Opublikowano 20 lutego 20232 l Są jakieś wyścigi na PS4, gdzie są fajnie uszkodzenia wizualne przedkładające się oczywiście na dalszą możliwość jazdy autem??? Bardzo fajnie wspominam w tym zakresie GRID z 2008 r.
Opublikowano 20 lutego 20232 l Wreckfest, przy czym to jednak trochę inny rodzaj wyścigów. W każdym razie znajdziesz tam bardzo dobrą fizykę, model jazdy i zaawansowane zniszczenia mające wpływ na jazdę.
Opublikowano 27 stycznia 20241 r Panowie jak na tym forumku wygląda scena kompetetywnego race'owania? Jest jakieś zainteresowanie, szersza aktywność?
Opublikowano 4 czerwca 20244 cze 3 godziny temu, Alastor84 napisał(a): Grał ktoś w Trail Out na XSX? grałem. z założenia fajna mieszanka wreckfest i flatouta. z założenia. w praktyce irytujące gówno pozbawione sensownej fizyki co w wyścigach jest dość istotne. generalnie wyobraź sobie wszystkie najgorsze cechy różnych ścigałek w jakie kiedykolwiek grałeś. ta gra ma je wszystkie. rywale na nitro którzy doganiają cię zawsze i wszędzie, przepychają cię jak szmatę a ty im oczywiście nic nie możesz zrobić, można dachować najeżdżając na karton, jak już się zaczepisz o rywala karoserią to obaj lecicie na pobocze bez żadnej kontroli, w terenie jadąc hummerem zostałem wyprzedzony pieprzonym lowriderem generalnie festiwal wszystkiego co wkurwiające w racerach.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.