Skocz do zawartości

Yakuza 6: The Song of Life


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 459
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przed chwilą splatynowałem Yakuzę 6

20170205213444.jpg

Zabawna sprawa. Z początku był mega hype ale im dłużej grałem i lepiej poznawałem tą część tym bardziej zacząłem zdawać sobie sprawę z tego jaka ta gra jest ograniczona. Albo po prostu grałem w nią za długo bo chyba w każdej Yakuzie dochodzimy do takiego momentu, że staramy się unikać walk. Widowiskowe pojedynki, z początku mega widowiskowe, bardzo szybko zaczynają nużyć. Niestety, system walki nie powala. Jest po prostu nudny. Niemniej sam tryb story jest za(pipi)isty i warto przejść tą grę jeszcze raz w trybie legend bo epickość niektórych scenek aż wylewa się z ekranu. Szkoda tylko, że splatynowanie tej gry nie sprawia satysfakcji a jest tylko przykrym obowiązkiem*

 

*tzn nikt mi nie kazał tego robić ale trofea są na tyle proste, że żal tego nie skompletować.

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja już widziałem. Super gra na jeden raz.

 

No fajnie, że grałeś w szóstkę na ślepo nie rozumiejąc nic z fabuły :dynia: ale Figarowi chodziło o NOWĄ odsłonę.

 

No i trzeba wyjaśnić Figara, bo jak zwykle pisze coś 'pewnikiem', kiedy tak naprawdę nie wiadomo o co cho. Źródło ponizej:

http://yakuzafan.com/nagoshi-expect-see-something-yakuza-related-2-months/

 

 

Nagoshi: Expect to see “something” Yakuza related in 2 months
 

From todays SEGA Raw stream Nagoshi mentioned that they should be able to show “something” Yakuza related in about 2 months. He believes it will be something that will make people happy to hear. When he was pressed on the topic Nagoshi mentioned that they’re saving all kinds of information for a reveal in about 2 months time.

Given that TGS 2017 will be happening in September we’ll likely get our first look before the show before getting more details soon after. Can’t wait to see what the team has been cooking up for this new entry in the series!

Edytowane przez ping
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak nie wysypią się z jakąś mobilką (a było tak kiedyś jeśli dobrze pamiętam), to hype umiarkowany. Formuła IMO się już wyczerpała, Yakuzy rok rocznie to dla mnie jak FIFA - w zasadzie gdyby nie pociągnięcie wątków dalej, to zmiany gameplayowe są kosmetyczne. Marzyłby mi się spin-off z nowymi bohaterami, najlepiej w jakimś ciekawym settingu, bo wycieczka poraz -enty do Kamuro-cho, albo trzeci spinoff z samurajami to już za dużo. Początek 20 wieku? To by było ok.

Odnośnik do komentarza

W zasadzie Nagoshi ma przechlapane. Pomijając jego dobytek sprzed Yakuzy, to obecnie jest skazany na klepanie tego w nieskończoność. Binary Domain miało być czymś świeżym dla studia, ale niestety zbyt mało graczy doceniło...

Dla mnie szóstka i przejście na nowy engine to był krok w tył względem poprzednich części. Może teraz są w stanie doszlifować możliwości nowego silnika. Oby.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość Kasias

26 sierpnia Yakuza Studio zapowie nowe gry (liczba mnoga), jedną z nich ma być "coś oczekiwanego" - http://gematsu.com/2017/07/yakuza-studio-new-titles-presentation-set-august-26

 

Idealny scenariusz to remake Y2 i nowy spin-off, oba na silniku Y6, ale z przebudowanym systemem walki. Numeryczna część dopiero co wyszła, więc raczej na kolejną za wcześnie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...