Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale - Epizod VIII: Steam Deck Atakuje


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko jest. Ja znowu słyszałem, że Soulstone Survivors  właśnie  jest kolejną porcją narkotyku po Vampire Survivors

https://store.steampowered.com/app/2066020/Soulstone_Survivors/

 

Jest jakiś darmowy prolog i właśnie sprawdzam żeby sprawdzić czy rzeczywiście takie dobre

https://store.steampowered.com/app/2113430/Soulstone_Survivors_Prologue/

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bzduras napisał:

A @Matriks_1111 się opierdala i discorda nie sprawdza :nosacz: Może wywołanie do tablicy pomoże, zostaw te pierogi człowieku

Kurła, dobrze że człowiek telefonu nie sprawdza przy obiedzie z teściami, bo jak nie ość to @Bzduraschce mnie wysłać na tamten świat.

 

Jtethxm.jpeg

 

11FZx2W_d.webp?maxwidth=640&shape=thumb&

 

A mówił, że spłukany niby :P

Dziękować, bo humor od razu zrobiony, mimo że do Nowego Roku siedzę bez konsoli u teściów :wallbash:

Ale za gifta bardzo dziękuję! Raz jeszcze Wesołych Świąt dla wszystkich! 

 

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Dr.Czekolada napisał:

Z tego, co widzę przebiliśmy nie tylko poprzedni rok ale chyba nawet udało się 2020 :whatuh: Przynajmniej pod względem postów. To chyba nie jest tak źle z tą inflacją.

Steam deck zrobił robote w tym roku w temacie populacji steamowcow na forum. Ja np od zawsze chciałem uczestniczyć w tej akcji mikołajkowej ale nie dość że w domu pc nie używam to nawet nigdy konta na steam nie miałem. Deck otworzył mi furtkę zarówno do jednego jak i drugiego, fajnie też chyba wyszło bo po tylu latach nieudzielania wyszedł trochę ninja atack. Teraz znowu się hibernuje i do następnej steamowej akcji na forumku i do pogania/pogrania w sieci. Pozdrawiam

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza

To jeszcze jedna salwa honorowa i na tym kończę. Dzięki wszystkim eventowiczom za wspaniałe imołszyns, sam David Cage do spółki z Kojimą by takich nie dostarczyli :banderas: Oczywiście bacznie obserwuję nadal temat, bo to najlepsza rzecz w internecie od czasu wynalezienia internetu!

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...