Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

swietny debiut Adamka w wadze ciezkiej. co tu duzo mowic, wpuscil Golocie wpie.rdol.

 

Borek: "Andrzej, Tomek zatakowal bardzo agresywnie od pierwszego gongu."

Golota: "Wiesz, to nie o to chodzi, zle wszedlem w walke. Co zrobic."

 

Adamek to prosty chlopak, teraz na poprawiny! :D

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Andrzej juz rozpoczynal swoja ofensywe, gdy sedzia z niezrozumialych przyczyn przerwal walke. Chcialbym tylko zauwazyc, ze glownym sponsorem walki byl Portfel.pl. Sponsor, ktorego logo na spodenkach mial tylko Adamek i sponsor, ktory w reklamach uzywal podobizny Adamka. PRZYPADEK? NIE SADZE!

 

 

Co robil Andrzej? Rozpoczynal ofensywe? Ogladalismy ta sama walke?;D Ta kuzwa,Andrzej chwiejac sie podazal boczkiem w kierunku lin, gdyby nie przerwal to by go Adamek zabil... A szkoda bo liczylem i wierzylem w Andrzeja,ale byl tak (pipi) wolny,ze to sie w glowie nie miesci.

Odnośnik do komentarza

Sprzedana walka, ale widzę że Obso już to zauważył.

 

Ano wlasnie. Skandal, ktorego dzis byla swiadkami wielomilionowa publicznosc, czyli ograbienie (nie bojmy sie tego slowa) Endrju z naleznego mu pasa, odbije sie echem na swiecie i bedzie rozpamietywane latami. Faranell, ja ogladalem te walke na 50 calowym telewizorze HD, wiec zaden szczegol mi nie umknal i wiem lepiej.

Odnośnik do komentarza

swietny debiut Adamka w wadze ciezkiej. co tu duzo mowic, wpuscil Golocie wpie.rdol.

 

Borek: "Andrzej, Tomek zatakowal bardzo agresywnie od pierwszego gongu."

Golota: "Wiesz, to nie o to chodzi, zle wszedlem w walke. Co zrobic."

 

Adamek to prosty chlopak, teraz na poprawiny! :D

 

Ale co było świetnego w tym debiucie? To nie sztuka bić seriami w 42-letniego najcięższego w karierze, rozbitego, jednorękiego boksera.

 

Tak szczerze? Po ludzku skzoda mi Gołoty.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Wow, trzeba mieć narąbane, żeby mówić, że walka była sprzedana. Adamek na starcie zaczął obijać Gołotę jak worek kartofli. Gdyby walka była sprzedana to przechodziliby 12 rund bo to najbardziej by się opłacało, a tak to mieliśmy szczęście, że te 5 rund było.

 

Wiedziałem, że Gołota jest teraz wolny, ale nie myślałem, że aż tak, na jego miejscu nie zdecydowałbym się na tę walkę, nie wiem co sobie Andrzej myślał, że Adamek się go wystraszy, czy jak...

 

Jak Adamek tak ładował w Gołotę to aż mi się go tak po ludzku żal zrobiło. W pierwszej rundzie przyszło mi do głowy "Przystopuj, daj mu przechodzić parę rund, żeby znowu nie najadł się wstydu".

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

(...)

 

Wiedziałem, że Gołota jest teraz wolny, ale nie myślałem, że aż tak, na jego miejscu nie zdecydowałbym się na tę walkę, nie wiem co sobie Andrzej myślał, że Adamek się go wystraszy, czy jak...

 

(...)

 

Z tego co pamiętam to pula gali dzieli się na 34% Polshit i po 33% Gołota i Adamek ,bądź gwarantowane minimum 300k $. Szczerze ? Andrzej już parę razy przełknął gorzką pigułke porażki i przełknąć kolejną za 300k $ ... to się po prostu opyla.

Odnośnik do komentarza

Sprzedana walka, ale widzę że Obso już to zauważył.

 

Ano wlasnie. Skandal, ktorego dzis byla swiadkami wielomilionowa publicznosc, czyli ograbienie (nie bojmy sie tego slowa) Endrju z naleznego mu pasa, odbije sie echem na swiecie i bedzie rozpamietywane latami. Faranell, ja ogladalem te walke na 50 calowym telewizorze HD, wiec zaden szczegol mi nie umknal i wiem lepiej.

Ograbienie Gołoty z pasa? Biedny Andrzej, ustawili walkę, a on nic o tym nie wiedział.

Skończcie z tymi teoriami spiskowymi.Adamek chciał wygrać, a Gołota wiedział, że i tak na tym zarobi.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

(...)

 

Wiedziałem, że Gołota jest teraz wolny, ale nie myślałem, że aż tak, na jego miejscu nie zdecydowałbym się na tę walkę, nie wiem co sobie Andrzej myślał, że Adamek się go wystraszy, czy jak...

 

(...)

 

Z tego co pamiętam to pula gali dzieli się na 34% Polshit i po 33% Gołota i Adamek ,bądź gwarantowane minimum 300k $. Szczerze ? Andrzej już parę razy przełknął gorzką pigułke porażki i przełknąć kolejną za 300k $ ... to się po prostu opyla.

 

Gołota jeszcze przed kryzysem zrobił dobry interes na gruntach w USA a żona prowadzi kancelarię prawną dlatego dziwię się, że dał się obić dla kasy bo raczej w sytuacji nędzarza Tysona nie jest, ale widać pazerność nie zna granic, no chyba że kasę Madoffowi powierzył, w takim wypadku jego decyzja o powrocie do ringu by mnie nie zdziwiła :potter:

Odnośnik do komentarza

Mi to sie ludzie czasem zal was robi jak tak bez pomady kazde banalne prowo lapiecie, dramat ;x

 

 

 

Endrju jeszcze wroci.

 

Wpis.

Andrzej nie pokazal nic w tej walce.To fakt.Wole go jednak pamietac przez pryzmat innych chwil, tych lepszych.Teraz zal patrzec jak wielcy "fani" maja wyjebane nagle na kogos dla ktorego zarywali cale noce do rana by zobaczyc jak tłucze sie z innymi i do tego nie maja za grosz szacunku.

Łyso wam powinno byc pozerzy.

Odnośnik do komentarza

Wpis.

Andrzej nie pokazal nic w tej walce.To fakt.Wole go jednak pamietac przez pryzmat innych chwil, tych lepszych.Teraz zal patrzec jak wielcy "fani" maja wyjebane nagle na kogos dla ktorego zarywali cale noce do rana by zobaczyc jak tłucze sie z innymi i do tego nie maja za grosz szacunku.

Łyso wam powinno byc pozerzy.

 

 

No właśnie pokazał, jak zawodowo zbierać ciosy na ryj. Wielka szkoda, bo kibicowałem Gołocie. Fajnie jakby zakończył karierę jakimś spektakularnym zwycięstwem, a tu dupa. Ludzie w jego wieku potrafią jeszcze robić cuda w ringu więc fakt że ma z 40 na karku nie tłumaczy tego że nie umiał żadnej konkretnej akcji zrobić, ani nawet porządnie gardy utrzymać. No i jeszcze ten pas polsatu ... ale może to i dobrze że nie zdobył tego "trofeum" niech Adamek się nim cieszy :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...