Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukasz

Panowie, z nieoficjalnego, ale bardzo rzetelnego źródła wiem, że Sosnowskiego czeka duża walka w Niemczech. Nawet bardzo duża. Jeśli by do niej nie doszło wystąpi w tym turnieju z Harrisonem i Skeltonem.

Odnośnik do komentarza

dobra okazja dla Adamka by zobaczyć czy ma jakąś szanse w ciężkiej, ale jak się ten jeden raz Gołota przygotuje, przetrwa pierwszą runde i trafi jakimś cepem Adamka, to już napewno z HBO czy inną stacją w USA nie dogada. Zresztą skoro będą walczyć oznacza to, że Adamka w USA mają głęboko.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje że Gołota weźmie się w końcu w garść i rozniesie Adamka . Byłoby super gdyby Gołota powrócił na światowe salony ;d jednak w to wątpię . Ta walka to będzie walka o wszystko dla Gołoty , jeśli Adamek wygra to możemy powoli zapominać o Gołocie .

Edytowane przez Raiga
Odnośnik do komentarza

Gołota stawia na szali swoją całą karierę, bo gdy przegra to przeciętny kowalski będzie go miał za słabego boksera i nikogo, co jest nieprawdą.

Z kolei jeśli Adamek przegra, to jakoś się jeszcze pozbiera i wyrobi sobie reputację.

Chyba padną wszystkie rekordy oglądalności i celebrytów na widowni. Choć do walki Gołoty z Whiterspoonem, kiedy to przed telewizorami zasiadło ponad 10 mln polaków może trochę zabraknąć. Bardzo szanuję obu bokserów, bo są najlepszymi w naszym kraju, ale jestem całym sercem za Gołotą.

Edytowane przez Kisa v16
Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Gołota stawia na szali swoją całą karierę, bo gdy przegra to przeciętny kowalski będzie go miał za słabego boksera i nikogo, co jest nieprawdą.

Z kolei jeśli Adamek przegra, to jakoś się jeszcze pozbiera i wyrobi sobie reputację.

Chyba padną wszystkie rekordy oglądalności i celebrytów na widowni. Choć do walki Gołoty z Whiterspoonem, kiedy to przed telewizorami zasiadło ponad 10 mln polaków może trochę zabraknąć. Bardzo szanuję obu bokserów, bo są najlepszymi w naszym kraju, ale jestem całym sercem za Gołotą.

 

No, Gołota nigdy nikogo nie pokonał więc przeciętny Kowalski za dużo się nie pomyli.

 

Andrzej nie jest też jednym z dwóch najlepszych w tym kraju. Był nim tak w 1996. Teraz jest to Adamek i Wlodarczyk. Ich starcie byłoby walką stulecia. Ten pojedynek jest cyrkiem stulecia, bo cruiser będzie walczył z bokserem co wstydu w życiu najadł sie za kilku i jeszcze mu mało. (pipi) on padł po pierwszym ciosie przeciętnego Austina, powinien yć liczony z kelnerem McBridem i toczył "wojny" z yourneymenem Mollo. A teraz będzie jeszcze gorszy, bo lata leca.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
pokazał to z cuningham jaką jest czołówką bokserów. masz mgliste pojęcie o boksie tyż :D

 

Ja o boksie felietony pisałem na zamówienie i byłem zapraszany na zamknięte gale z akredytacją prasową więc nie do mnie teksty czy z mglistym pojęciem. Moja rada, obejrzyj profilaktycznie ze 100 walk a później się wypowiadaj.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Ja ogladam walki bokserskie w HD na telewizorze 50 calowym, a w szafie mam rekawice bokserskie brata ciotecznego, wiec jak chcecie opinie najwiekszego eksperta na forum w temacie to zapraszam do wysylania pw z pytaniami.

 

Ja oglądałem walki metr od ringu, ale nie wysyłajcie PW, bo nie chce mi się odpowiadać.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Eh ludzie pogodzę was..

 

Cruiser:

-Adamek & Cunningham

...

....

.....

......

Włodarczyk, Flores, Fragomeni, Huck i reszta "czołówki" z tej kategorii

 

Oj w czołówce jest na pewno Ola Alofabi. Zapomniałeś o Guillermo Jonesie. Warto pamiętać o bokserach jak Ross.

Odnośnik do komentarza
Co do ciezkiej to nasz Sosnowski jak dobrze pojdzie to moze powalczyc nawet o mistrzostwo swiata w niedlugim czasie. po tylu latach.

 

Znam sie tylko na ciezkiej i w porywach na junior ciezkiej, nie jaram sie wagami piorkowymi, choc Pacquiao z Hattonem akurat widzialem.

 

No to chyba się nie znasz skoro takie bzdury piszesz.. Wiem że obecnie HW to dno ale Sosnowski to co najwyżej o EBU może powalczyć :lol:

 

 

to jak ty sie znasz wytłumacz mi to http://www.bokser.org/content/2009/07/17/200034/index.jsp wiadomosc sprzed 2 tygodni lolku. na boxrec com sosna ma 20 miejsce. Pokonał pogromcę Tysona jakby nie patrzec.

Włodarczyk kelnerem nie jest na pewno, ale jest gorszy od Adamka, poza tym nawet formy nie ma... Znow Fragomeni tez do slabiakow nie nalezy, w koncu Haye jest jedynym ktory z nim wygrał.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Co do ciezkiej to nasz Sosnowski jak dobrze pojdzie to moze powalczyc nawet o mistrzostwo swiata w niedlugim czasie. po tylu latach.

 

Znam sie tylko na ciezkiej i w porywach na junior ciezkiej, nie jaram sie wagami piorkowymi, choc Pacquiao z Hattonem akurat widzialem.

 

No to chyba się nie znasz skoro takie bzdury piszesz.. Wiem że obecnie HW to dno ale Sosnowski to co najwyżej o EBU może powalczyć :lol:

 

 

to jak ty sie znasz wytłumacz mi to http://www.bokser.org/content/2009/07/17/200034/index.jsp wiadomosc sprzed 2 tygodni lolku. na boxrec com sosna ma 20 miejsce. Pokonał pogromcę Tysona jakby nie patrzec.

Włodarczyk kelnerem nie jest na pewno, ale jest gorszy od Adamka, poza tym nawet formy nie ma... Znow Fragomeni tez do slabiakow nie nalezy, w koncu Haye jest jedynym ktory z nim wygrał.

 

Mówienie, że Sosna pokonał pogromcę Tysona jest dosyć mylne. Po pierwsze, Tyson był sto lat po swoim prime. Po drugie Williams walcząc z Sosnowskim...też był po swoim prime. Sosnowski pokonał dobre nazwisko dzięki czemu sam teraz pracuje nad swoją marką. Co do jego przyszłości to tak jak mówiłem, kroi się coś grubego. Albo Niemcy albo Anglia czyli Skelton i Harrison.

 

Odnośnik do komentarza
Co do ciezkiej to nasz Sosnowski jak dobrze pojdzie to moze powalczyc nawet o mistrzostwo swiata w niedlugim czasie. po tylu latach.

 

Znam sie tylko na ciezkiej i w porywach na junior ciezkiej, nie jaram sie wagami piorkowymi, choc Pacquiao z Hattonem akurat widzialem.

 

No to chyba się nie znasz skoro takie bzdury piszesz.. Wiem że obecnie HW to dno ale Sosnowski to co najwyżej o EBU może powalczyć :lol:

 

 

to jak ty sie znasz wytłumacz mi to http://www.bokser.org/content/2009/07/17/200034/index.jsp wiadomosc sprzed 2 tygodni lolku. na boxrec com sosna ma 20 miejsce. Pokonał pogromcę Tysona jakby nie patrzec.

Włodarczyk kelnerem nie jest na pewno, ale jest gorszy od Adamka, poza tym nawet formy nie ma... Znow Fragomeni tez do slabiakow nie nalezy, w koncu Haye jest jedynym ktory z nim wygrał.

 

Słuchaj co do tego pogromcy Tysona to Łukasz już ci klarownie przedstawił sprawę. Co do walki o pasek mistrzowski to po pierwsze jest on na razie bardzo daleko. Wygrał z Danny Williamsem ale chwile wcześniej zaliczył wielka wpadke z journeymanem Zuri Lawrencem. W ostatniej walce zremisował z mistrzem europy Pianetą i to doskonale obrazuje wyżyny jego możliwości. Gość ma już 30 i nie zrobi już aż tak znaczących postępów zwłaszcza po 12 latach zawodowej kariery...

 

Boxrec to tylko komputerowe zestawienia i obliczenia, to że nabił sobie punkty walcząc z 30 kelnerów to już zupełnie inna kwestia

 

I nie odbieraj mnie źle, nic nie mam do Sosnowskiego, kibicuje mu w jego walkach ale już dawno się pogodziłem że nic wielkiego w boksie nie osiągnie

Edytowane przez Crono
Odnośnik do komentarza
No, Gołota nigdy nikogo nie pokonał więc przeciętny Kowalski za dużo się nie pomyli.

 

Andrzej nie jest też jednym z dwóch najlepszych w tym kraju. Był nim tak w 1996. Teraz jest to Adamek i Wlodarczyk. Ich starcie byłoby walką stulecia. Ten pojedynek jest cyrkiem stulecia, bo cruiser będzie walczył z bokserem co wstydu w życiu najadł sie za kilku i jeszcze mu mało. (pipi) on padł po pierwszym ciosie przeciętnego Austina, powinien yć liczony z kelnerem McBridem i toczył "wojny" z yourneymenem Mollo. A teraz będzie jeszcze gorszy, bo lata leca.

Chyba Twoje pojęcie o boksie jest jednak marne. Na pewno siedzisz w pierwszych rzędach na walkach i zostajesz zapraszany jako vip ? Każdy kto się zna na boksie wie, że Gołota to jeden z największych niespełnionych talentów wagi ciężkiej lat 90'. To co mu najbardziej przeszkadzało w wygranych, to jego psychika, bo umiejętności miał na najwyższym poziomie. Wiem, że trudno porównywać teraz Gołotę z Adamkiem i Diablo. Ale prawda jest taka, że Gołota jest/był o jedną "klasę" lepszy od Adamka i o dwie od Włodarczyka. Coś mi się zdaje, że widziałeś tylko walki Andrzeja z Tysonem czy Lewisem na youtube i to Twoje pojęcie o nim.

 

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
No, Gołota nigdy nikogo nie pokonał więc przeciętny Kowalski za dużo się nie pomyli.

 

Andrzej nie jest też jednym z dwóch najlepszych w tym kraju. Był nim tak w 1996. Teraz jest to Adamek i Wlodarczyk. Ich starcie byłoby walką stulecia. Ten pojedynek jest cyrkiem stulecia, bo cruiser będzie walczył z bokserem co wstydu w życiu najadł sie za kilku i jeszcze mu mało. (pipi) on padł po pierwszym ciosie przeciętnego Austina, powinien yć liczony z kelnerem McBridem i toczył "wojny" z yourneymenem Mollo. A teraz będzie jeszcze gorszy, bo lata leca.

Chyba Twoje pojęcie o boksie jest jednak marne. Na pewno siedzisz w pierwszych rzędach na walkach i zostajesz zapraszany jako vip ? Każdy kto się zna na boksie wie, że Gołota to jeden z największych niespełnionych talentów wagi ciężkiej lat 90'. To co mu najbardziej przeszkadzało w wygranych, to jego psychika, bo umiejętności miał na najwyższym poziomie. Wiem, że trudno porównywać teraz Gołotę z Adamkiem i Diablo. Ale prawda jest taka, że Gołota jest/był o jedną "klasę" lepszy od Adamka i o dwie od Włodarczyka. Coś mi się zdaje, że widziałeś tylko walki Andrzeja z Tysonem czy Lewisem na youtube i to Twoje pojęcie o nim.

 

A co on miał za umiejętności na najwyższym poziomie? Oprócz dobrej szczęki nie przypominam sobie takich. Problem z Gołotą jes taki, że on z wielką wagą ciężką, z prime jakiegoś bardzo dobrego boksera, spotkał się raz. Te spotkanie trwało jedną rundę i była to walka z Lennoxem Lewisem. Tyson, Bowe- oni byli już po prime. W normalnych okolicznościach Gołota nie miałby czego szukać w ringu. Nie wiem też na jakim polu można porównywać Adamka do Andrzeja. Jeden to mistrz dwóch kategorii wagowych. Drugi to bokser, który padał od p ierwszego ciosu Austina czy przegrywał z Grantem. Jedynie jesli chodzi o popularnosc to wygrywa Golota.

 

P.S. Jestem pewny, że widziałem wiecej walk Gołoty.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Najbardziej niespelniony talent HW lat 90 byl jeden i nazywal sie Ike Ibeabuchi :closedeyes:

 

To prawda. Mimo że moim zdaniem przegrał walkę z Tuą to był naprawdę kozakiem. Mało kto mógłby przeżyć 12 rund prania się po mordzie z Tuamanem. Lennoxa Lewisa wynieśliby przy takim stylu walki po jednej albo dwóch rundach. Nie wiem czy McCall by to wystał. Ibeabuchi po tej walce był bardzo wysoko w rankingach i miało dojść do jego walki z Real Deal.

 

Byrd po tym strasznym ciosie od Ike`a zapytał sędziego kto zamknął drzwi.

Odnośnik do komentarza
Najbardziej niespelniony talent HW lat 90 byl jeden i nazywal sie Ike Ibeabuchi :closedeyes:

 

To prawda. Mimo że moim zdaniem przegrał walkę z Tuą to był naprawdę kozakiem. Mało kto mógłby przeżyć 12 rund prania się po mordzie z Tuamanem. Lennoxa Lewisa wynieśliby przy takim stylu walki po jednej albo dwóch rundach. Nie wiem czy McCall by to wystał. Ibeabuchi po tej walce był bardzo wysoko w rankingach i miało dojść do jego walki z Real Deal.

 

Byrd po tym strasznym ciosie od Ike`a zapytał sędziego kto zamknął drzwi.

 

Tak walka legenda do dzis niepobity rekord - najwiecej wyprowadzonych ciosow w HW. Mimo ze bylo UD to jest tak jak mowisz walka bardzo wyrownana, ale moim zdaniem i tak wygral ja nieznacznie Ike. W kazdym razie to i tak wieksze zwyciestwo niz Lennox bo Ike wyszedl na kozaka do Tuy i pokonal go w jego wlasnej grze a nie walczyl asekuracyjnie na wstecznym przez 12 rund. szkoda chlopa gdyby nie to ze poszedl siedziec to dzis pewnie zaden z Klistchkow by nie mial paska...

 

Byrd ze slina klasyk :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...