Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

Było mniej więcej tak jak przewidywałem,, z tymże myślałem że Briggs nie wytrzyma całej walki, szacunek za to że pomimo tylu potężnych uderzeń zdołał się utrzymać na nogach, Kliczko całą walkę kontrolował i właściwie nie było momentu jakiejś jego słabości, to dla mnie fenomen, koleś jest cyborgiem, nie ma w tej chwili nikogo kto by go mógł pokonać, chętnie bym popatrzył jak walczy z Wałujewem.

Tomasz Adamek ze swoim ciosem póki co nie ma co liczyć na jakikolwiek pozytywny wynik walki z Kliczką.

Odnośnik do komentarza

Ostatnia runda walki

bicie briggsa po twarzy

 

Tego sie mozna było spodziewac , no ale myslalem ze wczesniej go załatwi.

 

Powinna sie odbyc któraś z walk

 

Kliczko-Haye lub Kliczko-Wałujew, w sumie z Adamkiem tez mogłoby byc fajnie. Oczywiście we wszystkich pojedynkach górą okazałby sie Kliczko ale ciekawe kto by stawiał najwiekszy opór

Odnośnik do komentarza

 

 

Tego sie mozna było spodziewac , no ale myslalem ze wczesniej go załatwi.

 

 

To bylo do przewidzenia. Kliczko dostaje kase za reklamy emitowane w przerwach rund. Wiecej rund, wiecej kasy.

 

Hehe, to prawda. A niektórzy dalej twierdzą, że Sosnowski w swojej walce był tak dobry i wytrzymał tyle rund. :teehee:

Odnośnik do komentarza
Kliczko dostaje kase za reklamy emitowane w przerwach rund. Wiecej rund, wiecej kasy.

true. Mogł załatwić Briggsa w połowie walki jak nie wcześniej . myślał ze do 10 mu się uda. Bo w koncu dzierży tytul najwiekszej ilosci ko w historii. ale nie udało mu się , chociaż sędzia powinien przerwać walkę, stąd ta punktacja min 105, ze 3 razy powinien przerwac.

A niektórzy dalej twierdzą, że Sosnowski w swojej walce był tak dobry i wytrzymał tyle rund.

 

true. sosnę by załatwił w pierwszej, drugiej r.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Masakra już po walce, Harrison nic totalnie nie pokazał, to chyba jakiś kolo z podwórka a nie bokser, wydawał się przerażony jak haye stanął naprzeciw niego, nie wiem czy zadał więcej niż 10 ciosów, a Haye, badał, badał, i wybadał, w 3 rundzie się rzucił i ma kolejne łatwe zwycięstwo, walka żenującą, mam nadzieję że następnym razem będzie miał kogoś lepszego za przeciwnika :) Dla mnie Kliczko by go zniszczył.

Edytowane przez standby
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i po walce Pacmana dalej utwierdzam sie w przekonaniu że jesli dojdzie do walki z Floydem , to Mayweather pierwszy raz dozna goryczy porazki.

 

A Haye? Pewnie nastepnym przeciwnikiem będzie Andrzej Gołota bo juz odpadł z tańcu z gwazdami. Nie ma szans z Kliczkami. Chociaz jak tak trafi któregoś sierpem, to kto wie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...