Opublikowano piątek o 08:242 dni I prawie 900 godzin w Sea of Thieves To były inne czasy, dzisiaj tylko gry singlowe i sesje gierkowe między 5 rano, a 8 zanim dziecko wstanie.
Opublikowano piątek o 08:322 dni 26 minutes ago, ASX said:Pisałem że nie przepadam i nie mam czasu na gry usługi. Ale kusi trochę kupić i wesprzeć SonyNie bądź Figaro i włóż kasę tak gdzie gębę ;)
Opublikowano piątek o 08:562 dni Pewnie i tak długo nie zagram ale trzeba wspierać twórców, PlayStation i takie inicjatywy
Opublikowano piątek o 09:062 dni Elegancko, jest już Death Stranding, Helldivers, to jeszcze Returnsztosa poproszę.
Opublikowano piątek o 09:102 dni 11 minutes ago, ASX said:Pewnie i tak długo nie zagram ale trzeba wspierać twórców, PlayStation i takie inicjatywySzacun dla Pana, Panie ASXie
Opublikowano piątek o 09:122 dni Dać się wkopać w zakup gierki, w którą nie ma zamiaru się grać tylko po to, żeby druga osoba się odpierdoliła? Tego to się nie spodziewałem
Opublikowano piątek o 09:252 dni 11 minutes ago, Bzduras said:Dać się wkopać w zakup gierki, w którą nie ma zamiaru się grać tylko po to, żeby druga osoba się odpierdoliła? Tego to się nie spodziewałem Ej, to samo zrobiłem z Ekspedycją 33 :D
Opublikowano piątek o 09:382 dni To był moment, aby nie tylko analizami przyczynić się do multiplatformowości Sony więc:A tak bardziej na poważnie. Sama gra wygląda fajnie, ma ten vibe Halo którego jestem fanem, więc kiedyś tam na pewno zagram. Nie jest to ani pierwsza, ani pewnie ostatnia gra, którą kupiłem na Xboxie czy Steam ktorej długo nie odpalę. Więc nie jest to u mnie nic niezwykłego.
Opublikowano piątek o 09:432 dni 3 minuty temu, ASX napisał(a):To był moment, aby nie tylko analizami przyczynić się do multiplatformowości Sony więc:A tak bardziej na poważnie.Sama gra wygląda fajnie, ma ten vibe Halo którego jestem fanem, więc kiedyś tam na pewno zagram. Nie jest to ani pierwsza, ani pewnie ostatnia gra, którą kupiłem na Xboxie czy Steam ktorej długo nie odpalę. Więc nie jest to u mnie nic niezwykłego.Czy gra ma crossbuya? Nie ukrywam, że też za mną ten HD2 chodzi, ale nie wydam 2 stów za grę zamkniętą na jednej platformie na której w dodatku trzeba płacić haracz za granie online, to nie 2011.
Opublikowano piątek o 09:452 dni nie ma niestety. Konsolowe wersję są w sumie najgorsze, gra kosztuje tyle samo, a dodatkowo ruchają nas na haraczu na online
Opublikowano piątek o 10:072 dni 53 minuty temu, Bzduras napisał(a):Dać się wkopać w zakup gierki, w którą nie ma zamiaru się grać tylko po to, żeby druga osoba się odpierdoliła? Tego to się nie spodziewałem Bez podpisów, bo nie potrzeba.
Opublikowano piątek o 17:372 dni Kupilem na premiere i piekna jest ta gra na bombie. Starship Troopers 4 ever
Opublikowano 16 godzin temu16 godz. Haha, gracz CoD jest wściekły gdy okazało się, że aby odblokować sprzęt Halo musi rzeczywiście GRAĆ W GRĘ, którą kupił. No kto to widział, żeby czegoś takiego wymagać w dzisiejszych czasach. Poza tym dodajcie Tactical Sprint i tryb PvP, bo gra za mało podobna do CoD.
Opublikowano 16 godzin temu16 godz. 4 minuty temu, Kmiot napisał(a):że aby odblokować sprzęt Halo musi rzeczywiście GRAĆ W GRĘTechniczne rzec biorąc to nie musi, wystarczy się logować co kilka tygodni.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.