Skocz do zawartości

Super Mario Bros. Wonder


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Ukończyłem, no i niestety meh. Fatalne walki z "bossami", niby dużo pomysłów i rozwiązań, ale nie da się nimi nacieszyć, bo w kolejnych levelach już jest coś innego, słaba muzyka i hmmm, brak głębi? Nie ciągnie mnie w ogóle do maksowania, a poziom trudności jest na żałośnie niskim poziomie. 10/10? Absolutnie. 8/10? Jesteśmy tu. Graficznie i designersko obłędnie, tu nie ma wątpliwości. Nie wiem, czy ten aspekt online za bardzo nie odciągnął twórców od dopracowania konkretów.

 

A, no i te Search Party Levels, co to było? :pawel:

Odnośnik do komentarza

Climb to the beat. Już z 60 razy do tego podszedłem na razie bez sukcesu. Całą planszę znam na pamięć, przy samej końcówce zawsze mam problem gdzie są 4 pojedyncze kwadraty - chyba od tego, że już mam łapy spocone od reszty trasy to robię tam drobne błędy (za wysoki skok, spóźniony, nietrafiony, brak odbicia). Dla mnie masakryczna plansza. Ale pewnie kiedyś usiądę rześki i pójdzie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Znalazłem tą gierkę pod choinką, po trzech wigiliach (nie polecam takiego stylu życia) wróciłem zmęczony do domu ale odpaliłem Mario i cieszyłem się skakaniem i kolorkami jak dziecko. Trochę nie rozumiem aż takiego szału jaki ta gra zrobiła na premierę i apeluję o spokój bo jest to po prostu świetna, śliczna platformówka ale też należy wziąć pod uwagę fakt, że to nie jest pierwsza na świecie ładna i porządna gra z tego gatunku. Idzie ludek i skacze i jest to świetne ale budować ołtarz? Wynosić na piedestał gier 2023? Drzeć szaty? Nie no bez przesady, ale do świąt i ogrywania wieczorem przy świetle lampek choinkowych, weszło :banderas:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Fakt, człowiek się stary robi... Ja co prawda jeszcze sam gram ale odpuszczam ostatnie poziomy. W Wonder został mi tylko The Final-Final Test Badge Marathon, w 3D World -- Champion's Road i ogólnie w grach zostawiam ostatnimi czasy końcówki. Trza się w końcu zmotywować!

 

A tak w ogóle czołem wszystkim po kilkunastu latach nieobecności na forum! Trochę mnie tu nie było... ;) Pozdrawiam kolegę janola!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Skończyłem na 100%, ostatni finałowy poziom to jakiś cholerny sen wariata. Dziś przeczytałem w necie komentarz odnośnie go, że wszyscy w Nintendo odpowiedzialni za niego powinni zostać zwolnieni :dynia:

Uwielbiam to podejście firmy, że całą gre może przejść dziesięciolatek, a przez bonusowe można osiwieć ale Nintendo już nie, nigdy więcej. Została ze mną ogromna satysfakcja i bolące dłonie:banderas:

IMG_0950.jpeg

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Razem z przyciskiem skoku wciskaj przycisk wyświetlajacy emotkę. W miejscu postaci na kilka sekund wyświetlona zostanie emotka a co za tym idzie postać będzie „widoczna”. Nie pamiętam który to przycisk. Ja wciskałem wszystkie cztery xyab za kazdym razem gdy chciałem skoczyć. Działa cudownie bo od razu przeszłem to dziadostwo

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Zdecydowanie Rayman Origins/Legends mają w sobie coś, bardzo przyjemne gry, nawet powiedziałbym że bardzo mi odpowiada to flow rozgrywki, sposób sterowania, muzyka

Natomiast ja bym NSMB nie skreślał, jeżeli grało Ci się dobrze w Wonder, to szedłbym dalej - zawsze to jakieś porównanie na własnej skórze, własne wnioski ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...