Skocz do zawartości

Cinema news


Kmiot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość ragus

bardzo bym chciał żeby te beztalencie nie robiło już filmów. nie wiem kto mu pisał dialogi w oryginalnym pitbullu, ale na 100% ta osoba teraz cicho płacze w poduszkę, bo nie wierzę, żeby przyczyniła się do czegoś takiego

 

Vega kiedyś:

 

 

 

  •  
Tomek Kozłowski: Rura weszła do pokoju od razu zaczęła się awanturować. To co miałem zrobić? Rzuciłem się na nią i zacząłem z nią szarpać. Siostry były w pokoju, ale jak zwykle nie reagowały. Szarpałem się, szarpałem się, szarpałem się, w końcu się w(pipi)iłem, wziąłem klawiaturę, raz, drugi, trzeci, piąty, dziesiąty przy(pipi)iłem po łbie i za jedenastym razem zamilkła. Igor: I potem jej ten łeb obciąłeś? Tomek Kozłowski: Tak, miałem taką przyjemność, obciąłem. Ale nawet pod koniec były problemy z nią. Jeszcze z tym kręgosłupem to pół biedy, ale te mięśnie karku, (pipi), jak u jakiegoś geparda, nie wiem, rysia, (pipi) wie u jakiegoś słonia. No ale udało się. Na całe szczęście. Igor: A brachol się trochę przyłożył? Tomek Kozłowski: Przyłożył się. Zauważył został kawałek skóry. Na szyi. Wziął nóż, odciął, a mi się to spodobało. Igor: Ty, a czemu żeście ją do tej szafy wepchnęli? Tomek Kozłowski: A co miałem się przemęczać? Miałem ją znosić na dół? Jak ja i tak byłem już zmęczony. I miałem już tego serdecznie dość. Łatwiej włożyć łeb do folii i schować w szafie. Prawda? Igor: No ale jak? No myślałeś że w tej szafie, że co że ją korniki ją wpieprzą, co i nikt się… nie nie domyśli, a potem tylko kości przyjdziesz wyniesiesz? Tomek Kozłowski: Tak, tak właśnie myślałem, że nikt nit dojdzie. Igor: Dlaczego? Tomek Kozłowski: A kto by uwierzył, że syn zabił własną matkę? Pan by to zrobił? Pan by w to uwierzył?

 

Vega w roku pańskim 2017

 

 

-ku,rwa ku,rwa je,bany (pipi) (pipi) do chu,ja

-ru,chanie R U C H A N I E ja pier,dole o gołab ohohoho

-ty ku,rwa ku,rwa ku,rwa

 

i z każdego kadru śmierdzi plastikiem. pogubił się chłopak, mam nadzieję, że za dolary było warto

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...