenia jeśli działa Wam ta opcja to będzie spoko :) Tekken ID podałem w osobnym temacie.

20 minut temu, Shankor napisał:

Wywala mnie z serwera jak próbuje włączyć online replay :(

Coś czuję, że zrobienie prywatnego lobby będzie jedynym wyjściem, żeby dodać się do znajomych między platformami...

O właśnie, mam to samo.

Odnośnik do komentarza
Teraz, iluck85 napisał:

Przegrana z forum mniej wkurwia od randoma z neta? 

Z forumowiczami masz szansę na częstsze granko, więc z tyłu głowy siedzi zawsze myśl "odgryzę się następnym razem :vegeta_smile:". Chyba, że chodzi o Amera, wtedy to już tak mniej chojracko się robi :notlikethis:

Swoją drogą, naprawdę udana jest ta gierka. Jest flow, nacisk na agresję wyszedł jej moim zdaniem na dobre - każdy pojedynek jest dynamiczny, szybki i daje masę frajdy. To po prostu kozacki Tekken i to wystarczy do syndromu "jeszcze jednej walki".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...