Skocz do zawartości

Cinema news


Kmiot

Rekomendowane odpowiedzi

@Milan

Ja też uwielbiam wink.gif I mam na stanie ...

Chodziło mi tylko o to, że pamiętam to (pipi)...nięcie młotem w psyche kiedy jako dzieciak zobaczyłem jedynkę i biegałem przed domem bez koszulki owinięty w szary papier do pakowania i peruce by wyglądać jak Rambo ;D (Ja pie...r...dole jak ktoś mnie wtedy widział to nie chce wiedzieć co myślał) biggrin.gif.

Czwórka jak mówisz za(pipi)ista... najsłabiej w swoim rankingu stawiam dwójkę - co wcale nie znaczy, że uważam ją za słabą... jest za(pipi)ista równieżsmile.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Hmmm.... intryguje mnie zwiastun "Pełzającej śmierci" (Crawl). 

Ni to katastroficzny film ala "Niemożliwe" (z N. Watts) ni to jakiś horror ... 

Ludzie uwięzieni przez powódź ale jednak walczą z czymś innym... krokodylem wg mnie ... chyba ... 

No może być całkiem ciekawy film .... 

 

 

 

Edytowane przez RaiD
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, milan napisał:

Ogólnie nie wiem po co to robią, wyjdzie podróbka indiany jonesa, do tego pewnie srednia, film skonczy ze stratami i oceną 4/10 na pomidorach.

Tak będzie.

 

To prawda. 

 

Ale Tom jako młody Drake - dla mnie sssssztos

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, milan napisał:

Ogólnie nie wiem po co to robią

Dla $$$

Najnowszy TR z Alicją też został zjechany w recenzjach, a jednak swoje zarobił i w planach jest kolejna część.

 

1 godzinę temu, Kalel napisał:

Czyli Pratt i Holland jako Sully i Drake?

Byle nie Pratt. Kompletnie nie pasuje do tej postaci, pewnie dostalibyśmy powtórkę z JW. W sumie do roli młodszego Sulliego wydaje mi się, że pasowałby nawet... Nolan North ;) Ale wg przecieków sony bierze pod uwagę tych: Chris Hemsworth, Matthew McConaughey, Chris Pine, Woody Harrelson.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...