Skocz do zawartości

Yakuza 6: The Song of Life


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 459
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Walić kolekcjonerke ja juz chce w to grać. Ściąga się 35 gb preorderka z psn. Jeszcze 2 dni we wtorek po pracy będę grał do oporu. Kurde w takich momentach wkurzam się na premiery we wtorek. Wolę chyba jak premiera jest w piątek i człowiek może bez skrępowania grać do późnej nocy. 

Odnośnik do komentarza

Wreszcie gram

 

rCgqeNJ.jpgcieszę się że dema nie próbowałem od zera lece 

 

 

Edycja po 4 h grania non stop. Jest moc! Zero to jednak nie było to. Fajnie poznać dalszy ciąg opowieści. Super że nowy silnik bo juz w y5 archaizmy mnie wkurzały. Historia na razie to niezły emocjonalny ładunek. Brak ekranów ładowania wchodząc i wychodząc z budynków. Ostry obraz. Sejw w każdym momencie i ogolnie większa płynność niż na ps3 na bieda ps4. 

 

@grzybiarz gierka dla ciebie. Jest japoński showup z mini gierka po której pani się rozbiera:)

Edytowane przez blantman
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czy mi się wydaje, czy Kiryu bardzo wolno chodzi?
Jeśli mnie pamięć nie myli to poprzednio było tak, że był normalny chód dopiero jak coś się wcisnęło, szybsze chodzenie normalnie i sprint.

A teraz jest albo wolny chód albo bieg.

 

Ale ogólnie jak na razie wrażenie bardzo pozytywne.

Fajnie, że dodali w menu krótkie "streszczenia" poprzednich części (nie grałem w 2-5).

Walk na ulicy jest o wiele mniej, ale przeciwników więcej.

Tylko jakoś nie rozumiem tych nowych Heatów.

Odnośnik do komentarza

Streszczenie niby ok ale w yakuza 3 lepiej to zrobili filmikami. Tutaj też wg mnie powinny być fimiki. Dużo w tych streszczeniach umyka.

 

Podoba mi się też to że walki wskakują z marszu. Lecisz ulicą widzisz typków i atakujesz. Zero wstawek, zero loadingów prawie od razu napierdalasz. Płynniutkie to. Tyle upierdliwośći z y3-5 zniknęło. Jednak nowa generacja.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Figuś napisał:

Za to brakuje 60FPS. :frog:  

Wchodzenie do sklepu płynniutkie, można wejść podczas walki, typy wejdą za tobą i robisz rozpierduche :ohboy:  

nawet na pro nie ma 60 fps?  kurde dziwne bo graficznie to jednak nie jest top obecny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...