Skocz do zawartości

Yakuza 6: The Song of Life


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

Okej pograłem prawię godzinkę do momentu w którym dostajemy małą swobodę działania. W tym czasie była 1 tutorialowa walka czyli łącznie jakieś 3 minuty gameplayu :yakubu: 

Pod tym względem nic się nie zmienia, stara dobra Yakuza, kochasz albo nienawidzisz. Cutscenki są cudowne jak zawsze, jest autoplay więc nie trzeba wciskać X żeby przewinąć kwestie dialogowe, jest autosave (hello potrzeba było nowej genracji żeby w 2016 roku to ogarnąć xd).

Historia bardzo fajnie się zapowiada, już na samym początku pojawiają się znane postacie z poprzednich części, a sama gra rozpoczyna się pięknym spoilerem, w którym pokazane jest całe zakończenie piątej części. Lepiej o tym pamiętać.

Te 30 fps jednak boli :/ 

 

Ja niesamowicie się cieszę na szósteczkę, mimo że zero i kiwami były bardzo fajne to na kontynuację i zakończenie historii Kiryu czekam jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 459
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

20 minut temu, kes napisał:

Ja niesamowicie się cieszę na szósteczkę, mimo że zero i kiwami były bardzo fajne to na kontynuację i zakończenie historii Kiryu czekam jeszcze bardziej.


A coś oprócz 0 i Kiwami ograłeś? Sam jestem w podobnej sytuacji i nie wiem czy czekać na Kiwami 2, które może wyjść u nas i pod koniec roku, czy od razu\prędzej łapać za 6.

Demko 6 też kusi, ale nie chcę sobie spoilerować. Wiem, że i tak zagram. :banderas:

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.02.2017 o 09:52, ping napisał:

Gra wciąż jest dobra, ale po genialnym ZERO spodziewałem się czegoś jeszcze większego, a dostałem produkt, który wizualnie prezentuje się IMO znacznie gorzej, a zawartości jest sporo mniej. Obcięli wiele mini gier (łącznie z bilardem, kręglami, kasynem, walkami na arenie itd.), substories jest raptem 51, z czego około 10 to randki z hostessami/questy związane z pewną mini grą, system walki wydaje się jakiś zubożony.

 

W dniu 18.01.2017 o 17:25, ornit napisał:

Ale kiedy pomyslę ile tam było atrakcji a ile jest tutaj...Sporo wycięto. Ograniczono nawet teren Kamurocho ustawiając wokół miasta blokady budowlane. No cóż.

@Soban Tak jest mniej zawartości niż w takiej Yakuzie Zero :reggie: 

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Frantik napisał:


A coś oprócz 0 i Kiwami ograłeś? Sam jestem w podobnej sytuacji i nie wiem czy czekać na Kiwami 2, które może wyjść u nas i pod koniec roku, czy od razu\prędzej łapać za 6.

Demko 6 też kusi, ale nie chcę sobie spoilerować. Wiem, że i tak zagram. :banderas:

Ograłem wszystko poza dwójką. Zacząłem od Yakuzy 3 po obejrzeniu solidnego streszczenia dwóch pierwszych części później 4, 5, 0, Kiwami.

Możesz obadać demko skipując wszystkie cutscenki. W tej pierwszej godzinie są spoilery nie tylko z 5 ale z całej serii np. jest motyw kiedy Kiryu podchodzi do znanych postaci wspominając wydarzenia z przeszłości. Co więcej zadna z tych postaci (ze świetnym backstory) poza Majimą i Haruką (która skąd inąd jest nie do poznania) nie poajawia się w 0 i Kiwami. Dlatego np. grupka dzieciaków z sierocińca dla kogoś kto grał w poprzednie Yakuzy niesie za sobą spory ładunek emocjonalny, pozostali nawet nie skumają o co chodzi w tym motywie.

Edytowane przez kes
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie gram czekam do premiery. Byle do Kwietnia :) (pipi)nia że wersja cyfrowa 249 zł teraz mam dylemat mam 195 zł na koncie psn i muszę dopłacić 50 zł albo w pudełku ze sklepu za 200. Chyba jednak w końcu pozbędę się tych 195 zł i dam sedze zarobić.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, blantman napisał:

Nie gram czekam do premiery. Byle do Kwietnia :) (pipi)nia że wersja cyfrowa 249 zł teraz mam dylemat mam 195 zł na koncie psn i muszę dopłacić 50 zł albo w pudełku ze sklepu za 200. Chyba jednak w końcu pozbędę się tych 195 zł i dam sedze zarobić.

Demko to sam początek gry, a historie można kontynuować w pełnej wersji ;)

Odnośnik do komentarza

Fakt ze demko to w sumie same custscenki powoduje, ze szkoda mi spoilowac a potem ogladac to samo w wersji pudelkowej. Skipne na razie większość, jesli mam potem powtarzać calosc. Ale w tej krotkiej scence walki już czuc trochę inna fizyke, ciężar postaci. Będzie fajnie, znowu wczuwka w chinski klimat.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, blantman napisał:

Pupcio mogę ci pożyczyć konto mam w cyfrze 5 tylko ps3 załatw sobie

Jedyna cześć, w którą nie grałem bo zdążyłem sprzedac ps3 :frog:

Popykalem jeszcze kilka walk w Y6. Jest zdecydowanie bardziej ociezale, Kaz nie lata na lewo i prawo tylko waży tonę. Nawet fajnie bo trochę bardziej realistycznie się zachowuje. 

 

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Rozi co debil...:turned:

 

Ja się z szóstką na spokojnie wstrzymam i to raczej na długo. Ograłem tylko 3, a jeszcze przede mną kiwami jak i druga część, która zapewne wyjdzie w Europie. Kolekcja 3, 4 i 5 na PS4 to tez jakiś pomysł dla Segi. Nie będę ogrywał 6 mając tyle poprzednich części do nadrobienia, szczególnie że ściśle się ze sobą łączą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, MYSZa7 napisał:

Rozi co debil...:turned:

 

Ja się z szóstką na spokojnie wstrzymam i to raczej na długo. Ograłem tylko 3, a jeszcze przede mną kiwami jak i druga część, która zapewne wyjdzie w Europie. Kolekcja 3, 4 i 5 na PS4 to tez jakiś pomysł dla Segi. Nie będę ogrywał 6 mając tyle poprzednich części do nadrobienia, szczególnie że ściśle się ze sobą łączą.

Niesamowite. A ja obejrzę recap, bo grałbym przez 3 lata w poprzednie części i pewnie znudziłbym się szybko (jaka Yakuza nie jest cudowna, to wszystkie części są raczej podobne do siebie). Jak wyjdą remaki, to ogram, a ty czekaj, bo świętokradztwo! 

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...