Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

Mosley jest spoczko. Lubilem go ogladac na eurosporcie.

 

No, smieszna sytuacja z nim wyszla. Ewidentny dol formy z rozbitym rzemieslnikiem Mayorga, co poniekad jest latwe do wytlumaczania, bo Sugar jest juz stary jak na taki styl. Potem walka z prawdziwym morderca Margarito i Mosley walczy lepiej niz z De la Hoya sto lat temu. Bez jaj. Zreszta, z ODLH Mosley mial faktycznie koksowac. Jestem pewny, ze teraz zrobil to znowu. Podobne podejrzenia sa co do Hopkinsa, ktory w wieku 45 lat walczy lepiej niz jaki mial trzydziesci. Obu, co ciekawe, laczy ten sam team i ten sam trener Naazim Richardson. Dla mnie sprawa smierdzi gownem na kilometr. Dlatego Calzaghe nie chcial dac rewanzu Hopkinsowi jak zobaczyl jego metamorfoze.

Odnośnik do komentarza

No, ale Margarito tez niezle zamieszal i ma bana na walki w USA bodajze. Ogolnie boks to dla mnie siedlisko sciem i oszustw. Zbytnio mnie to nie kreci;]

 

Nie ma to jak Niemcy. To co dzieje sie w USA przy krainie zlodziei to jest pryszcz. Ja tam juz widzialem walki gdzie np. sedzia podnosil zawodnika po nokaucie; albo zawodnik przegrywal wszystkie rundy a na koniec wygrywal u sedziow,; albo byl np. liczony po 30 sekund. Zreszta Michalczewski tez powinien podziekowac paru osobom, ze walczyl w Niemczech. W USA taki cyrk by nie przeszedl:

 

 

...a w Niemczech Darek byl gwiazda.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Inny jednak był podczas treningu, gdy raz o mało co nie poturbował swojego trenera, Sama Colonnę. Gołota był w swoim żywiole, dodawał sobie animuszu gromkim: "I raz, kur.waaaaaa! ", którym kończył każdą serię ciosów. Czasem dodawał grubym głosem: "Madafakaaa!!! ".

 

 

Endrju przejedzie po Adamku jak walec.

 

 

 

Banny: to ze wszystkie kobiety kibicuja Adamkowi to ja wiem:}

Odnośnik do komentarza

Wy piszcie serio? Ja daję Gołocie 50% szans, że on w ogóle do ringu wyjdzie, bo podejrzewam, że sie zesra za strachu, a później powiedzą, że doznał kontuzji. Nawet jak wejdzie to może szybko z niego zejść, bo jest już bardzo słaby i bardzo rozbity.

 

Gołocie kibicuja kobiety, bo on szybko z ringu schodzi/ucieka. Jak panienka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...