Skocz do zawartości

Yakuza 6: The Song of Life


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 459
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

12 godzin temu, blantman napisał:

Nie gram czekam do premiery. Byle do Kwietnia :) (pipi)nia że wersja cyfrowa 249 zł teraz mam dylemat mam 195 zł na koncie psn i muszę dopłacić 50 zł albo w pudełku ze sklepu za 200. Chyba jednak w końcu pozbędę się tych 195 zł i dam sedze zarobić.

ja pierdziu wydaj w końcu te pięniadze bo ile można o tym słuchać xd

 

1 godzinę temu, Pupcio napisał:

5 i 4 mam najgorzej będzie z trójką :( ale dziękuje blant za propozycje :s159:

mogę ci użyczyć pudełkową :sir: 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Rozi napisał:

Bo 6 część wprowadza dużo nowości, nowy silnik, nowe aktywności, nowe nowe nowe? Zacząłem serię od Yakuzy 0, to mogę zagrać w ostatnią część z Kiryu. Coś jak oglądać Star Wars od 4 części, hehe.

 

Bardziej na miejscu jest, granie w 6 po Zero i Kiwami to tak jakby przeczytać Panią Jeziora zaraz po wiedźmińskich opowiadaniach skipując wszystko pomiędzy :pawel: 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Nic nie mdli każda część jest goty. Dla mnie wręcz yakuza 3 i 4 lepsze fabularnie od kiwami czy zero. Szczególnie 4 to moja ulubiona część.
Kilka dni temu skonczylem 3, do 0 sie nie umywa.
Moze tez dlatego ze w 0 nabilem 100h w 3 ledwo 30(spoooro subquestow pominalem)
Oczywiscie ma swoje momenty, na plus sierociniec i postac poczciwego Rikiya :) Zobaczymy jak 4(5 juz tez czeka na dysku)
Generalnie w rok przeszedlem 4 czesci i choc uwielbiam ta serie to jednak czuje lekkie zmeczenie.
Nie chce meczyc na sile 4 i 5 bo napewno odbije sie to na odbiorze 6.
Dla mnie 0>3>1=2(stawial bym na kiwami 1 tylko dzieki majima everywere)
Demka nie sciagam bo ponoc spojleruje koncowke 5.


Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Schranz1985 napisał:

Kilka dni temu skonczylem 3, do 0 sie nie umywa.
Moze tez dlatego ze w 0 nabilem 100h w 3 ledwo 30(spoooro subquestow pominalem)
Oczywiscie ma swoje momenty, na plus sierociniec i postac poczciwego Rikiya :) Zobaczymy jak 4(5 juz tez czeka na dysku)
Generalnie w rok przeszedlem 4 czesci i choc uwielbiam ta serie to jednak czuje lekkie zmeczenie.
Nie chce meczyc na sile 4 i 5 bo napewno odbije sie to na odbiorze 6.
Dla mnie 0>3>1=2(stawial bym na kiwami 1 tylko dzieki majima everywere)
Demka nie sciagam bo ponoc spojleruje koncowke 5.


Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 

ok wyjaśnijmy sobie coś. Dla mnie yakuza to tylko main quest. Nie robię za dużo pobocznych i napisałem że dla mnie fabularnie gra lepsza. Jeżeli chodzi o fabułem to yakuza 4> yakuza 3> yakuza 0 = yakuza 5 > yakuza kiwami . Na pewno jest w tym kwestia sentymentu bo yakuza 3 była moją pierwszą grą z serii a twoją jest yakuza 0 która technicznie i ilością rzeczy do robienia niszczy y 3,4 i 5

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Obys miał rację, własnie zaczynam 4.

Generalnie uważam jednak że granie samego story w Yakuzie to jednak dużo się traci, 0 i kiwami ograłem prawilnie na 100%, 2 i 3 tak jak pisałes tylko main story i kilka pobocznych i miałem tą cholerną świadomośc że jednak sporo straciłem.

Oczywiście jest sporo questów z doopy idz i skop dupe, ale są i perełki które warto zaliczyć.

Np. w 3 przez przypadek udalo mi się zrobi quest z dokończeniem tatuażu Rikiya który był ciekawy długi i dotyczył jednej z głównych postaci w 3 .

Mam świadomość że sporo mogłem ominąć.

Robiąc questy poznając ludzi w mieście itd ma się jednak o wiele większe uczucie że te miasto jest "prawdziwe" że żyje itd .

 

Wiem że w 4 jest taki myk że jest 4 głównych bohaterów i ich losy krzyżują się, pamiętam jak w 0 wnerwiało mnie jak były zmiany postaci ale jednak na koniec stwierdziłem że to był mega patent budujący napięcie a później extra sie zazębiało, mam nadzieję że 4 tez będzie zakręcona bo 2 i 3 to raczej prostolinijne były i przewidywalne.

Edytowane przez Schranz1985
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy w tej recenzji są jakieś spojlery z 5?

Pytam bo jestem przed 5 a bym chętnie obejrzał.

Wczoraj skończyłem 4 i jestem pod wrażeniem, bardzo polubiłem Akiyamę i Saejime naprawdę mega postacie świetne story chociaż ending jak zawsze przebajerowany na maxa .

Ogólnie 4 wskakuje u mnie na 2 miejsce w serii po 0 .

Tydzień przerwy od Kamurcho i jadę z 5, cholernie warto było kupic znów ps3 dla y3/4 mam nadzieję że 5 nie zawiedzie .

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...