Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Już jutro na ring powróci jeden z największych bokserów wszechczasów Roy Jones Jr który zmierzy się z Jeffem Lacyim. Jakie wasze typy? pomimo wieku nadal stawiam na Roya i wierze że jeszcze wykrzesze resztkę ze swojego dawnego geniuszu 20% spokojnie wystarczy na Lacyego :thumbsup:

Edytowane przez Crono
Odnośnik do komentarza

Ty za to jesteś znawcą i wiesz, że to prawie jak zdobycie przez Sosnowskiego pasa mistrza świata po walce z Kliczko. Powinieneś być moderatorem strony o boksie.

 

Największe osiągnięcia Sosnowskiego prócz poniżania się z kolegą Najmanem w Bi Brotherze to,

 

- przegrana przez nokaut z Kanadyjczykiem Arthurem Cookiem w walce o młodzieżowe mistrzostwo świata

 

- pasek od spodni WBF gdzie obecnie jakże popularnym i silnym mistrzem świata jest Francois Botha z jakże fantastycznym dorobkiem przegranych walk z Luisem i Kliczko

 

oraz remis w walce o pasek od sukienki EBU

 

No nie czarujmy się, to nie jest 1 liga boksu i Twoje "obycie w temacie" tego nie zmieni

 

Odnośnik do komentarza
Ty za to jesteś znawcą i wiesz, że to prawie jak zdobycie przez Sosnowskiego pasa mistrza świata po walce z Kliczko. Powinieneś być moderatorem strony o boksie.

 

Największe osiągnięcia Sosnowskiego prócz poniżania się z kolegą Najmanem w Bi Brotherze to,

 

- przegrana przez nokaut z Kanadyjczykiem Arthurem Cookiem w walce o młodzieżowe mistrzostwo świata

 

- pasek od spodni WBF gdzie obecnie jakże popularnym i silnym mistrzem świata jest Francois Botha z jakże fantastycznym dorobkiem przegranych walk z Luisem i Kliczko

 

oraz remis w walce o pasek od sukienki EBU

 

No nie czarujmy się, to nie jest 1 liga boksu i Twoje "obycie w temacie" tego nie zmieni

 

1.Nie masz pojęcia o tej dyscyplinie. Żadnego. Nikt nie mówi, że Sosnowski ma walczyć z Kliczko. Dla niego walka o EBU z Vidozem to jest szczyt, a to, że ma realne szanse jeszcze to wygrać jest jego sukcesem. Pare lat temu, właśnie w czasach Cooka, nie miałby czego szukać z Vidozem w ringu. A że EBU to nie WBC? Odpowiedz sobie sam na pytanie czy jesteś w czymś najlepszy w Unii Europejskiej. Pasek EBU to własnie mistrzostwo Unii Europejskiej. Vidoz, Krasniqi, Hoffman, oni mieli go wcześniej i to były solidni rzemieślnicy z Europy. Nie mówię już o tym, że Sosna zdobywając pasek będzie obok Salety najbardziej utytułowanym polskim HW.

 

 

 

Nie wiem po co ja w ogóle z Tobą rozmawiam. Ty nie wiesz, że mistrzem HW był Lewis a nie jakiś Luis.

Odnośnik do komentarza

jakbym miał pisać wszystkie zagraniczne nazwiska, z dokładnością, to by mi się niechciało. Pas Unii Europejskiej, jest pasem mało znaczącym w świecie boksu i nazywany paskiem od spodni, przez wszystkich traktujących poważnie tą dyscypline, więc ja z ironią piszę o nim pasek od sukienki, bo tyle to znaczy w świecie boksu co co wygrane Polonii Warszawa w byłym pucharze intertoto, niby jest piłka i kibice, a jedna jakoś poziom się niezgadza, albo czy zwycięzca ,mistrzostw świata w piłce nożnej organizacji FIFI ma jakiekolwiek poczucie, że jest najlepszy na świecie ?? Sosnowski w skali światowej to przeciętniak i jego walka o tak mało znaczący pas, jest przeze mnie jak i wielu fanów boksu traktowana jako nic ważnego i nic wielkiego. Salete stawiam duuużo wyżej niż Alberta, chociażby ze względu na sukcesy w kickboksingu. Choć mogę się mylić, to sukcesem Alberta będzie w tej walce ustanie do końca.

Odnośnik do komentarza

Albert Sosnowski to przecież obecnie pierwsza 20 wagi ciężkiej. Nie mamy obecnie nikogo w tej wadze, który by się mierzył chociaż z europejską czołówką (nie licząc Gołoty), stąd zainteresowanie jego osobą wydaje się być zrozumiałe. Poza tym Sosnowski jest jedynym polskim ciężkim, który pokonał (w dodatku przez nokaut) zawodnika z "big name" - Danny'ego Williamsa, tego samego, który znokautował Tysona w 4 rundzie. To, że Tyson był daaaawnoo po swoich dobrych latach, nie mówiąc już o prime, oraz to, że Williams w następnej walce był pozamiatany przez Vitka Klitschko nie ma większego znaczenia, bo budowanie rekordu i popularności na tym polega. Później przekręcona walka z Pianetą na niekorzyść Alberta (choć nieznacznie), a teraz możemy mieć trzeciego w historii polskiego Mistrza Europy (po farciarzu Salecie i Jackiewiczu w półśredniej). Obecnie Vidoz dla dobrze przygotowanego Sosnowskiego nie powinien być problemem.

 

Pas EBU nie jest paskiem do spodni, mocno podwyższa pozycje rankingową, popatrz na takiego Jackiewicza, rok temu był nikim, a teraz wygrali przetarg na walkę o MŚ w półśredniej IBF - jednej z najlepiej obsadzonych kategorii wagowych.

 

Jedynym polskim zawodnikiem o bardzo poważnym nazwisku jest/był Andrzej Gołota (po walkach z Riddickiem Bowe), dowód - kilkakrotnie PPV co jest ogromnym medialnych sukcesem. Telewizje rządzą boksem zawodowym i choćbyś był niewiadomo jakim pięściarzem to jeżeli nudno bijesz i nie pertraktujesz z takim HBO/Showtime/ESPNem to nie dostaniesz nigdy walki z legendą i nie wyrobisz wielkiego nazwiska. Popatrzcie jaki problem ma Tomek Adamek, jak musi się gimnastykować, by go pokazali na HBO, dlatego właśnie wyjechał do Stanów, tylko tam można rozbić bank z kasą i sławą, później już idzie z górki. Adamek skasuje takiego Hopkinsa (40% szansy) i później to on może czekać na propozycję pierdząc tymczasem w stołek. Taki Michalczewski, przecież to czołówka wagi półciężkiej w historii - nie pojechał do Stanów, nie podjął wyzwania z Royem Jones Jr. to i nikt go nie znał i wszyscy mieli gdzieś kto tam się chowa z paskiem WBO w Niemczech, jedynie znawcy bokserskiego tematu wiedzieli co i jak.

Odnośnik do komentarza

Pacquiao-Cotto

Mayweather-Marquez

 

Zbliżaja się wieeelkie walki :) aż slinka leci

 

Adamek-Gołota

 

Śmiech na sali , pełna komercha. Adamek zje Andrewa, może zrobi to dla kibicow i pobawi sie z Gołota te 4 rundy a potem do dzieła.

 

A co do postu wyżej to z tego co wiem to Roy nie chciał walczyć z Tygrysem

Edytowane przez canabis
Odnośnik do komentarza

Zostawcie biednego Roya xD Wtedy w LHW było multum innych dobrych bokserów, z którymi nie walczył Tiger a wy się czepiacie, że z geniuszem nie walczył. Pytajcie lepiej gdzie walka Michalczewski kontra Toney, McMallum, Harding, glen Johnson, Reggie Johnson, Tarver, Del Valle. Z nimi powinien Tygrys próbować. Po co mu walka z Royem? Aby mismatch zaliczyć?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Klitschko wygrał przez TKO w 10 rundzie.

 

Adamek na pewno nie będzie walczył (po pojedynku z Gołotą) z Hopkinsem, który podpisał kontrakt na walkę z Royem Jonesem Juniorem. Rewanż z Dawson'em?

http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Adamek-powalczy-z-Dawsonem,wid,11534653,wiadomosc.html

Holyfield powraca na ring.

http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Holyfield-bede-mistrzem-swiata,wid,11531352,wiadomosc.html

 

Ja pierdziele, wiedzieliście, że Pudzian będzie walczył 11 grudnia z Najmanem na zasadach MMA. Muszę to zobaczyć!!!

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja pierdziele, wiedzieliście, że Pudzian będzie walczył 11 grudnia z Najmanem na zasadach MMA. Muszę to zobaczyć!!!

 

Przeciez o tym wiadomo od dawna, najwazniejsza walka tego wieku.

 

 

No, ja chce grubo na Aurelie postawic. Swietny kurs jest.

 

Prut. Kazdy ekspert bokserski wiedzial, ze Kliczko wygra.

 

 

No, ale Kliczko był faworytem. Nikt temu nie przeczył. Po prostu było mnóstwo symptomów świadczących o tym, że może on przegrać. Tymczasem Kliczko w wieku 38 lat zaprezentował lepszą skuteczność w biciu ciosów niż w swoim prime. Dla mnie to znak, że w gre mógł wchodzić doping być może genetyczny. No, bez jaj. Zawodnik, ktory ma zawsze zadyszke w późniejszych rundach wychodzi w wieku 38 lat najciezszy w karierze i bije czesciej i celniej niz jako 20 paro latek. Podobna sytuacja z Mosleyem i Hopkinsem. Tam jest juz glosno o dopingu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...