Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oran

No i remis, myśle, że to było najlepsze rozwiązanie po tym niby knockout'cie. Sędzia ringowy gapa, to punkciarze nadrobili chociaż. Pierwszy raz chyba widze tak sprawiedliwy wynik (tak samo myślałem o remisie).

 

edit: tak ogladam ostatnio te boksy i powiedzcie mi dlaczego jak jest 10 sekund do końca rundy to zegar gaśnie? Wydłużają starcie gdy były jakieś przerwy i chowają po to by nie było tego widać, czy o co kaman?

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Nie oszukujmy się w tej walce nie widzieliśmy tego diablo co przed kontuzją.

Gdzie się podział ten lewy sierpowy koszący wszystko, co mu stanie na drodze?

Szybkość w pewnych momentach wyglądała jak w slow time x4, a ciosy nie były zadawane z taką siłą jak kiedyś.

 

 

eeee jaki lewy sierpowy? Ten koszący kelnerów z Węgier i Słowacji? Teraz wyszedł solidny rzemiślnik i się okazało, że ani ciosu nie ma "atomowego" ani słynmej obrony.

Odnośnik do komentarza
Nie oszukujmy się w tej walce nie widzieliśmy tego diablo co przed kontuzją.

Gdzie się podział ten lewy sierpowy koszący wszystko, co mu stanie na drodze?

Szybkość w pewnych momentach wyglądała jak w slow time x4, a ciosy nie były zadawane z taką siłą jak kiedyś.

 

 

eeee jaki lewy sierpowy? Ten koszący kelnerów z Węgier i Słowacji? Teraz wyszedł solidny rzemiślnik i się okazało, że ani ciosu nie ma "atomowego" ani słynmej obrony.

Ten lewy sierpowy, którym posyłał kiedyś rywali na deski.

 

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Nie oszukujmy się w tej walce nie widzieliśmy tego diablo co przed kontuzją.

Gdzie się podział ten lewy sierpowy koszący wszystko, co mu stanie na drodze?

Szybkość w pewnych momentach wyglądała jak w slow time x4, a ciosy nie były zadawane z taką siłą jak kiedyś.

 

 

eeee jaki lewy sierpowy? Ten koszący kelnerów z Węgier i Słowacji? Teraz wyszedł solidny rzemiślnik i się okazało, że ani ciosu nie ma "atomowego" ani słynmej obrony.

Ten lewy sierpowy, którym posyłał kiedyś rywali na deski.

 

Kogo dobrego on posłał na deski? Rudigera Maya? Szklanego Mayfielda już nie mógł.

Odnośnik do komentarza

według mnie to Włocha o mało nie przekręcili. Włodarczyk to się nadaje na śpiewającego kelnera a nie na boksera klasy mistrzowskiej. Chciałbym zobaczyć jak Adamek demoluje go w pierwszej rundzie.

 

 

ps. Szkoda, że Adamek nie może się dogadać na nic konkretnego, mam nadzieje, że wkońcu zawalczy z kimś z nazwiskiem, a nie będzie tylko walczył walk rankingowych i rewanżowych z cunnighamem czy jak on tam miał.

Odnośnik do komentarza
Dla mnie to w swojej klasie Adamek nie ma konkurencji za bardzo ,a ci niby mistrzowie się boją walczyć z "Góralem" .

 

Tylko Cunningham. Po odejściu Haye dla tych dwóch panów nie ma żadnej konkurencji :)

 

Co do drugiego nokdaunu był jak najbardziej, ale Diablo dołożył jeszcze kolejny cios po tym jak rywal był już na kolanach a to grozi utrata punktu a w skrajnych przypadkach dyskwalfikacją. Werdykt w miarę uczciwy... I jeden i drugi wiele nie zwojują w CW

Edytowane przez Crono
Odnośnik do komentarza
Najlepiej było by dla Adamka, gdyby doszło do walki z Roy Jones Jr.Ale nadal się nie mogą dogadać z HBO.

Gdyby w lipcu doszło do takiej walki, to było by to najważniejsze wydarzenie w polskim boksie od wielu wielu lat.

A strach pomyśleć co by było gdyby wygrał...

 

 

Nie będzie tej walki. Adamek walczy w lipcu z Godfrayem.

 

p.s

Nawet jeśli doszło by do pojedynku Tomek - RJ JR to myślę ,że Adamek spokojnie by wygrał wnioskując po tym co ostatnio pokazuje Roy. Zaryzykuję stwierdzenie ,że ta walka mogła by się skończyć przed czasem. Roy jest już stary i wypalony. Adamek - Hopkins to by dopiero było wyzwanie.

Odnośnik do komentarza
Najlepiej było by dla Adamka, gdyby doszło do walki z Roy Jones Jr.Ale nadal się nie mogą dogadać z HBO.

Gdyby w lipcu doszło do takiej walki, to było by to najważniejsze wydarzenie w polskim boksie od wielu wielu lat.

A strach pomyśleć co by było gdyby wygrał...

 

 

Nie będzie tej walki. Adamek walczy w lipcu z Godfrayem.

 

p.s

Nawet jeśli doszło by do pojedynku Tomek - RJ JR to myślę ,że Adamek spokojnie by wygrał wnioskując po tym co ostatnio pokazuje Roy. Zaryzykuję stwierdzenie ,że ta walka mogła by się skończyć przed czasem. Roy jest już stary i wypalony. Adamek - Hopkins to by dopiero było wyzwanie.

Skąd o tym wiesz? Zostało to potwierdzone oficjalnie? Na stronie Adamka nic o tym nie pisze.

Nawet jak to prawda, to zapowiada sie mega ciekawie, choć nie aż tak jak by walczył z Roy Jonesem-em, czy Hopkinsem

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość lukasz
Nie Andre tylko Micky Ward :),a jest to chyba ich 2ga walka(chyba jedna z bardziej znanych trylogii w historii boksu)

 

Ups. Prawda :) Nie wiem skąd wziąłem tego Andre. Myślę, że jak ktoś dopiero zaczął przygodę z boksem to powinien obejrzec jeszcze kilka innych walk Gattiego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...