Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dopiero teraz obejrzałem KO Wildera na Ortizie. Ja pierdziu, kropelki potu które oderwały się od tyłu głowy Kubańczyka po tym arcygongu z całą pewnością ochlapały ludzi siedzących w dziesiątym rzędzie:obama:

Z Wilderem nie można stracić czujności nawet na mrugnięcie okiem.

Odnośnik do komentarza
Kownacki nie będzie musiał, bo Fury nie przegra drugi raz z Wilderem. 

Prawdę mówiąc mam z tą walką o tyle problem, że mam po kilka argumentów na zwycięstwo jednego i drugiego... logika jest po obu stronach ... także tutaj choćby nie wiem co to mamy niesamowicie ciekawą sytuację... czekamy.

Inaczej jest w kwestii 7go grudnia. Obstawiam, że AJ zmiecie Ruiza.
Odnośnik do komentarza

Jest potwierdzenie. AJ - Ruiz w TvPis Sport

http://www.ringpolska.pl/boks-na-swiecie/waga-ciezka-boks/anthony-joshua/66888-rewanz-joshua-ruiz-w-tvp-sport

Co jak co ale TVP zrobiło robotę dla fanów boksu ogromna , i nie biorą do komentowania kostyry z pseudo erudyta miszkinem który ma już problemy z mówieniem .

To akurat prawda. Trzeba im to oddać.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj miłośników boksu czeka prawdziwa uczta, a nawet dwie. Tu szczegółowa rozpizdka co, gdzie i kiedy oglądać:

http://www.bokser.org/content/2019/12/07/085736/index.jsp

Jak przewidujecie? W głównym daniu sądzę, że tym razem Dżoszuła wyciągnie wnioski z bardzo głupio przegranej walki, w której miał już Ruiza na deskach, a więc na widelcu i dał się trafić jednym, jedynym przypadkowym ciosem, który całkowicie odmienił losy potyczki. 

Jak będzie boksował, a nie będzie chciał strącić łba Meksykaninowi z jego byczej szyi to zwycięstwo IMO ma w kieszeni. No i ta kasa którą zarobi. OMFG!:obama:

W pozostałych walkach najciekawiej powinno być w tej gdzie Powietkin spotka się z Hunterem. Wach? Żadnych szans, tym bardziej, że walkę wziął z marszu. Mam obawy co do stanu jego zdrowia tuż po niej...

Gali z Brooklynu niestety nie obejrzę, bo za późno, a będę dodatkowo po suto zakrapianej imprezie. Szkoda, bo tam też będzie co oglądać.

Słowem, dawno nie było takiej bokserskiej nocy:banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...