Skocz do zawartości

Super Mario Bros. Wonder


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem na maksa podstawowe światy i ten specjalnym mnie pierwszym levelem rozwala xd. Nie wiem czy mam chęci w to brnąć. A zakład, że dalej tylko gorzej? Ale gra cudo. Najlepszy Marian 2D dla mnie. Raymany xd. No szanujmy się. Celeste to inny rodzaj platformera. Bardziej łamigłówka i picel retro.

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.03.2024 o 20:34, Basior napisał:

Skończyłem na maksa podstawowe światy i ten specjalnym mnie pierwszym levelem rozwala xd. Nie wiem czy mam chęci w to brnąć. A zakład, że dalej tylko gorzej? Ale gra cudo. Najlepszy Marian 2D dla mnie. Raymany xd. No szanujmy się. Celeste to inny rodzaj platformera. Bardziej łamigłówka i picel retro.

Ja w tym roku odswiezalem Legends i mając teraz postawić znak pomiędzy nim, a Wonder zdecydowanie stawiam na Wonder, absolutnie wspaniały platformer 2d, esencja kreatywności choć mógłby być trudniejszy w podstawce i mogliby popracować nad Boss fightami (jedynie final boss fajny)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 1.03.2024 o 16:14, Ken Adams napisał(a):

Razem z przyciskiem skoku wciskaj przycisk wyświetlajacy emotkę. W miejscu postaci na kilka sekund wyświetlona zostanie emotka a co za tym idzie postać będzie „widoczna”. Nie pamiętam który to przycisk. Ja wciskałem wszystkie cztery xyab za kazdym razem gdy chciałem skoczyć. Działa cudownie bo od razu przeszłem to dziadostwo

Spróbuję tym sposobem, bo też tu utknąłem. Ten moment to pierwszy i jedyny raz kiedy czuję, że gra mnie robi w choya, więc odwzajemnię się tym samym.

 

3 monetki już zebrane, jestem na checkpoincie i zostały 63 życia, może jakoś to przejdę :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...