Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale - Epizod VIII: Steam Deck Atakuje


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Człowiek w nocy walczył z gorączką, zostawilem Steam Decka wlaczonego i zasnalem az sie prawie wyładował, sięgam po niego w srodku nocy i jakies powiadomienie ze otrzymujesz prezent, myslalem ze majaki gorączkowe ale sie okazuje ze jednak nie to tylko @Daffyi @Grabekatakują pół przytomnego :obama:

 

7Am5YEh.png

 

Dziekuje wariaty, prawie zasnac nie moglem po tym co zobaczylem.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Kolega @Daffy dodał do znajomych, to grzechem było nie zaatakować ale widzę, że atak szybko spotkał się z odpowiedzią i tak oto stałem się posiadaczem klasyka:

 

3zCfhGM.jpeg

 

Dziękować, bo dzięki tej (i innym) pozycjom będę mógł odświeżyć sporo dobrych wspomnień z grania na PC :fsg:

Edytowane przez Matriks_1111
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Matriks_1111 napisał:

Kolega @Daffy dodał do znajomych, to grzechem było nie zaatakować ale widzę, że atak szybko spotkał się z odpowiedzią i tak oto stałem się posiadaczem klasyka:

xkBjTHP.jpeg

 

Dziękować, bo dzięki tej (i innym) pozycjom będę mógł odświeżyć sporo dobrych wspomnień z grania na PC :fsg:

Przepraszam bardzo ale ode mnie wleciał age of empire 2 remaster;)

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, suteq napisał:

nZDLQhN.png

 

Zbyszek jak mnie kurwa ustrzelił znienacka. :obama:  Grałem wcześniej z GamePassa, teraz prawilna wersja u pana Gabena i to z DLC. Dziękuję piękny kawalerze <3

I pamiętaj: nie będziesz miał Kamilów cudzych przede mną

Odnośnik do komentarza

Jeszcze @Frantik mi rzucił :boski_miszcz:

IMG-20221230-130100.jpg

Jestem rozwalony po nocnej zmianie, a jeszcze dzisiaj trzeba iść. Chciałbym mieć już spokój i nacieszyć się prezentami a tu jeszcze nowy rok za rogiem trzeba świętować u znajomych. Jak żyć :wujaszek:

Pięknie dziękuję!

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...