Skocz do zawartości

(Forza Motorsport) Liga Forumkowa


Jak wybieramy auto?   

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak wybieramy auto?

    • co tydzień ankieta z 5 autami do wyboru
    • co tydzień wybiera auto jeden z uczestników według listy


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Ja z przyjemnością wrócę do zabawy za jakiś czas, ale mam problemy ze stanem technicznym tej gry. W między czasie też potrenuję, bo obecnie nie czerpię przyjemności z jazdy z powodów wyżej wymienionych, a rzucać czas aby zapisać się na liście też bez sensu. Nie kreci mnie ta gra jak początkowo zakładałem, że będzie:

Weź ty się ogarnij. To tylko zabawa. Są lepsi i gorsi. U mnie w robocie gramy od lat w Fantasy Premier League. Ponad 30 osób. Wpisowe to 150 zł, zwycięzca na koniec sezonu zgrania wszystko. Co roku kurwa są delikwenci, którzy traktują to jak walkę o życie i dosłownie zabili, by kogoś, kto zdobył chociażby punkt więcej od nich i ni cholerny nie rozumieją, że to tylko gra i zawsze ktoś jest lepszy a ktoś gorszy. 

To auto złe tamto było by lepsze. Całe życie gram w autka na konsolach, a pewnie ani razu nie wbije do top 10 i mam w to wyjebane. Liczy się fun :)

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, PiPoLiNiO napisał:

 

Ale ja nie mogę nic zrobić tutaj. Teraz będą wolniejsze auta. Za kolejny tydzień mogę dać jeszcze wolniejsze. I tyle. Ale za 3 tyg dla równowagi dam potwory. Inaczej nie da się każdego zadowolić.

I tak będzie najlepiej, raz jakieś hiper auto, potem średniak i na koniec gruz. Każdy będzie zadowolony. Nie ma co spinać pośladów i się kłócić, to tylko gierka i zabawa. Wiadomo, jedni będą lepsi inni gorsi. Ja kręcę jedne z gorszych czasów a mimo tego i tak chętnie odpalam gierkę  bo może urwę sekundę bądź dwie i z ostatniego miejsca przeskoczę na przedostatnie. A czy ktoś jeździ z absem, czy z kamery ze środka, czy z liniami to jego indywidualna sprawa. Zawsze może próbować i zmieniać, ja na przykład jeździłem automatem potem włączyłem manual i delikatnie czas udało się poprawić. To tylko zabawa i wszyscy powinniśmy tak ten turniej traktować.

Ja tymczasem idę jeszcze pokręcić parę kółek. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja też miałem dziś dziwną sytuację. Wpadł mi czas 2:27,1xx i dalej sobie kręciłem kółka. Jedno z nich wydawało się dość dobre. Pierwsze między czasy pokazywały, że urywam kolejne kawałki sekund. Na mecie wyskoczyło -1,5xx, a czas rzeczywisty, to ten co wrzuciłem wyżej - lepszy o 0,1 s. 

Odnośnik do komentarza

02:30,625 A_Bogush

 

Wiem, że jak bym się przerzucił na manual to byłoby lepiej, ale na razie lenistwo bierze górę. A w FH5 próbowałem na manulau i całkiem fajnie to wychodziło. Ale na razie nie chce mi się myśleć o zmianie biegów, szczególnie, że Ferrari ma ich aż 7 :D

 

Ale i tak jeszcze mógłbym w sumie trochę urwać, bo dopiero odkryłem jak szeroko można pojechać w niektórych miejscach.

 

image.thumb.png.e36fcf9b33da36f89feb7391ab3e8d2b.png

 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Aleks said:

Ja też miałem dziś dziwną sytuację. Wpadł mi czas 2:27,1xx i dalej sobie kręciłem kółka. Jedno z nich wydawało się dość dobre. Pierwsze między czasy pokazywały, że urywam kolejne kawałki sekund. Na mecie wyskoczyło -1,5xx, a czas rzeczywisty, to ten co wrzuciłem wyżej - lepszy o 0,1 s. 

 

Tak te różnice są totalnie z dupy brane, jedziesz wydaje sie super kolko, ppkazije ci minus sekunda na zielono, a na mecie nagle czas gorszy 0.200 :reggie:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Czemu ten nicpoń Magik jest w tabelce wyżej ode mnie mimo gorszego czasu? 

 

Ja wiem, że i tak mnie przegoni, no ale daj Pan organizator chociaż chwilę nacieszyć się pierwszym miejscem. Screeny dla wnuków porobić chciałem. 

 

:dynia: :leo: :kekw:

Edytowane przez Michał102
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Trochę oftopu wrzucę ale przypomniały mi się stare czasy jak z @Magik@Michał102 @orion50 i jeszcze kilkoma osobami mieliśmy ligę w F1. Teksty w stylu "to już mój limit i nic już nie urwę" były co 2 dni po czym jeden z nas poprawiał się i karuzela ruszała od nowa. Magik to jest jakiś alien robiąc te czasy na padzie. Piękne czasy :banderas:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...