Jump to content

Super Mario Bros. Wonder


Guest Rozi

Recommended Posts

11 minut temu, tlas napisał:

Wybitne. NSMBU to najlepszy Marian 2d hamowany tylko stylem grafiki. Jeżeli tutaj utrzymają poziom to przy takiej grafice nie mam pytań.

Oj tak, ostatni Marian był mega, dlc z Luigim już wprawdzie mniej mi się podobało, ale i tak Wonder wskakuje day1

Link to comment

No nie wiem. Ten słoń to taki troche jumping the shark od Nintendo. Coś mi nie pasuje w tej graficzce. Jakbym oglądał bardzo dobrą kopię Mario. I te okropne głosy roślinek, na chuj to komu. I te napisy "great", "excellent", bez sensu. Muzyka już teraz czuć że będzie chujowa jak w serii New.

Link to comment

Oby nie było wracania na mapkę po zgonie i długich ladingów, bo to zabiło we mnie chęć ukończenia remastera z WiiU. Indyczki z pół sekundowymi loadingami i dobrze rozmieszczonymi checkpointami jak w Celeste, czy w TEINie, oduczyły mnie cierpliwości do chujowych rozwiązań jak w New Super Mario Bros. U. Nie jestem fanem, ani samograjów, ani powtarzania długich odcinków po zgonie, ani przydługich loadingów, ani… itd.. Z wiekiem coraz bardziej szanuję swój czas, więc dziękuję środkowym palcem za takie chujowizny.

 

Jeśli chodzi o trailer to gra bardzo mi się podoba, bo w końcu zupgreadeowali grafikę, która w ostatnich częściach była nędzna, no i w końcu jedzenie „grzybów” nabrało większego sensu :banderas:

  • Like 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.