Skocz do zawartości

(Forza Motorsport) Liga Forumkowa


Jak wybieramy auto?   

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak wybieramy auto?

    • co tydzień ankieta z 5 autami do wyboru
    • co tydzień wybiera auto jeden z uczestników według listy


Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, benito82pl napisał:

Pipolinio i co  czasy mamy w okolicy 5 sekund jak narazie a nie 10. Więc już jest lepiej

Żyj w swej naiwności :D Jest poniedziałek dopiero. @Magik nawet nie włącza gry jak widzi te czasy, bo wie, że od strzała urwie 10 sekund od ostatniego, więc daje Wam żyć w nadziei :rofl:

Odnośnik do komentarza

Fatalnie mi się jeździ tym autem. Rzuca nim na lewo i prawo, ogólnie nie mam żadnej frajdy z jazdy. No i wykonanie tego modelu jest fatalne co zdecydowanie nie pomaga jak się jeździ na kamerze zza dupska.

 

1:50,938 Ins

c9c084ba-556d-4538-9043-353dae452e9a.thumb.png.5d12d80619e1f9a2e8ea252ef6bc05b0.png

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
33 minutes ago, ofsajd said:

1:50.765 Ofsajd
image?url=MSVnmBUo_fHjbLYMjAEUQ1997NqViw


nie wiem jak wy to robicie 4h jazdy w kółko, auto już dobite do 50 poziomu, widzę tutaj max 1s do urwania, no nic jeszcze w weekend powalczę:dafuq:

 

Auto ma zaskakująco dobre hamulce, absurdalnie późno trzeba hamowac w zasadzie wszędzie. Do tego kluczowe jest dobrze wyjechać z długiego prawego zakretu numer 8,bo potem juz trzeba leciec praktycznie full gazem do mety, tutaj bardzo dużo gra wybacza cięcia po tarkach. 

Screenshot_2023-10-24-22-42-31-351_com.android.chrome.jpg

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Bartg napisał:

 

Auto ma zaskakująco dobre hamulce, absurdalnie późno trzeba hamowac w zasadzie wszędzie. Do tego kluczowe jest dobrze wyjechać z długiego prawego zakretu numer 8,bo potem juz trzeba leciec praktycznie full gazem do mety, tutaj bardzo dużo gra wybacza cięcia po tarkach. 

Screenshot_2023-10-24-22-42-31-351_com.android.chrome.jpg

Ten fragment mam już opanowany, najwięcej problemów robi mi cały czas 1, 5 i 6

w międzyczasie jeszcze udało się urwać 0,5 sekundy :)

1:50,283 Ofsajd
image?url=MSVnmBUo_fHjbLYMjAEUQ0pdKB2YkZ

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.10.2023 o 22:09, SnoD napisał:

Tak czy inaczej rywalizacja forumkowa, to świetna zabawa.

 

Nie jestem jakimś fanem ścigania się po torach i nigdy bym nie pomyślał, że będzie siedział i klepał kilkadziesiąt kółek na jednej trasie :D (zawsze wydawało mi się to nudne, jeżdżenie w kółko i poprawianie czasów).  Ale mam wiekszą frajdę z tego niż grania w karierę i przy okazji można się nauczyć torów.  

 

1:48:405 A_Bogush

 

image.thumb.png.0a240aaa6defe79b8b5d3f9098c5e8e1.png

  • Plusik 2
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Usuń jeszcze tylko duplikaty czasów, Marcin_wawa i  Michał102 są wpisani 2 razy, ja też w zeszłym tygodniu byłem 2 razy, ale nie miało to akurat wpływu na Top 10, a tutaj ktoś jeszcze wskoczy do dziesiątki. W sumie żeby dla ciebie było łatwiej to może warto pisać "update" albo "aktualizacja" jak ktoś poprawia swój czas.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...